De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Nederland - 26 Juni 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 76 Overwinningen / 43 Nederlagen
Icons of Darts Live League van 6 April tot 28 April 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 1 | verslaat | David Evans | 5-4 | |
Groep 1 | verslaat | Mark Webster | 5-1 | |
Groep 1 | verslaat | Paul Nicholson | 5-3 | |
Groep 1 | verslaat | Raymond Van Barneveld | 5-1 | |
Groep 2 | verslaat | Andy Jenkins | 5-2 | |
Groep 2 | verslaat | Raymond Van Barneveld | 5-2 | |
Groep 2 | verslaat | David Evans | 5-4 | |
Groep 2 | verslaat | Paul Nicholson | 5-3 | |
Groep 2 | verslaat | Mark Webster | 5-1 | |
Groep 3 | verslagen door | David Evans | 5-4 | |
Groep 3 | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 5-4 | |
Groep 3 | verslaat | Mark Webster | 5-4 | |
Groep 3 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-2 | |
Groep 4 | verslaat | Paul Nicholson | 5-4 | |
Groep 4 | verslaat | Andy Jenkins | 5-3 | |
Groep 4 | verslaat | Mark Webster | 5-3 | |
Groep 4 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Groep 6 | verslaat | Raymond Van Barneveld | 5-2 | |
Groep 6 | verslaat | Andy Jenkins | 5-2 | |
Groep 6 | verslagen door | Mark Webster | 5-4 | |
Groep 6 | verslaat | Paul Nicholson | 5-3 | |
A Night at The Darts van 13 April tot 28 April 2020 | ||||
Groep 1 | verslaat | Raymond Van Barneveld | 5-3 | |
Groep 1 | verslaat | Ritchie Edhouse | 5-1 | |
Groep 1 | verslaat | David Evans | 5-4 | |
Groep 1 | verslaat | Martin Adams | 5-1 | |
Groep 2 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-2 | |
Groep 2 | verslagen door | David Evans | 5-3 | |
Groep 2 | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 5-3 | |
Groep 2 | verslaat | Scott Mitchell | 5-2 | |
Groep 3 | verslaat | David Evans | 5-4 | |
Groep 3 | verslaat | Martin Adams | 5-2 | |
Groep 3 | verslaat | Ritchie Edhouse | 5-3 | |
Groep 3 | verslaat | Scott Mitchell | 5-3 | |
Groep 4 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-4 | |
Groep 4 | verslaat | Raymond Van Barneveld | 5-4 | |
Groep 4 | verslaat | Ritchie Edhouse | 5-2 | |
Groep 4 | verslaat | Martin Adams | 5-2 | |
Groep 6 | verslagen door | David Evans | 5-1 | |
Groep 6 | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 5-1 | |
Groep 6 | verslaat | Martin Adams | 5-1 | |
Groep 6 | verslaat | Scott Mitchell | 5-4 | |
Groep 7 | verslagen door | David Evans | 5-3 | |
Groep 7 | verslaat | Martin Adams | 5-4 | |
Groep 7 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-4 | |
Groep 7 | verslaat | Jason Askew | 5-2 | |
Groep 9 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-4 | |
Groep 9 | verslagen door | Martin Adams | 5-4 | |
Groep 9 | verslaat | Scott Mitchell | 5-4 | |
Groep 9 | verslaat | David Evans | 5-4 | |
Groep 10 | verslaat | Scott Mitchell | 5-4 | |
Groep 10 | verslaat | Jason Askew | 5-4 | |
Groep 10 | verslagen door | Phil Taylor | 4-2 | |
Groep 10 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-4 | |
Groep 10 | verslagen door | Martin Adams | 5-4 | |
Groep 11 | verslaat | Martin Adams | 5-4 | |
Groep 11 | verslaat | Scott Mitchell | 5-2 | |
Groep 11 | verslaat | David Evans | 5-3 | |
Groep 11 | verslaat | Jason Askew | 5-2 | |
Groep 12 | verslaat | Scott Mitchell | 5-2 | |
Groep 12 | verslaat | David Evans | 5-3 | |
Groep 12 | verslaat | Jason Askew | 5-2 | |
Groep 12 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-3 | |
Groep 14 | verslaat | Kyle McKinstry | 5-4 | |
Groep 14 | verslagen door | David Evans | 5-4 | |
Groep 14 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-3 | |
Groep 14 | verslaat | Michael Warburton | 5-1 | |
Groep 15 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-3 | |
Groep 15 | verslaat | Martin Adams | 5-3 | |
Groep 15 | verslaat | Kyle McKinstry | 5-4 | |
Groep 15 | verslagen door | David Evans | 5-4 | |
Groep 16 | verslaat | Michael Warburton | 5-3 | |
Groep 16 | verslaat | Martin Adams | 5-3 | |
Groep 16 | verslagen door | Kyle McKinstry | 5-3 | |
Groep 16 | verslaat | David Evans | 5-4 | |
Groep 17 | verslagen door | Michael Warburton | 5-3 | |
Groep 17 | verslagen door | Fallon Sherrock | 5-2 | |
Groep 17 | verslaat | Phil Taylor | 4-1 | |
Groep 17 | verslagen door | Martin Adams | 5-3 | |
Groep 17 | verslaat | David Evans | 5-4 | |
Groep 18 | verslagen door | Michael Warburton | 5-2 | |
Groep 18 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-2 | |
Groep 18 | verslaat | Kyle McKinstry | 5-1 | |
Groep 18 | verslaat | Martin Adams | 5-2 | |
Icons of Darts Live League van 6 April tot 28 April 2020 | ||||
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Michael Warburton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Mark Webster | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Scott Mitchell | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Jason Askew | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Arron Monk | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Arron Monk | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Jason Askew | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslagen door | Michael Warburton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Scott Mitchell | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Mark Webster | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Andy Jenkins | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslaat | Michael Warburton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslaat | Mark Webster | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslagen door | Jason Askew | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslagen door | Arron Monk | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 8 | verslagen door | David Evans | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 8 | verslaat | Adam Huckvale | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 8 | verslaat | Arron Monk | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 8 | verslagen door | Paul Nicholson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 8 | verslagen door | Darryl Fitton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 8 | verslaat | Scott Mitchell | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslaat | Scott Mitchell | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslaat | Darryl Fitton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslagen door | David Evans | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslaat | Paul Nicholson | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslaat | Keelan Kay | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslagen door | Arron Monk | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslaat | Scott Mitchell | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslagen door | Darryl Fitton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslagen door | Paul Nicholson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslagen door | Arron Monk | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslagen door | David Evans | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslaat | Adam Huckvale | 4-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 7 Nederlagen
Czech Darts Open van 28 Juni tot 30 Juni 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Corey Cadby | 6-0 | |
Players Championship 21 , 3 Augustus 2019 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ted Evetts | 6-1 | |
Players Championship 22 , 4 Augustus 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Dimitri Van den Bergh | 6-3 | |
Tweede ronde | verslaat | Patrick van den Boogaard | 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Cody Harris | 6-5 | |
Gibraltar Darts Trophy van 27 September tot 29 September 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Darren Webster | 6-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Mensur Suljovic | 6-1 | |
Players Championship 29 , 14 Oktober 2019 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Peter Wright | 6-0 | |
Players Championship 30 , 15 Oktober 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Adrian Lewis | 6-4 | |
Tweede ronde | verslaat | Harry Ward | 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Danny Noppert | 6-5 | |
WK Jeugd , 24 November 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Henk Snijder | 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Jeffrey de Zwaan | 6-5 |