De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Wales - 29 November 1984
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 49 Overwinningen / 53 Nederlagen
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 13 | verslaat | Kevin Painter | 4-1 | |
Groep 13 | verslaat | Jason Hogg | 4-0 | |
Groep 13 | verslagen door | Robert Owen | 4-2 | |
Groep 13 | verslaat | Gary Robson | 4-2 | |
Groep 13 | verslagen door | Martin Adams | 4-0 | |
Groep 14 | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Groep 14 | verslagen door | Gary Robson | 4-3 | |
Groep 14 | verslaat | Robert Owen | 4-2 | |
Groep 14 | verslaat | Diogo Portela | 4-3 | |
Groep 14 | verslagen door | Kevin Painter | 4-1 | |
Groep 15 | verslaat | Kevin Painter | 4-3 | |
Groep 15 | verslaat | Graham Usher | 4-0 | |
Groep 15 | verslaat | Diogo Portela | 4-3 | |
Groep 15 | verslagen door | Stephen Burton | 4-1 | |
Groep 15 | verslaat | Darryl Pilgrim | 4-1 | |
Groep 16 | verslagen door | Stephen Burton | 4-1 | |
Groep 16 | verslaat | Diogo Portela | 4-0 | |
Groep 16 | verslaat | Graham Usher | 4-3 | |
Groep 16 | verslaat | Kevin Painter | 4-2 | |
Groep 16 | verslagen door | Darryl Pilgrim | 4-3 | |
Groep 23 | verslagen door | Lisa Ashton | 4-2 | |
Groep 23 | verslagen door | Darryl Pilgrim | 4-0 | |
Groep 23 | verslaat | Scott Baker | 4-1 | |
Groep 23 | verslagen door | Thibault Tricole | 4-2 | |
Groep 23 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-1 | |
Groep 24 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-1 | |
Groep 24 | verslagen door | Thibault Tricole | 4-2 | |
Groep 24 | verslaat | Scott Baker | 4-1 | |
Groep 24 | verslagen door | Darryl Pilgrim | 4-0 | |
Groep 24 | verslagen door | Lisa Ashton | 4-2 | |
Groep 29 | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Groep 29 | verslagen door | Jesús Noguera | 4-3 | |
Groep 29 | verslaat | Robert Thornton | 4-0 | |
Groep 29 | verslaat | Robert Owen | 4-2 | |
Groep 29 | verslaat | Lee Cocks | 4-2 | |
Groep 30 | verslaat | Lee Cocks | 4-1 | |
Groep 30 | verslaat | Robert Owen | 4-2 | |
Groep 30 | verslaat | Robert Thornton | 4-1 | |
Groep 30 | verslagen door | Jesús Noguera | 4-3 | |
Groep 30 | verslaat | Martin Adams | 4-0 | |
WDF Wereldkampioenschap van 2 April tot 10 April 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Dave Prins | 3-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Jim McEwan | 3-2 | |
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
Groep 41 | verslagen door | Robert Owen | 4-1 | |
Groep 41 | verslagen door | Dan Read | 4-2 | |
Groep 41 | verslagen door | James Richardson | 4-3 | |
Groep 41 | verslagen door | Josh Payne | 4-2 | |
Groep 41 | verslagen door | Adam Smith-Neale | 4-2 | |
Groep 42 | verslagen door | Josh Payne | 4-3 | |
Groep 42 | verslagen door | James Richardson | 4-3 | |
Groep 42 | verslagen door | Dan Read | 4-2 | |
Groep 42 | verslagen door | Robert Owen | 4-1 | |
Groep 42 | verslagen door | Adam Smith-Neale | 4-2 | |
Groep 43 | verslaat | Josh Payne | 4-0 | |
Groep 43 | verslaat | Andy Hamilton | 4-1 | |
Groep 43 | verslaat | Richard North | 4-2 | |
Groep 43 | verslaat | Paul Hogan | 4-2 | |
Groep 43 | verslagen door | Lee Evans | 4-0 | |
Groep 44 | verslagen door | Lee Evans | 4-2 | |
Groep 44 | verslagen door | Paul Hogan | 4-3 | |
Groep 44 | verslagen door | Richard North | 4-1 | |
Groep 44 | verslagen door | Andy Hamilton | 4-2 | |
Groep 44 | verslagen door | Josh Payne | 4-2 | |
Groep 63 | verslagen door | Graham Usher | 4-2 | |
Groep 63 | verslagen door | Peter Jacques | 4-1 | |
Groep 63 | verslagen door | Ryan Furness | 4-3 | |
Groep 63 | verslaat | Ciaran Teehan | 4-1 | |
Groep 63 | verslaat | Scottie Walters | 4-2 | |
Groep 64 | verslaat | Scottie Walters | 4-2 | |
Groep 64 | verslagen door | Ciaran Teehan | 4-2 | |
Groep 64 | verslaat | Ryan Furness | 4-3 | |
Groep 64 | verslagen door | Peter Jacques | 4-3 | |
Groep 64 | verslagen door | Graham Usher | 4-1 | |
Groep 93 | verslaat | Jarred Cole | 4-1 | |
Groep 93 | verslagen door | Kai Fan Leung | 4-1 | |
Groep 93 | verslagen door | Conan Whitehead | 4-1 | |
Groep 93 | verslagen door | Scottie Walters | 4-3 | |
Groep 93 | verslagen door | Reece Robinson | 4-1 | |
Groep 94 | verslaat | Jarred Cole | 4-3 | |
Groep 94 | verslaat | Reece Robinson | 4-0 | |
Groep 94 | verslagen door | Scottie Walters | 4-1 | |
Groep 94 | verslaat | Conan Whitehead | 4-3 | |
Groep 94 | verslaat | Kai Fan Leung | 4-3 | |
Groep 95 | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Groep 95 | verslaat | Kai Fan Leung | 4-1 | |
Groep 95 | verslagen door | Scottie Walters | 4-3 | |
Groep 95 | verslaat | Conan Whitehead | 4-1 | |
Groep 95 | verslaat | Reece Robinson | 4-1 | |
Groep 172 | verslaat | Jacques Labre | 4-3 | |
Groep 172 | verslaat | Jack Vincent | 4-2 | |
Groep 172 | verslagen door | Conor Heneghan | 4-3 | |
Groep 172 | verslaat | Andreas Harrysson | 4-2 | |
Groep 172 | verslaat | Lisa Ashton | 4-2 | |
Groep 173 | verslaat | Jacques Labre | 4-2 | |
Groep 173 | verslagen door | Jack Vincent | 4-2 | |
Groep 173 | verslaat | Lisa Ashton | 4-2 | |
Groep 173 | verslaat | Andreas Harrysson | 4-1 | |
Groep 173 | verslagen door | Conor Heneghan | 4-1 | |
Groep 174 | verslagen door | Jacques Labre | 4-1 | |
Groep 174 | verslaat | Lisa Ashton | 4-2 | |
Groep 174 | verslagen door | Andreas Harrysson | 4-2 | |
Groep 174 | verslaat | Conor Heneghan | 4-2 | |
Groep 174 | verslaat | Jack Vincent | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 97 Overwinningen / 72 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep Q | verslagen door | Joshua Richardson | 4-2 | |
Groep Q | verslaat | Colin Osborne | 4-1 | |
Groep Q | verslagen door | James Richardson | 4-0 | |
Groep Q | verslaat | Les Wallace | 4-1 | |
Groep Q | verslaat | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Groep R | verslaat | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Groep R | verslaat | Les Wallace | 4-2 | |
Groep R | verslaat | James Richardson | 4-3 | |
Groep R | verslaat | Colin Osborne | 4-3 | |
Groep R | verslaat | Joshua Richardson | 4-3 | |
Groep S | verslaat | Colin Osborne | 4-0 | |
Groep S | verslaat | James Richardson | 4-2 | |
Groep S | verslaat | Les Wallace | 4-2 | |
Groep S | verslaat | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Groep S | verslaat | Joshua Richardson | 4-1 | |
Groep X | verslaat | Colin Osborne | 4-3 | |
Groep X | verslagen door | James Richardson | 4-1 | |
Groep X | verslaat | Ben Hazel | 4-2 | |
Groep X | verslagen door | Lee Cocks | 4-2 | |
Players Championship 9 , 24 April 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ian White | 6-4 | |
Tweede ronde | verslaat | Robert Marijanovic | 6-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Krzysztof Kciuk | 6-3 | |
Players Championship 10 , 25 April 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Robert Marijanovic | 6-2 | |
Players Championship 11 , 26 April 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ciaran Teehan | 6-5 | |
Players Championship 12 , 27 April 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Kai Fan Leung | 6-4 | |
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
Tweede Ronde - Groep 18 | verslaat | Greg Ritchie | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Darren Beveridge | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslaat | Robert Owen | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslaat | Jason Clark | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Niall Culleton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslaat | Greg Ritchie | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslagen door | Niall Culleton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslaat | Jason Clark | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslagen door | Robert Owen | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslaat | Darren Beveridge | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslaat | Greg Ritchie | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslagen door | Darren Beveridge | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslagen door | Jason Clark | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslaat | Paul Holloway | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslaat | Niall Culleton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslagen door | Lee Cocks | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslagen door | Paul Hogan | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslaat | Jason Clark | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslagen door | Paul Hogan | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslaat | Lee Cocks | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslaat | Jason Clark | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 27 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 27 | verslagen door | Richie Burnett | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 27 | verslagen door | John O'Shea | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 27 | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 27 | verslagen door | Kevin Burness | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 28 | verslaat | Corrine Hammond | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 28 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 28 | verslaat | Reece Robinson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 28 | verslagen door | John O'Shea | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 28 | verslaat | Adrian Gray | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 30 | verslaat | Reece Robinson | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 30 | verslaat | Adrian Gray | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 30 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 30 | verslaat | Corrine Hammond | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 30 | verslagen door | John O'Shea | 4-0 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslaat | Colin Osborne | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslagen door | James Richardson | 4-0 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslaat | Chris Gilliland | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslagen door | Richie Burnett | 4-0 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslaat | Jim McEwan | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslagen door | Colin Osborne | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslaat | Jim McEwan | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslagen door | Richie Burnett | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslagen door | Chris Gilliland | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslagen door | James Richardson | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslagen door | Colin Osborne | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslaat | Richie Burnett | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslagen door | Jim McEwan | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslaat | James Richardson | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslagen door | Chris Gilliland | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslaat | Josh McCarthy | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslaat | Richie Burnett | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslaat | Steve Perren | 4-0 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslaat | Matthew Dennant | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslagen door | James Richardson | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslagen door | James Richardson | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Josh McCarthy | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Richie Burnett | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslaat | Steve Perren | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslaat | Matthew Dennant | 4-3 | |
Players Championship 23 , 4 Augustus 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ted Evetts | 6-3 | |
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
Vierde Ronde - Groep 16 | verslagen door | Darren Beveridge | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslaat | Richie Burnett | 4-0 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslaat | Scott Marsh | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslaat | Nathan Girvan | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslaat | Darren Beveridge | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslagen door | Nathan Girvan | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslaat | Scott Marsh | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslaat | Richie Burnett | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslagen door | Nathan Girvan | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslaat | Darren Beveridge | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslaat | Richie Burnett | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslaat | Scott Marsh | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslaat | Richie Burnett | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslaat | Scott Williams | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslagen door | James Smith | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslaat | Paul Hogan | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslagen door | Richie Burnett | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslagen door | Scott Williams | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslagen door | James Smith | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslaat | Paul Hogan | 4-0 | |
Vierde Ronde - Groep 23 | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 23 | verslagen door | Connor Scutt | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep U | verslagen door | Chris Scutt | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep U | verslagen door | Carl Wilkinson | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep U | verslaat | Richard North | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep U | verslagen door | Martin Thomas | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep U | verslaat | Aaron Turner | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep V | verslagen door | Aaron Turner | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep V | verslaat | Martin Thomas | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep V | verslaat | Richard North | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep V | verslagen door | Carl Wilkinson | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep V | verslagen door | Chris Scutt | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep W | verslagen door | Martin Thomas | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep W | verslaat | Richard North | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep W | verslaat | Chris Scutt | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep W | verslaat | Carl Wilkinson | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep W | verslaat | Aaron Turner | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep Y | verslaat | Matthew Dennant | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep Y | verslaat | Rob Collins | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep Y | verslaat | Martin Thomas | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep Y | verslaat | Jim Williams | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AA | verslaat | Matthew Dennant | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AA | verslaat | Jim Williams | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AA | verslaat | Rob Collins | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep AB | verslaat | Graham Usher | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AB | verslagen door | Chris Scutt | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AB | verslaat | Matthew Dennant | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AB | verslaat | Jim Williams | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BD | verslagen door | Mike Gillet | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BD | verslaat | Scott Williams | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BD | verslaat | Niall Culleton | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BD | verslagen door | Shaun Griffiths | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BD | verslaat | Martin Adams | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BF | verslaat | Martin Adams | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BF | verslaat | Shaun Griffiths | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BF | verslagen door | Niall Culleton | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BF | verslagen door | Scott Williams | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BF | verslaat | Mike Gillet | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BH | verslagen door | Ryan Furness | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BH | verslagen door | Jim Williams | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BI | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BI | verslagen door | Brian Raman | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BI | verslaat | Nick Fullwell | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BI | verslagen door | Reece Colley | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BI | verslaat | Kevin Burness | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BJ | verslagen door | Kevin Burness | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BJ | verslaat | Reece Colley | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BJ | verslagen door | Nick Fullwell | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BJ | verslagen door | Brian Raman | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BJ | verslaat | Keelan Kay | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BK | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BK | verslaat | Brian Raman | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BK | verslaat | Nick Fullwell | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BK | verslaat | Reece Colley | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BK | verslaat | Kevin Burness | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BP | verslagen door | Rob Collins | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BP | verslagen door | Brian Raman | 4-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 59 Overwinningen / 85 Nederlagen
A Night at The Darts van 13 April tot 28 April 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 13 | verslaat | David Evans | 5-2 | |
Groep 13 | verslagen door | Martin Adams | 5-0 | |
Groep 13 | verslagen door | Kyle McKinstry | 5-1 | |
Groep 13 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-1 | |
Groep 14 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-1 | |
Groep 14 | verslagen door | Kyle McKinstry | 5-3 | |
Groep 14 | verslagen door | Fallon Sherrock | 5-3 | |
Groep 14 | verslagen door | David Evans | 5-0 | |
Groep 16 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-3 | |
Groep 16 | verslagen door | Martin Adams | 5-4 | |
Groep 16 | verslagen door | David Evans | 5-3 | |
Groep 16 | verslagen door | Kyle McKinstry | 5-1 | |
Groep 17 | verslaat | David Evans | 5-2 | |
Groep 17 | verslagen door | Phil Taylor | 4-0 | |
Groep 17 | verslagen door | Fallon Sherrock | 5-3 | |
Groep 17 | verslaat | Martin Adams | 5-3 | |
Groep 17 | verslaat | Wessel Nijman | 5-3 | |
Groep 18 | verslagen door | Martin Adams | 5-4 | |
Groep 18 | verslagen door | Kyle McKinstry | 5-0 | |
Groep 18 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-3 | |
Groep 18 | verslaat | Wessel Nijman | 5-2 | |
Icons of Darts Live League van 6 April tot 28 April 2020 | ||||
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Mark Webster | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Jason Askew | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Scott Mitchell | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Arron Monk | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Wessel Nijman | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Mark Webster | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Wessel Nijman | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Scott Mitchell | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Jason Askew | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Arron Monk | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslagen door | Wessel Nijman | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslagen door | Mark Webster | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslaat | Andy Jenkins | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslagen door | Jason Askew | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslagen door | Arron Monk | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Jose Justicia | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Scott Marsh | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Boris Koltsov | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Ritchie Edhouse | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Scott Marsh | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Jose Justicia | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Boris Koltsov | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Jose Justicia | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslagen door | Boris Koltsov | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Scott Marsh | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslagen door | Jarred Cole | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslaat | Boris Koltsov | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslagen door | Martin Adams | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslagen door | Paul Nicholson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslaat | Darryl Fitton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslagen door | Martin Adams | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Boris Koltsov | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslagen door | Paul Nicholson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslagen door | James Smith | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslagen door | Boris Koltsov | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslagen door | Paul Nicholson | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Martin Adams | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslagen door | James Smith | 4-0 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslagen door | Keelan Kay | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslagen door | Mark Webster | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslaat | Ritchie Edhouse | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslaat | Adam Huckvale | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslaat | Scott Mitchell | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslagen door | Mark Webster | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslaat | Keelan Kay | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslaat | Adam Huckvale | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslaat | Keelan Kay | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Adam Huckvale | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Mark Webster | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 20 | verslagen door | Stephen Burton | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 20 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 20 | verslaat | Mark Webster | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 20 | verslaat | David Evans | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 20 | verslagen door | Paul Nicholson | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 22 | verslaat | Stephen Burton | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 22 | verslaat | Mark Webster | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 22 | verslaat | Scott Mitchell | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 22 | verslaat | Paul Nicholson | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 22 | verslagen door | Keane Barry | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 24 | verslaat | Stephen Burton | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 24 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 24 | verslagen door | Mark Webster | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 24 | verslagen door | Keane Barry | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 24 | verslagen door | Paul Nicholson | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Ritchie Edhouse | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Mark Webster | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | David Evans | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Scott Mitchell | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslaat | Mark Webster | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslagen door | David Evans | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslaat | Andy Jenkins | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslaat | Scott Mitchell | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslaat | Ritchie Edhouse | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Mark Webster | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslaat | David Evans | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslaat | Martin Adams | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslagen door | Stephen Burton | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslaat | Scott Mitchell | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslaat | Keane Barry | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslagen door | Martin Adams | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslagen door | Keane Barry | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslaat | Stephen Burton | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslagen door | Martin Adams | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslagen door | Stephen Burton | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslagen door | Keane Barry | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslaat | Scott Mitchell | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslaat | Mark Webster | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslagen door | Keelan Kay | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 22 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslaat | Scott Mitchell | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslaat | David Evans | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslagen door | Keelan Kay | 5-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 1 Nederlaag
World Masters van 23 Oktober tot 27 Oktober 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Jim McEwan | 3-2 | |
1/16de finales | verslaat | Scott Mitchell | 3-2 | |
Achtste finales | verslaat | Keith Geraghty | 3-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Ciaran Teehan | 4-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Scott Waites | 5-1 |