De site voor alle sporten

Menu
Akademija Pandev

Voetbal - Akademija Pandev

MacedoniëMacedonië - Strumica- Opgericht 2010

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Akademija Pandev - Uitslagen

Macedonië Division 1 - Prva Liga - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
3de30189362014+6
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
1ste209621124+8
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
5de109315810-2
12 Augustus 2018 - 17h00
Speeldag 1
Akademija Pandev (2)Akademija Pandev2 - 1FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov (9)
19 Augustus 2018 - 17h00
Speeldag 2
FK Belasica Strumica (10)FK Belasica Strumica0 - 2Akademija PandevAkademija Pandev (1)
26 Augustus 2018 - 16h30
Speeldag 3
Akademija Pandev (1)Akademija Pandev1 - 0FK ShkupiFK Shkupi (8)
1 September 2018 - 20h00
Speeldag 4
Rabotnicki Skopje (1)Rabotnicki Skopje1 - 0Akademija PandevAkademija Pandev (2)
16 September 2018 - 15h30
Speeldag 5
Akademija Pandev (1)Akademija Pandev3 - 0FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo (6)
23 September 2018 - 15h30
Speeldag 6
FK Pobeda Prilep (5)FK Pobeda Prilep2 - 4Akademija PandevAkademija Pandev (1)
26 September 2018 - 15h30
Speeldag 7
Akademija Pandev (2)Akademija Pandev0 - 2FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste (7)
29 September 2018 - 15h00
Speeldag 8
Akademija Pandev (2)Akademija Pandev0 - 0FK ShkëndijaFK Shkëndija (3)
6 Oktober 2018 - 15h00
Speeldag 9
Vardar Skopje (1)Vardar Skopje3 - 0Akademija PandevAkademija Pandev (3)
21 Oktober 2018 - 14h30
Speeldag 10
FK Macedonia Gjorce Petrov (5)FK Macedonia Gjorce Petrov1 - 0Akademija PandevAkademija Pandev (3)
28 Oktober 2018 - 13h30
Speeldag 11
Akademija Pandev (3)Akademija Pandev3 - 0FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica (7)
31 Oktober 2018 - 13h30
Speeldag 12
FK Shkupi (9)FK Shkupi1 - 0Akademija PandevAkademija Pandev (3)
4 November 2018 - 13h30
Speeldag 13
Akademija Pandev (3)Akademija Pandev1 - 0Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje (5)
10 November 2018 - 13h00
Speeldag 14
FK Sileks Kratovo (9)FK Sileks Kratovo1 - 0Akademija PandevAkademija Pandev (3)
22 November 2018 - 13h00
Speeldag 15
Akademija Pandev (3)Akademija Pandev2 - 1FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep (7)
25 November 2018 - 13h00
Speeldag 16
FK Renova Dzepciste (5)FK Renova Dzepciste1 - 1Akademija PandevAkademija Pandev (3)
28 November 2018 - 13h00
Speeldag 17
FK Shkëndija (1)FK Shkëndija0 - 1Akademija PandevAkademija Pandev (3)
2 December 2018 - 13h00
Speeldag 18
Akademija Pandev (3)Akademija Pandev0 - 0Vardar SkopjeVardar Skopje (2)
17 Februari 2019 - 14h00
Speeldag 19
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - Akademija PandevAkademija Pandev
24 Februari 2019 - 14h00
Speeldag 20
Akademija PandevAkademija Pandev - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
3 Maart 2019 - 14h00
Speeldag 21
FK ShkupiFK Shkupi - Akademija PandevAkademija Pandev
10 Maart 2019 - 14h00
Speeldag 22
Akademija PandevAkademija Pandev - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
16 Maart 2019 - 14h30
Speeldag 23
FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo - Akademija PandevAkademija Pandev
28 Maart 2019 - 14h30
Speeldag 24
Akademija PandevAkademija Pandev - FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep
31 Maart 2019 - 15h30
Speeldag 25
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - Akademija PandevAkademija Pandev
3 April 2019 - 15h30
Speeldag 26
FK ShkëndijaFK Shkëndija - Akademija PandevAkademija Pandev
7 April 2019 - 15h30
Speeldag 27
Akademija PandevAkademija Pandev - Vardar SkopjeVardar Skopje
14 April 2019 - 16h00
Speeldag 28
Akademija PandevAkademija Pandev - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
21 April 2019 - 16h00
Speeldag 29
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - Akademija PandevAkademija Pandev
24 April 2019 - 16h00
Speeldag 30
Akademija PandevAkademija Pandev - FK ShkupiFK Shkupi
28 April 2019 - 16h00
Speeldag 31
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - Akademija PandevAkademija Pandev
5 Mei 2019 - 16h00
Speeldag 32
Akademija PandevAkademija Pandev - FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo
8 Mei 2019 - 16h30
Speeldag 33
FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep - Akademija PandevAkademija Pandev
12 Mei 2019 - 16h30
Speeldag 34
Akademija PandevAkademija Pandev - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
19 Mei 2019 - 16h30
Speeldag 35
Akademija PandevAkademija Pandev - FK ShkëndijaFK Shkëndija
26 Mei 2019 - 16h30
Speeldag 36
Vardar SkopjeVardar Skopje - Akademija PandevAkademija Pandev

Beker van Macedonië - 2018/2019

22 Augustus 2018 - 17h00
1/16de Finales
FK LabunishtaFK Labunishta1 - 3Akademija PandevAkademija Pandev
19 September 2018 - 15h30
Achtste finales
FK Bregalnica StipFK Bregalnica Stip2 - 6Akademija PandevAkademija Pandev
3 Oktober 2018 - 15h00
Achtste finales
Akademija PandevAkademija Pandev0 - 1FK Bregalnica StipFK Bregalnica Stip
7 November 2018 - 13h00
Kwartfinales
Akademija PandevAkademija Pandev3 - 1FK Korabi DebarFK Korabi Debar
5 December 2018 - 13h00
Kwartfinales
FK Korabi DebarFK Korabi Debar1 - 6Akademija PandevAkademija Pandev
27 Februari 2019 - 15h00
Halve Finale
Akademija PandevAkademija Pandev - FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep
10 April 2019 - 16h00
Halve Finale
FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep - Akademija PandevAkademija Pandev

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden