De site voor alle sporten

Menu
 

Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Home

Gedetailleerde uitslagen

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs 2019

2 Januari 2019 - 31 Januari 2019

Ronde :

Uitslagen

16 Januari 2019
01h00Independiente Santa Fe (COL)Independiente Santa Fe3 - 1Millonarios FCMillonarios FC (COL)
11h00Taksony SE (HUN)Taksony SE0 - 1Budaörsi SCBudaörsi SC (HUN)
11h00Mladá Boleslav (CZE)Mladá Boleslav0 - 2Vysocina JihlavaVysocina Jihlava (CZE)
11h00MFK Karviná (CZE)MFK Karviná1 - 1FK Fotbal TrinecFK Fotbal Trinec (CZE)
11h00Real Mallorca (ESP)Real Mallorca1 - 0FC KölnFC Köln (GER)
11h00Sparta Praha (CZE)Sparta Praha5 - 0Loko VltavínLoko Vltavín (CZE)
12h00MFK Zemplín Michalovce (SVK)MFK Zemplín Michalovce2 - 3FK Slavoj TrebisovFK Slavoj Trebisov (SVK)
12h00UTA Arad (ROU)UTA Arad2 - 3Békéscsaba 1912Békéscsaba 1912 (HUN)
12h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow5 - 2Lokomotiv TashkentLokomotiv Tashkent (UZB)
13h00FC Dunarea Calarasi (ROU)FC Dunarea Calarasi0 - 0Diosgyori VTKDiosgyori VTK (HUN)
13h00SKF Sered' (SVK)SKF Sered'1 - 1Vác FCVác FC (HUN)
13h00FK Renova Dzepciste (MAC)FK Renova Dzepciste1 - 2FK ShkëndijaFK Shkëndija (MAC)
13h00FK Senica (SVK)FK Senica2 - 2Dukla Banska BystricaDukla Banska Bystrica (SVK)
13h00Gyori ETO FC (HUN)Gyori ETO FC2 - 0Ceglédi VSECeglédi VSE (HUN)
13h00FSV Union Fürstenwalde (GER)FSV Union Fürstenwalde2 - 2Berlin AK 07Berlin AK 07 (GER)
13h00SFC Opava (CZE)SFC Opava3 - 11. SK Prostejov1. SK Prostejov (CZE)
13h00FK Teplice (CZE)FK Teplice6 - 1FK MAS TáborskoFK MAS Táborsko (CZE)
13h30CSM Politehnica Iasi (ROU)CSM Politehnica Iasi0 - 3Korona KielceKorona Kielce (POL)
13h30Vejle Boldklub (DEN)Vejle Boldklub1 - 0Mezokövesd-Zsóry SEMezokövesd-Zsóry SE (HUN)
13h30Wisla Krakow (POL)Wisla Krakow3 - 2SKS Wisla SandomierzSKS Wisla Sandomierz (POL)
13h30AC Horsens (DEN)AC Horsens3 - 1FC FredericiaFC Fredericia (DEN)
14h00Spartak Trnava (SVK)Spartak Trnava0 - 1MFK SkalicaMFK Skalica (SVK)
14h00FC Vion Zlaté Moravce (SVK)FC Vion Zlaté Moravce5 - 2MFK DubnicaMFK Dubnica (SVK)
14h30Viktoria Zizkov (CZE)Viktoria Zizkov2 - 1FK LitomerickoFK Litomericko (CZE)
14h30HNK Gorica (CRO)HNK Gorica5 - 1NK KrskoNK Krsko (SLO)
15h00FC Vorskla Poltava (UKR)FC Vorskla Poltava0 - 0CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj (ROU)
15h00Austria Wien (AUT)Austria Wien0 - 1SC Wiener NeustadtSC Wiener Neustadt (AUT)
15h00VfL Bochum (GER)VfL Bochum1 - 1CSKA SofiaCSKA Sofia (BUL)
15h00FC St Pauli (GER)FC St Pauli3 - 2SV Wehen-WiesbadenSV Wehen-Wiesbaden (GER)
15h00FC Sion (SUI)FC Sion3 - 0Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti (ROU)
16h00NK Maribor (SLO)NK Maribor0 - 0Szombathelyi HaladásSzombathelyi Haladás (HUN)
16h00FC Lausanne-Sport (SUI)FC Lausanne-Sport3 - 0Beijing Renhe FCBeijing Renhe FC (CHN)
16h30Portimonense SC (POR)Portimonense SC1 - 1MSV DuisburgMSV Duisburg (GER)
16h30S.C. Olhanense (POR)S.C. Olhanense1 - 1Servette GenevaServette Geneva (SUI)
17h00Anagennisi Dherynia (CYP)Anagennisi Dherynia0 - 8Górnik ZabrzeGórnik Zabrze (POL)
17h00NK Brinje-Grosuplje (SLO)NK Brinje-Grosuplje0 - 5NK DomzaleNK Domzale (SLO)
17h00NK Triglav Kranj (SLO)NK Triglav Kranj1 - 0NK DobNK Dob (SLO)
17h00Slovan Bratislava (SVK)Slovan Bratislava2 - 3Sigma OlomoucSigma Olomouc (CZE)
17h00FK Dukla Prague (CZE)FK Dukla Prague4 - 2TJ Sokol ZivaniceTJ Sokol Zivanice (CZE)
17h00MFK Karviná U21 (CZE)MFK Karviná U219 - 1FC Hermanice SlezskáFC Hermanice Slezská (CZE)
17h30FK Jablonec (CZE)FK Jablonec8 - 0FK Jiskra MsenoFK Jiskra Mseno (CZE)
18h00VfB Oldenburg (GER)VfB Oldenburg0 - 5Sportfreunde LotteSportfreunde Lotte (GER)
18h00SV Babelsberg 03 (GER)SV Babelsberg 036 - 1FC Inter LeipzigFC Inter Leipzig (GER)
18h30FSV Optik Rathenow (GER)FSV Optik Rathenow - Brandenburger SC Süd 05Brandenburger SC Süd 05 (GER)
18h30LAC-Inter Wien (AUT)LAC-Inter Wien1 - 2Favoritner ACFavoritner AC (AUT)
18h35Maardu Linnameeskond (EST)Maardu Linnameeskond0 - 2Nõmme Kalju FCNõmme Kalju FC (EST)
19h00SC Fürstenfeld (AUT)SC Fürstenfeld1 - 6TSV HartbergTSV Hartberg (AUT)
19h00Fortuna Köln (GER)Fortuna Köln1 - 2Bonner SCBonner SC (GER)
19h30SV Horst-Emscher 08 (GER)SV Horst-Emscher 081 - 2TuS EnnepetalTuS Ennepetal (GER)
19h30SC Kriens (SUI)SC Kriens3 - 0SC ChamSC Cham (SUI)
20h30St. Mary's AFC (IRL)St. Mary's AFC0 - 2Cork CityCork City (IRL)

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden