De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Noord-Ierland - 1 April 1983
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 18 Overwinningen / 27 Nederlagen
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 17 | verslagen door | Matthew Dennant | 4-3 | |
Groep 17 | verslaat | Lisa Ashton | 4-0 | |
Groep 17 | verslaat | Robert Thornton | 4-1 | |
Groep 17 | verslaat | Colin Osborne | 4-1 | |
Groep 17 | verslagen door | Rob Collins | 4-2 | |
Groep 18 | verslaat | Rob Collins | 4-3 | |
Groep 18 | verslaat | Colin Osborne | 4-3 | |
Groep 18 | verslagen door | Robert Thornton | 4-1 | |
Groep 18 | verslagen door | Lisa Ashton | 4-3 | |
Groep 18 | verslagen door | Matthew Dennant | 4-2 | |
Groep 65 | verslagen door | Robert Thornton | 4-2 | |
Groep 65 | verslagen door | Gavin Carlin | 4-3 | |
Groep 65 | verslaat | Robert Owen | 4-3 | |
Groep 65 | verslaat | Darren Penhall | 4-3 | |
Groep 65 | verslagen door | Adam Smith-Neale | 4-1 | |
Groep 66 | verslagen door | Robert Thornton | 4-2 | |
Groep 66 | verslagen door | Adam Smith-Neale | 4-3 | |
Groep 66 | verslagen door | Darren Penhall | 4-2 | |
Groep 66 | verslagen door | Gavin Carlin | 4-2 | |
Groep 66 | verslagen door | Robert Owen | 4-2 | |
Groep 67 | verslagen door | Adam Smith-Neale | 4-3 | |
Groep 67 | verslagen door | Darren Penhall | 4-2 | |
Groep 67 | verslaat | Sean Fisher | 4-2 | |
Groep 67 | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Groep 67 | verslaat | Peter Burgoyne | 4-3 | |
Groep 68 | verslaat | Peter Burgoyne | 4-2 | |
Groep 68 | verslaat | Sean Fisher | 4-2 | |
Groep 68 | verslagen door | Darren Penhall | 4-1 | |
Groep 68 | verslagen door | Adam Smith-Neale | 4-1 | |
Groep 68 | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Groep 103 | verslaat | Gary Stone | 4-1 | |
Groep 103 | verslaat | Matthew Edgar | 4-1 | |
Groep 103 | verslagen door | Josh Payne | 4-3 | |
Groep 103 | verslagen door | Jim McEwan | 4-0 | |
Groep 103 | verslagen door | Matthew Dennant | 4-2 | |
Groep 104 | verslagen door | Jim McEwan | 4-2 | |
Groep 104 | verslagen door | Josh Payne | 4-3 | |
Groep 104 | verslaat | Matthew Edgar | 4-3 | |
Groep 104 | verslaat | Matthew Dennant | 4-0 | |
Groep 104 | verslaat | Gary Stone | 4-1 | |
Groep 105 | verslaat | Gary Stone | 4-2 | |
Groep 105 | verslaat | Matthew Edgar | 4-2 | |
Groep 105 | verslagen door | Josh Payne | 4-3 | |
Groep 105 | verslagen door | Matthew Dennant | 4-1 | |
Groep 105 | verslagen door | Jim McEwan | 4-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 53 Overwinningen / 31 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Derde Ronde - Groep 7 | verslagen door | Colin Osborne | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslaat | James Richardson | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslagen door | Michael Warburton | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslaat | Richie Burnett | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslagen door | Jim McEwan | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslaat | James Richardson | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslaat | Colin Osborne | 4-0 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslaat | Jim McEwan | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslagen door | Richie Burnett | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 8 | verslaat | Michael Warburton | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslaat | James Richardson | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslagen door | Jim McEwan | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslaat | Michael Warburton | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslagen door | Colin Osborne | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslaat | Richie Burnett | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 11 | verslaat | Rob Collins | 4-0 | |
Derde Ronde - Groep 11 | verslaat | Mark Webster | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 11 | verslaat | Wesley Newton | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 11 | verslaat | Jim McEwan | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Mark Webster | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslaat | Wesley Newton | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Jim McEwan | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Rob Collins | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 14 | verslagen door | Mark Webster | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 14 | verslagen door | Richie Burnett | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep E | verslaat | Conan Whitehead | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep E | verslaat | Alan Norris | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep E | verslaat | John O'Shea | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep E | verslagen door | Kevin Burness | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep E | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep F | verslaat | Alan Norris | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep F | verslaat | John O'Shea | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep F | verslaat | Conan Whitehead | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep F | verslaat | Kevin Burness | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep F | verslagen door | Keelan Kay | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep G | verslaat | Conan Whitehead | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep G | verslaat | Kevin Burness | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep G | verslaat | Keelan Kay | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep G | verslaat | Alan Norris | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep G | verslaat | John O'Shea | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep L | verslagen door | Chas Barstow | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep L | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep L | verslaat | John O'Shea | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep L | verslagen door | Kevin Burness | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep P | verslagen door | Rob Collins | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep P | verslaat | Robert Owen | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep P | verslagen door | Johnny Haines | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep P | verslaat | Martin Adams | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep P | verslagen door | Connor Scutt | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep R | verslaat | Chris Scutt | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep R | verslaat | Martin Adams | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep R | verslagen door | Johnny Haines | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep R | verslagen door | Robert Owen | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep R | verslaat | Rob Collins | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BQ | verslaat | Scott Marsh | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BQ | verslaat | Richie Burnett | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BQ | verslaat | Chris Scutt | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BQ | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BQ | verslaat | Colin Osborne | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BR | verslaat | Colin Osborne | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BR | verslagen door | Jarred Cole | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BR | verslaat | Chris Scutt | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BR | verslaat | Richie Burnett | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BR | verslagen door | Scott Marsh | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BS | verslagen door | Colin Osborne | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BS | verslaat | Scott Marsh | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BS | verslaat | Richie Burnett | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BS | verslagen door | Jarred Cole | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BS | verslagen door | Chris Scutt | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BX | verslagen door | Chris Scutt | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BX | verslaat | Scottie Walters | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BX | verslaat | Ryan Furness | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CR | verslagen door | Jose Justicia | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CR | verslaat | Dan Lauby Jr. | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CR | verslaat | Kevin Burness | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CR | verslaat | Graham Usher | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep CR | verslagen door | Brian Raman | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CT | verslaat | Kevin Burness | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CT | verslaat | Graham Usher | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep CT | verslaat | Dan Lauby Jr. | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CT | verslagen door | Jose Justicia | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CT | verslagen door | Brian Raman | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CT | verslaat | Robert Owen | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CT | verslagen door | Matt Campbell | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 6 Januari tot 14 Januari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Justin Thompson | 3-2 |