De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 20 Maart 1997
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 42 Overwinningen / 56 Nederlagen
UK Open van 5 Maart tot 7 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Kevin Doets | 6-3 | |
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
Groep I | verslaat | Barrie Bates | 4-0 | |
Groep I | verslagen door | Richie Burnett | 4-0 | |
Groep I | verslaat | Robert Thornton | 4-2 | |
Groep I | verslaat | Darryl Fitton | 4-3 | |
Groep I | verslagen door | Jamie Caven | 4-3 | |
Groep J | verslagen door | Robert Thornton | 4-2 | |
Groep J | verslagen door | Richie Burnett | 4-0 | |
Groep J | verslaat | Barrie Bates | 4-3 | |
Groep J | verslaat | Jamie Caven | 4-1 | |
Groep J | verslagen door | Darryl Fitton | 4-2 | |
Groep K | verslaat | Richie Burnett | 4-1 | |
Groep K | verslaat | Barrie Bates | 4-0 | |
Groep K | verslagen door | Jamie Caven | 4-3 | |
Groep K | verslaat | Darryl Fitton | 4-3 | |
Groep K | verslagen door | Robert Thornton | 4-3 | |
Groep M | verslagen door | Paul Hogan | 4-1 | |
Groep M | verslagen door | Richie Burnett | 4-0 | |
Groep M | verslagen door | Chas Barstow | 4-0 | |
Groep M | verslaat | Colin Monk | 4-3 | |
Groep O | verslaat | Colin Monk | 4-1 | |
Groep O | verslagen door | Chas Barstow | 4-3 | |
Groep O | verslagen door | Richie Burnett | 4-1 | |
Groep O | verslaat | Paul Hogan | 4-2 | |
Groep AR | verslagen door | Corrine Hammond | 4-2 | |
Groep AR | verslaat | Jarred Cole | 4-1 | |
Groep AR | verslagen door | Ben Hazel | 4-3 | |
Groep AR | verslaat | Wesley Newton | 4-3 | |
Groep AR | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Groep AT | verslaat | Ben Hazel | 4-3 | |
Groep AT | verslagen door | Jarred Cole | 4-0 | |
Groep AT | verslaat | Corrine Hammond | 4-2 | |
Groep AT | verslaat | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Groep AT | verslaat | Wesley Newton | 4-3 | |
Groep AV | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Groep AV | verslagen door | Richard North | 4-0 | |
Groep AV | verslaat | Sean Fisher | 4-1 | |
Groep AV | verslagen door | Mike Gillet | 4-2 | |
Groep AZ | verslaat | Wesley Newton | 4-3 | |
Groep AZ | verslagen door | Scott Marsh | 4-3 | |
Groep AZ | verslaat | Sean Fisher | 4-0 | |
Groep AZ | verslaat | Adrian Gray | 4-2 | |
Groep AZ | verslaat | Nathan Rafferty | 4-3 | |
Groep BB | verslagen door | Nathan Rafferty | 4-3 | |
Groep BB | verslagen door | Adrian Gray | 4-3 | |
Groep BB | verslaat | Sean Fisher | 4-0 | |
Groep BB | verslaat | Scott Marsh | 4-2 | |
Groep BB | verslagen door | Wesley Newton | 4-1 | |
Groep BD | verslaat | Scott Marsh | 4-1 | |
Groep BD | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Groep BD | verslagen door | Reece Robinson | 4-2 | |
Groep BD | verslagen door | Niall Culleton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslaat | Rob Collins | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslaat | Jason Askew | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslaat | Scott Baker | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslaat | Andy Jenkins | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslaat | Jason Askew | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslaat | Rob Collins | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslaat | Scott Baker | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslagen door | Scott Baker | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Colin Osborne | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslagen door | Conan Whitehead | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslaat | Colin Osborne | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslaat | Martin Adams | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslagen door | Conan Whitehead | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslagen door | Colin Osborne | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslaat | Martin Adams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslaat | Shaun McDonald | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslagen door | Conan Whitehead | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslagen door | Colin Osborne | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslagen door | Martin Adams | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslagen door | James Richardson | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslaat | Greg Ritchie | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslagen door | Jarred Cole | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslagen door | Richie Burnett | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslaat | Scott Marsh | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslagen door | Richie Burnett | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslaat | Greg Ritchie | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslagen door | Scott Marsh | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep I | verslagen door | Mike Gillet | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep I | verslaat | Kevin Burness | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep I | verslagen door | Chas Barstow | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep I | verslagen door | Keelan Kay | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep K | verslaat | Chas Barstow | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep K | verslagen door | Mike Gillet | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep K | verslagen door | Kevin Burness | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep K | verslagen door | Keelan Kay | 4-2 | |
Grand Slam of Darts van 13 November tot 21 November 2021 | ||||
Groep H | verslagen door | Michael Smith | 5-3 | |
Groep H | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 5-0 | |
Groep H | verslagen door | Gary Anderson | 5-1 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (WK Jeugd)
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Jeugd van 14 September tot 29 November 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Finale | verslagen door | Bradley Brooks | 6-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
World Masters van 23 Oktober tot 27 Oktober 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Hannes Schnier | 3-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Paul Hogan | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
UK Open van 2 Maart tot 4 Maart 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Dan Read | 6-5 | |
Tweede ronde | verslagen door | Ron Meulenkamp | 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
UK Open van 3 Maart tot 5 Maart 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Paul Harvey | 6-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Ross Twell | 6-4 | |
WK Jeugd , 26 November 2017 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Max Hopp | 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Jeugd van 22 Maart tot 16 Mei 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Kurt Parry | 6-1 |