De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 9 Mei 1961
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap senioren van 9 Februari tot 12 Februari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Leonard Gates | 3-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 7 Nederlagen
Wereldkampioenschap senioren van 3 Februari tot 6 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Kevin Painter | 3-2 | |
World Seniors Darts Matchplay van 1 Juli tot 3 Juli 2022 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Brian Dawson | 9-7 | |
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
Groep 142 | verslagen door | Mark Dudbridge | 4-1 | |
Groep 142 | verslaat | Gary Robson | 4-0 | |
Groep 142 | verslagen door | Wesley Newton | 4-1 | |
Groep 142 | verslaat | John Walton | 4-3 | |
Groep 142 | verslaat | Chris Mason | 4-2 | |
Groep 143 | verslagen door | Chris Mason | 4-1 | |
Groep 143 | verslaat | Mark Dudbridge | 4-1 | |
Groep 143 | verslagen door | Gary Robson | 4-2 | |
Groep 143 | verslaat | Wesley Newton | 4-0 | |
Groep 143 | verslagen door | John Walton | 4-3 | |
Groep 144 | verslaat | Gary Robson | 4-2 | |
Groep 144 | verslaat | Chris Mason | 4-3 | |
Groep 144 | verslaat | John Walton | 4-2 | |
Groep 144 | verslaat | Mark Dudbridge | 4-2 | |
Groep 144 | verslaat | Wesley Newton | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 7 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede Ronde - Groep 25 | verslagen door | Richie Burnett | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Chas Barstow | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslaat | Mark Dudbridge | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslaat | Conor Heneghan | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 4 | verslaat | Robert Owen | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Chas Barstow | 4-0 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslaat | Mark Dudbridge | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Robert Owen | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Conor Heneghan | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep A | verslaat | Martin Adams | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep A | verslaat | Gary Robson | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep A | verslagen door | Conor Heneghan | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep A | verslaat | John Walton | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep C | verslaat | Martin Adams | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep C | verslaat | Conor Heneghan | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep C | verslaat | Gary Robson | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep C | verslaat | John Walton | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep D | verslaat | Conor Heneghan | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep D | verslagen door | Johnny Haines | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 15 Overwinningen / 10 Nederlagen
Remote Darts League van 18 April tot 28 April 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde - Round Robin | verslaat | Dean Winstanley | 7-2 | |
Eerste ronde - Round Robin | verslaat | John Walton | 7-1 | |
Eerste ronde - Round Robin | verslaat | Gary Robson | 6-6 | |
Eerste ronde - Round Robin | verslagen door | Jim Williams | 7-2 | |
Eerste ronde - Round Robin | verslaat | James Richardson | 7-5 | |
Eerste ronde - Round Robin | verslaat | Wesley Newton | 7-5 | |
Eerste ronde - Round Robin | verslaat | Alan Norris | 7-3 | |
Eerste ronde - Round Robin | verslaat | Paul Hogan | 6-6 | |
Eerste ronde - Round Robin | verslaat | Darryl Fitton | 7-5 | |
Eerste ronde - Halve Finale | verslagen door | Paul Hogan | 8-3 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslaat | Tina Osborne | 6-1 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslagen door | James Richardson | 6-2 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslaat | Laura Turner | 6-0 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslagen door | Justin Thompson | 6-3 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslaat | Paul Hogan | 6-4 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslaat | Stacey Pace | 6-0 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslaat | Lorraine Winstanley | 6-0 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslaat | David Cameron | 6-2 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslagen door | Thibault Tricole | 6-3 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslagen door | John O'Shea | 6-1 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslagen door | Richard Veenstra | 5-5 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslagen door | Larry Butler | 5-5 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslagen door | Darren Herewini | 6-3 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslagen door | Joe Chaney | 5-5 | |
Tweede Ronde - Round Robin | verslaat | Jim Williams | 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 5 Januari tot 13 Januari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Wesley Harms | 3-2 | |
Denmark Open , 4 Mei 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Andy Hamilton | 4-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Dave Parletti | 4-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
World Trophy van 30 Mei tot 3 Juni 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Jeffrey Sparidaans | 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Glen Durrant | 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 7 Januari tot 15 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jim Williams | 3-0 | |
World Masters van 25 September tot 27 September 2017 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Dennis Harbour | 3-1 | |
1/16de finales | verslaat | Scott Mitchell | 3-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Jim Williams | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 2 Januari tot 10 Januari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jim Williams | 3-0 | |
World Trophy van 27 Mei tot 30 Mei 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Richard Veenstra | 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Peter Machin | 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 6 Nederlagen
World Trophy van 26 Februari tot 1 Maart 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Stefaan De Prez | 6-1 | |
England Classic , 13 September 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Martin Atkins | 4-3 | |
Achtste finales | verslaat | Dave Parletti | 4-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jim Williams | 5-1 | |
Wereldkampioenschap van 3 Januari tot 12 Januari 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Scott Mitchell | 3-2 | |
Scottish Open van 13 Februari tot 15 Februari 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Darnell Mccrory | 4-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Matthew Dicken | 4-1 | |
Welsh Open van 15 Mei tot 17 Mei 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Scott Dockerty | 4-3 | |
Jersey Classic , 14 November 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Michael Baker | 4-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Neil Birkin | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 6 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 4 Januari tot 17 Januari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Martin Adams | 3-0 | |
World Trophy van 6 Februari tot 9 Februari 2014 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jim Widmayer | 6-4 | |
Scottish Open van 14 Februari tot 16 Februari 2014 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Andy Boulton | 4-1 | |
1/16de finales | verslaat | Tommy Slavin | 4-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Remco Van Eijden | 4-2 | |
England Open van 20 Juni tot 22 Juni 2014 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Wesley Harms | 4-3 | |
Antwerp Open van 15 Augustus tot 17 Augustus 2014 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Darryl Fitton | 4-1 | |
Zuiderduin Masters van 5 December tot 7 December 2014 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Darryl Fitton | 3-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Jamie Hughes | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Wereldkampioenschap)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen
Scottish Open , 17 Februari 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Michael Sheehan | 3-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Remco Van Eijden | 3-0 | |
Wereldkampioenschap van 5 Januari tot 13 Januari 2013 | ||||
1/16de finales | verslaat | John Walton | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Steve Douglas | 4-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Robbie Green | 5-3 | |
Finale | verslagen door | Scott Waites | 7-1 | |
Halve Finale | verslaat | Wesley Harms | 6-4 | |
Grand Slam of Darts van 9 November tot 17 November 2013 | ||||
Achtste finales | verslaat | Andy Hamilton | 10-7 | |
Kwartfinales | verslagen door | Robert Thornton | 16-9 | |
Zuiderduin Masters van 6 December tot 8 December 2013 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | James Wilson | 3-1 |
Overwinning : 1 (Dutch Open)
Finale : 1 (Wereldkampioenschap)
Samenvatting : 9 Overwinningen / 3 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 7 Januari tot 15 Januari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Steve West | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Ross Montgomery | 4-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Martin Adams | 5-2 | |
Halve Finale | verslaat | Wesley Harms | 6-5 | |
Finale | verslagen door | Christian Kist | 7-5 | |
Dutch Open , 5 Februari 2012 | ||||
1/16de finales | verslaat | Richie George | 3-2 | |
Achtste finales | verslaat | Stephen Bunting | 3-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Gary Robson | 4-2 | |
Halve Finale | verslaat | James Hurrell | 2-0 | |
Finale | verslaat | Dave Prins | 3-0 | |
Antwerp Open , 16 September 2012 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Remon Hurrebrink | 4-3 | |
Zuiderduin Masters van 7 December tot 9 December 2012 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Scott Mitchell | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 1 Januari tot 9 Januari 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Ross Smith | 3-1 | |
Dutch Open , 6 Februari 2011 | ||||
1/16de finales | verslaat | Martin Soethof | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Scott Waites | 3-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Braulio Roncero | 4-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Dean Winstanley | 2-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 4 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 2 Januari tot 10 Januari 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Robbie Green | 3-2 | |
Achtste finales | verslaat | Stephen Bunting | 4-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Robert Wagner | 5-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Dave Chisnall | 6-3 | |
Antwerp Open , 4 April 2010 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jasper Smidt | 4-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Scott Mitchell | 4-1 | |
Grand Slam of Darts van 8 November 0101 tot 21 November 2010 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Terry Jenkins | 10-7 | |
Zuiderduin Masters van 10 December tot 12 December 2012 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Ted Hankey | 3-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Ross Montgomery | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Wereldkampioenschap)
Samenvatting : 10 Overwinningen / 4 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 3 Januari tot 11 Januari 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Daniel Larsson | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Edwin Max | 4-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Gary Anderson | 5-3 | |
Halve Finale | verslaat | Darryl Fitton | 6-4 | |
Finale | verslagen door | Ted Hankey | 7-6 | |
Dutch Open , 8 Februari 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Koen Monsieurs | 3-2 | |
Achtste finales | verslaat | Dirk Hespeels | 3-1 | |
Kwartfinales | verslaat | John Walton | 4-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Darryl Fitton | 2-1 | |
Antwerp Open , 24 Mei 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Davyd Venken | 4-2 | |
Achtste finales | verslaat | Braulio Roncero | 4-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Ted Hankey | 5-1 | |
Grand Slam of Darts van 14 November tot 22 November 2009 | ||||
Achtste finales | verslaat | Mark Webster | 10-9 | |
Kwartfinales | verslagen door | Phil Taylor | 16-7 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 5 Januari tot 13 Januari 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Steve Farmer | 3-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Robert Thornton | 4-2 | |
Zuiderduin Masters van 12 December tot 14 December 2008 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Gary Robson | 3-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Scott Waites | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 6 Januari tot 14 Januari 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Martin Adams | 3-0 | |
Dutch Open , 4 Februari 2007 | ||||
1/16de finales | verslaat | Willy Van De Wiel | 3-2 | |
Achtste finales | verslaat | Johnny Okken | 3-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Scott Waites | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 7 Januari tot 15 Januari 2006 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Tony West | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | Vincent Van Der Voort | 4-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 5-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 1 Januari tot 9 Januari 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Marko Kantele | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 3 Januari tot 11 Januari 2004 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Gary Anderson | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Gary Robson | 3-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Ted Hankey | 5-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Mervyn King | 5-1 | |
Doeland Grand Masters van 10 December tot 12 December 2004 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Mervyn King | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 4 Januari tot 12 Januari 2003 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Ted Hankey | 3-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Colin Monk | 3-2 | |
Doeland Grand Masters , 12 December 2003 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Stephen Bunting | 3-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Mervyn King | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Doeland Grand Masters , December 2002 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Jarkko Komula | 2-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Mervyn King | 3-0 | |
Wereldkampioenschap van 5 Januari tot 13 Januari 2002 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Colin Monk | 3-2 |