De site voor alle sporten

Menu
Akademija Pandev

Voetbal - Akademija Pandev

MacedoniëMacedonië - Strumica- Opgericht 2010

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Akademija Pandev - Uitslagen

Macedonië Division 1 - Prva Liga - Regulier Seizoen - 2017/2018

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
3de25157442318+5
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
3de167511114+7
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
3de982331214-2
13 Augustus 2017 - 17h00
Speeldag 1
FK Shkupi (5)FK Shkupi1 - 1Akademija PandevAkademija Pandev (4)
20 Augustus 2017 - 17h00
Speeldag 2
Akademija Pandev (3)Akademija Pandev2 - 0FK SkopjeFK Skopje (9)
27 Augustus 2017 - 16h30
Speeldag 3
FK Shkëndija (1)FK Shkëndija2 - 1Akademija PandevAkademija Pandev (5)
10 September 2017 - 16h00
Speeldag 4
Akademija Pandev (3)Akademija Pandev1 - 0FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste (10)
17 September 2017 - 15h30
Speeldag 5
FK Pobeda Prilep (9)FK Pobeda Prilep2 - 2Akademija PandevAkademija Pandev (3)
20 September 2017 - 15h30
Speeldag 6
Akademija Pandev (2)Akademija Pandev2 - 0FK Pelister BitolaFK Pelister Bitola (5)
24 September 2017 - 15h30
Speeldag 7
Rabotnicki Skopje (7)Rabotnicki Skopje1 - 2Akademija PandevAkademija Pandev (2)
30 September 2017 - 15h00
Speeldag 9
FK Sileks Kratovo (4)FK Sileks Kratovo1 - 0Akademija PandevAkademija Pandev (3)
14 Oktober 2017 - 14h30
Speeldag 10
Akademija Pandev (3)Akademija Pandev2 - 0FK ShkupiFK Shkupi (6)
22 Oktober 2017 - 14h30
Speeldag 11
FK Skopje (10)FK Skopje1 - 1Akademija PandevAkademija Pandev (3)
25 Oktober 2017 - 14h30
Speeldag 12
Akademija Pandev (2)Akademija Pandev3 - 2FK ShkëndijaFK Shkëndija (1)
28 Oktober 2017 - 13h30
Speeldag 13
FK Renova Dzepciste (5)FK Renova Dzepciste3 - 1Akademija PandevAkademija Pandev (2)
5 November 2017 - 13h30
Speeldag 14
Akademija Pandev (4)Akademija Pandev0 - 1FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep (8)
16 November 2017 - 13h00
Speeldag 15
FK Pelister Bitola (7)FK Pelister Bitola3 - 4Akademija PandevAkademija Pandev (3)
19 November 2017 - 13h00
Speeldag 16
Akademija Pandev (3)Akademija Pandev1 - 1Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje (5)
26 November 2017 - 13h00
Speeldag 17
Vardar SkopjeVardar Skopje - Akademija PandevAkademija Pandev
3 December 2017 - 13h00
Speeldag 18
Akademija PandevAkademija Pandev - FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo
10 December 2017 - 14h30
Speeldag 8
Akademija Pandev (2)Akademija Pandev - Vardar SkopjeVardar Skopje (3)
10 December 2017 - 13h00
Speeldag 19
FK ShkupiFK Shkupi - Akademija PandevAkademija Pandev

Beker van Macedonië - 2017/2018

13 September 2017 - 15h30
Achtste finales
FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo1 - 0Akademija PandevAkademija Pandev
18 Oktober 2017 - 14h30
Achtste finales
Akademija PandevAkademija Pandev5 - 0FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo
8 November 2017 - 13h00
Kwartfinales
FK TeteksFK Teteks0 - 2Akademija PandevAkademija Pandev
29 November 2017 - 14h00
Kwartfinales
Akademija PandevAkademija Pandev - FK TeteksFK Teteks

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden