De site voor alle sporten

Menu
Bnei Yehuda Tel-Aviv

Voetbal - Bnei Yehuda Tel-Aviv

IsraëlIsraël - Tel Aviv- Opgericht 1936

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Bnei Yehuda Tel-Aviv - Uitslagen

Ligat Ha'Al - Israël Division 1 - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
11de2302134-1
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
10de22020330
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
13de0100101-1
25 Augustus 2018 - 17h00
Speeldag 1
Ironi Ashdod FC (5)Ironi Ashdod FC1 - 0Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv (11)
2 September 2018 - 18h00
Speeldag 2
Bnei Yehuda Tel-Aviv (11)Bnei Yehuda Tel-Aviv2 - 2Maccabi Petah TikvaMaccabi Petah Tikva (2)
16 September 2018 - 19h30
Speeldag 3
Bnei Yehuda Tel-Aviv (11)Bnei Yehuda Tel-Aviv1 - 1Maccabi HaïfaMaccabi Haïfa (6)
24 September 2018 - 19h00
Speeldag 4
Hapoel Be'er Shevah (12)Hapoel Be'er Shevah - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv (11)
29 September 2018 - 17h00
Speeldag 5
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Ra'ananaHapoel Ra'anana
6 Oktober 2018 - 17h00
Speeldag 6
Maccabi NetanyaMaccabi Netanya - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
20 Oktober 2018 - 17h00
Speeldag 7
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Tel-AvivHapoel Tel-Aviv
27 Oktober 2018 - 17h00
Speeldag 8
Beitar JerusalemBeitar Jerusalem - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
3 November 2018 - 16h00
Speeldag 9
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Hadera FCHapoel Hadera FC
10 November 2018 - 16h00
Speeldag 10
Hapoel HaïfaHapoel Haïfa - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
1 December 2018 - 16h00
Speeldag 11
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Bnei SakhninBnei Sakhnin
4 December 2018 - 16h00
Speeldag 12
Hapoel Kiryat ShmonaHapoel Kiryat Shmona - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
8 December 2018 - 16h00
Speeldag 13
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv
15 December 2018 - 16h00
Speeldag 14
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Ironi Ashdod FCIroni Ashdod FC
25 December 2018 - 16h00
Speeldag 15
Maccabi Petah TikvaMaccabi Petah Tikva - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
29 December 2018 - 16h00
Speeldag 16
Maccabi HaïfaMaccabi Haïfa - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
5 Januari 2019 - 16h00
Speeldag 17
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Be'er ShevahHapoel Be'er Shevah
12 Januari 2019 - 16h00
Speeldag 18
Hapoel Ra'ananaHapoel Ra'anana - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
19 Januari 2019 - 16h00
Speeldag 19
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Maccabi NetanyaMaccabi Netanya
26 Januari 2019 - 16h00
Speeldag 20
Hapoel Tel-AvivHapoel Tel-Aviv - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
2 Februari 2019 - 16h00
Speeldag 21
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Beitar JerusalemBeitar Jerusalem
9 Februari 2019 - 16h00
Speeldag 22
Hapoel Hadera FCHapoel Hadera FC - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
16 Februari 2019 - 16h00
Speeldag 23
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel HaïfaHapoel Haïfa
23 Februari 2019 - 16h00
Speeldag 24
Bnei SakhninBnei Sakhnin - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
2 Maart 2019 - 16h00
Speeldag 25
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Kiryat ShmonaHapoel Kiryat Shmona
9 Maart 2019 - 16h00
Speeldag 26
Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden