De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 18 Februari 1986
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 32 Overwinningen / 28 Nederlagen
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 71 | verslaat | Ryan Furness | 4-2 | |
Groep 71 | verslaat | Gerry Hall | 4-1 | |
Groep 71 | verslagen door | David Pallett | 4-0 | |
Groep 71 | verslagen door | Lisa Ashton | 4-3 | |
Groep 71 | verslaat | Colin Osborne | 4-3 | |
Groep 72 | verslaat | Gerry Hall | 4-1 | |
Groep 72 | verslagen door | David Pallett | 4-0 | |
Groep 72 | verslaat | Lisa Ashton | 4-2 | |
Groep 72 | verslaat | Ryan Furness | 4-1 | |
Groep 72 | verslagen door | Colin Osborne | 4-2 | |
Groep 81 | verslaat | Gavin Carlin | 4-3 | |
Groep 81 | verslaat | Robert Owen | 4-3 | |
Groep 81 | verslaat | Josh Payne | 4-1 | |
Groep 81 | verslagen door | Gian van Veen | 4-1 | |
Groep 81 | verslagen door | Graham Usher | 4-1 | |
Groep 82 | verslaat | Graham Usher | 4-1 | |
Groep 82 | verslagen door | Gavin Carlin | 4-1 | |
Groep 82 | verslagen door | Josh Payne | 4-2 | |
Groep 82 | verslagen door | Robert Owen | 4-2 | |
Groep 82 | verslagen door | Gian van Veen | 4-2 | |
Groep 93 | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Groep 93 | verslagen door | Kai Fan Leung | 4-1 | |
Groep 93 | verslaat | Scottie Walters | 4-2 | |
Groep 93 | verslagen door | Reece Robinson | 4-1 | |
Groep 93 | verslaat | Michael Warburton | 4-1 | |
Groep 94 | verslaat | Scottie Walters | 4-3 | |
Groep 94 | verslaat | Kai Fan Leung | 4-0 | |
Groep 94 | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Groep 94 | verslagen door | Michael Warburton | 4-3 | |
Groep 94 | verslagen door | Reece Robinson | 4-3 | |
Groep 95 | verslagen door | Reece Robinson | 4-2 | |
Groep 95 | verslaat | Scottie Walters | 4-3 | |
Groep 95 | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Groep 95 | verslaat | Kai Fan Leung | 4-3 | |
Groep 95 | verslagen door | Michael Warburton | 4-1 | |
Groep 96 | verslaat | Kai Fan Leung | 4-1 | |
Groep 96 | verslaat | Jarred Cole | 4-1 | |
Groep 96 | verslagen door | Matt Jackson | 4-1 | |
Groep 96 | verslagen door | Daniel Day | 4-2 | |
Groep 96 | verslagen door | Mike Gillet | 4-3 | |
Groep 97 | verslagen door | Daniel Day | 4-1 | |
Groep 97 | verslaat | Matt Jackson | 4-0 | |
Groep 97 | verslaat | Jarred Cole | 4-3 | |
Groep 97 | verslaat | Kai Fan Leung | 4-0 | |
Groep 97 | verslaat | Mike Gillet | 4-3 | |
Groep 147 | verslagen door | Gerry Hall | 4-2 | |
Groep 147 | verslagen door | Robert Owen | 4-1 | |
Groep 147 | verslaat | Lee Evans | 4-3 | |
Groep 147 | verslaat | Chas Barstow | 4-2 | |
Groep 147 | verslagen door | Graham Usher | 4-2 | |
Groep 148 | verslagen door | Graham Usher | 4-0 | |
Groep 148 | verslaat | Chas Barstow | 4-0 | |
Groep 148 | verslaat | Lee Evans | 4-3 | |
Groep 148 | verslaat | Robert Owen | 4-3 | |
Groep 148 | verslaat | Gerry Hall | 4-3 | |
Groep 149 | verslaat | Gerry Hall | 4-3 | |
Groep 149 | verslaat | Robert Owen | 4-1 | |
Groep 149 | verslaat | Lee Evans | 4-1 | |
Groep 149 | verslaat | Chas Barstow | 4-2 | |
Groep 149 | verslagen door | Graham Usher | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 49 Overwinningen / 47 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep D | verslaat | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Groep D | verslaat | Richard North | 4-2 | |
Groep D | verslagen door | Andy Jenkins | 4-3 | |
Groep D | verslagen door | Scott Marsh | 4-1 | |
Groep D | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Groep F | verslaat | Richard North | 4-3 | |
Groep F | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Groep F | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Groep F | verslagen door | Scott Marsh | 4-2 | |
Groep F | verslaat | Andy Jenkins | 4-0 | |
Groep AJ | verslaat | Jason Clark | 4-1 | |
Groep AJ | verslaat | Dave Parletti | 4-1 | |
Groep AJ | verslagen door | Greg Ritchie | 4-1 | |
Groep AJ | verslaat | Barrie Bates | 4-2 | |
Groep AJ | verslagen door | Mike Gillet | 4-1 | |
Groep AL | verslagen door | Mike Gillet | 4-2 | |
Groep AL | verslaat | Barrie Bates | 4-2 | |
Groep AL | verslaat | Greg Ritchie | 4-2 | |
Groep AL | verslaat | Jason Clark | 4-2 | |
Groep AL | verslaat | Dave Parletti | 4-1 | |
Groep AN | verslagen door | Greg Ritchie | 4-2 | |
Groep AN | verslagen door | Richie Burnett | 4-3 | |
Groep AN | verslagen door | Kevin Burness | 4-0 | |
Groep AN | verslaat | Darren Beveridge | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Adrian Gray | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Paul Holloway | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslagen door | Greg Ritchie | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Darren Beveridge | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Dave Parletti | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Dave Parletti | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Darren Beveridge | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslagen door | Greg Ritchie | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Paul Holloway | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Adrian Gray | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslagen door | James Richardson | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslagen door | Colin Osborne | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslaat | Joe Davis | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslagen door | Martin Adams | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslaat | Martin Adams | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslagen door | Colin Osborne | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslaat | Joe Davis | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslagen door | James Richardson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslaat | James Richardson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslaat | Shaun McDonald | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslaat | Joe Davis | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslagen door | Colin Osborne | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 37 | verslaat | Colin Osborne | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 37 | verslagen door | Chas Barstow | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 37 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 37 | verslaat | Jason Clark | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 39 | verslaat | Jason Clark | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 39 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 39 | verslaat | Chas Barstow | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 39 | verslaat | Colin Osborne | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 40 | verslagen door | Martin Adams | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 40 | verslaat | James Richardson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 44 | verslaat | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 44 | verslagen door | Richard North | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 44 | verslagen door | Robert Rickwood | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 44 | verslaat | Paul Hogan | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 44 | verslaat | Lee Evans | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 46 | verslaat | Lee Evans | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 46 | verslagen door | Paul Hogan | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 46 | verslaat | Robert Rickwood | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 46 | verslaat | Richard North | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 46 | verslaat | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 48 | verslaat | Carl Wilkinson | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 48 | verslaat | Terry Jenkins | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep E | verslagen door | Keelan Kay | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep E | verslagen door | Alan Norris | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep E | verslagen door | Chris Gilliland | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep E | verslagen door | John O'Shea | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep E | verslagen door | Kevin Burness | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep F | verslaat | Keelan Kay | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep F | verslagen door | Kevin Burness | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep F | verslagen door | John O'Shea | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep F | verslagen door | Chris Gilliland | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep F | verslagen door | Alan Norris | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep G | verslaat | Alan Norris | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep G | verslagen door | John O'Shea | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep G | verslagen door | Kevin Burness | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep G | verslagen door | Keelan Kay | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep G | verslagen door | Chris Gilliland | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep H | verslaat | Adrian Gray | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep H | verslaat | Liam Meek | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep H | verslaat | Alan Norris | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep H | verslagen door | John O'Shea | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep H | verslaat | Colin Osborne | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep J | verslagen door | Liam Meek | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep J | verslagen door | Adrian Gray | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep J | verslagen door | Colin Osborne | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep J | verslaat | John O'Shea | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep J | verslaat | Alan Norris | 4-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 27 Overwinningen / 40 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 11 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Finder Masters van 6 December tot 8 December 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Glen Durrant | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 7 Januari tot 15 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Darius Labanauskas | 3-1 | |
World Trophy van 27 Mei tot 29 Mei 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Darryl Fitton | 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Darius Labanauskas | 6-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Martin Phillips | 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Scottish Open van 12 Februari tot 14 Februari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | David Carr | 4-3 | |
Belgium Open van 5 Augustus tot 7 Augustus 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kyle McKinstry | 4-0 | |
Antwerp Open van 12 Augustus tot 14 Augustus 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Philip (Pip) Blackwell | 4-1 | |
Achtste finales | verslaat | Thomas Junghans | 4-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Wesley Harms | 5-3 | |
British Classic van 16 September tot 18 September 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mark McGeeney | 4-3 |