De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 12 September 1996
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 24 Overwinningen / 41 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep T | verslagen door | Andy Jenkins | 4-2 | |
Groep T | verslaat | Keelan Kay | 4-1 | |
Groep T | verslagen door | Colin Osborne | 4-1 | |
Groep T | verslaat | Ben Hazel | 4-3 | |
Groep T | verslaat | James Richardson | 4-0 | |
Groep V | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Groep V | verslaat | Andy Jenkins | 4-2 | |
Groep V | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Groep V | verslagen door | Ben Hazel | 4-2 | |
Groep V | verslagen door | Colin Osborne | 4-3 | |
Groep BH | verslaat | Ryan Hogarth | 4-2 | |
Groep BH | verslagen door | Colin Osborne | 4-3 | |
Groep BH | verslagen door | Andy Jenkins | 4-0 | |
Groep BH | verslaat | Scott Baker | 4-3 | |
Groep BH | verslagen door | Paul Holloway | 4-3 | |
Groep BJ | verslaat | Colin Osborne | 4-2 | |
Groep BJ | verslaat | Ryan Hogarth | 4-1 | |
Groep BJ | verslaat | Paul Holloway | 4-1 | |
Groep BJ | verslagen door | Scott Baker | 4-3 | |
Groep BJ | verslaat | Andy Jenkins | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Colin Osborne | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Stephen Burton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Richard North | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Mike Gillet | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Richard North | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Stephen Burton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Colin Osborne | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Mike Gillet | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslagen door | Richie Burnett | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslagen door | Michael Warburton | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslaat | Steve Perren | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslagen door | James Richardson | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 10 | verslagen door | Matthew Dennant | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Matthew Dennant | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslagen door | Richie Burnett | 4-0 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslaat | Michael Warburton | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslaat | Steve Perren | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 12 | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AS | verslagen door | Gareth Ashley | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AS | verslagen door | Johnny Haines | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AS | verslagen door | Andy Jenkins | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AS | verslagen door | Scott Williams | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AS | verslagen door | Colin Osborne | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AT | verslagen door | Colin Osborne | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AT | verslaat | Gareth Ashley | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AT | verslaat | Johnny Haines | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AT | verslagen door | Andy Jenkins | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AT | verslagen door | Scott Williams | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AU | verslagen door | Andy Jenkins | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AU | verslagen door | Grezaud Ashley | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AU | verslagen door | Colin Osborne | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AU | verslaat | Scott Williams | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AU | verslaat | Johnny Haines | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AV | verslagen door | Ryan Furness | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AV | verslagen door | Grezaud Ashley | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep AV | verslaat | George Killington | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AV | verslagen door | Colin Hamilton | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AV | verslagen door | Johnny Haines | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AX | verslagen door | Grezaud Ashley | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AX | verslaat | Ryan Furness | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AX | verslaat | Johnny Haines | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AX | verslagen door | Colin Hamilton | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AX | verslagen door | George Killington | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Jeugd van 21 Oktober tot 27 November 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Dongju Lee | 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Steve Lennon | 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
German Open , 18 April 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Marko Puls | 4-3 | |
Belgium Open van 31 Juli tot 2 Augustus 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Martin Phillips | 4-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Dean Reynolds | 5-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Welsh Open van 16 Mei tot 18 Mei 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Scott Mitchell | 4-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Gary Robson | 4-0 | |
British Classic , 9 Augustus 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jason Mold | 4-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Mark McGeeney | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Jeugd van 22 Maart tot 16 Mei 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Shane Friedlander | 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Adam Hunt | 6-1 |