De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Noord-Macedonië - Strumica- Opgericht 2010
Algemeen klassement | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7de | 35 | 28 | 9 | 8 | 11 | 23 | 24 | -1 |
Klassement thuis | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7de | 25 | 13 | 7 | 4 | 2 | 15 | 6 | +9 |
Klassement uit | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6de | 10 | 15 | 2 | 4 | 9 | 8 | 18 | -10 |
6 Augustus 2023 - 17h00 Speeldag 1 | Akademija Pandev (5) | 1 - 0 | Vardar Skopje (8) |
13 Augustus 2023 - 17h00 Speeldag 2 | Akademija Pandev (2) | 2 - 0 | FK Voska Sport (11) |
21 Augustus 2023 - 17h00 Speeldag 3 | FC Struga Trim-Lum (8) | 1 - 2 | Akademija Pandev (1) |
24 Augustus 2023 - 16h30 Speeldag 4 | Akademija Pandev (1) | 2 - 0 | GFK Tikvesh 1930 Kavadarci (3) |
27 Augustus 2023 - 16h00 Speeldag 5 | FK Bregalnica Stip (4) | 1 - 0 | Akademija Pandev (2) |
2 September 2023 - 16h00 Speeldag 6 | Akademija Pandev (2) | 0 - 0 | Rabotnicki Skopje (9) |
16 September 2023 - 15h00 Speeldag 7 | FK Shkupi (5) | 1 - 0 | Akademija Pandev (3) |
24 September 2023 - 15h00 Speeldag 8 | Akademija Pandev (4) | 1 - 1 | FK Sileks Kratovo (5) |
30 September 2023 - 14h00 Speeldag 9 | FK Macedonia Gjorce Petrov (8) | 1 - 0 | Akademija Pandev (5) |
7 Oktober 2023 - 14h00 Speeldag 10 | Akademija Pandev (5) | 0 - 1 | FK Gostivar (11) |
22 Oktober 2023 - 14h00 Speeldag 11 | FK Shkëndija (2) | 1 - 1 | Akademija Pandev (5) |
29 Oktober 2023 - 14h00 Speeldag 12 | Vardar Skopje (12) | 1 - 0 | Akademija Pandev (5) |
4 November 2023 - 13h00 Speeldag 13 | FK Voska Sport (11) | 1 - 1 | Akademija Pandev (5) |
11 November 2023 - 13h00 Speeldag 14 | Akademija Pandev (5) | 2 - 1 | FC Struga Trim-Lum (3) |
26 November 2023 - 13h00 Speeldag 15 | GFK Tikvesh 1930 Kavadarci (7) | 1 - 0 | Akademija Pandev (6) |
29 November 2023 - 13h00 Speeldag 16 | Akademija Pandev (6) | 1 - 1 | FK Bregalnica Stip (10) |
3 December 2023 - 13h00 Speeldag 17 | Rabotnicki Skopje (5) | 1 - 0 | Akademija Pandev (8) |
10 December 2023 - 13h00 Speeldag 18 | Akademija Pandev (8) | 0 - 1 | FK Shkupi (2) |
18 Februari 2024 - 14h00 Speeldag 19 | FK Sileks Kratovo (4) | 0 - 1 | Akademija Pandev (7) |
25 Februari 2024 - 14h00 Speeldag 20 | Akademija Pandev (5) | 3 - 0 | FK Macedonia Gjorce Petrov (12) |
3 Maart 2024 - 14h00 Speeldag 21 | FK Gostivar (5) | 2 - 0 | Akademija Pandev (7) |
6 Maart 2024 - 14h00 Speeldag 22 | Akademija Pandev (7) | 0 - 0 | FK Shkëndija (3) |
10 Maart 2024 - 14h00 Speeldag 23 | FC Struga Trim-Lum (1) | 3 - 1 | Akademija Pandev (7) |
16 Maart 2024 - 16h00 Speeldag 24 | FK Sileks Kratovo (4) | 0 - 0 | Akademija Pandev (7) |
31 Maart 2024 - 14h00 Speeldag 25 | Akademija Pandev (7) | 2 - 1 | Rabotnicki Skopje (8) |
7 April 2024 - 15h00 Speeldag 26 | GFK Tikvesh 1930 Kavadarci (4) | 3 - 1 | Akademija Pandev (7) |
13 April 2024 - 15h00 Speeldag 27 | Akademija Pandev (7) | 1 - 0 | FK Voska Sport (10) |
21 April 2024 - 16h00 Speeldag 28 | FK Gostivar (5) | 1 - 1 | Akademija Pandev (7) |
28 April 2024 - 16h00 Speeldag 29 | Akademija Pandev | - | Vardar Skopje |
1 Mei 2024 - 10h34 Speeldag 30 | FK Shkëndija | - | Akademija Pandev |
5 Mei 2024 - 18h00 Speeldag 31 | Akademija Pandev | - | FK Bregalnica Stip |
12 Mei 2024 - 10h35 Speeldag 32 | FK Shkupi | - | Akademija Pandev |
19 Mei 2024 - 18h00 Speeldag 33 | Akademija Pandev | - | FK Macedonia Gjorce Petrov |
8 November 2023 - 13h00 Kwartfinales | GFK Tikvesh 1930 Kavadarci | 1 - 1 (2 str 1) | Akademija Pandev |