De site voor alle sporten

Menu
Bnei Yehuda Tel-Aviv

Voetbal - Bnei Yehuda Tel-Aviv

IsraëlIsraël - Tel Aviv- Opgericht 1936

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Bnei Yehuda Tel-Aviv - Uitslagen

Ligat Ha'Al - Israël Division 1 - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
2de1910541186+12
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
4de9523083+5
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
2de105311103+7
25 Augustus 2018 - 17h00
Speeldag 1
Ironi Ashdod FC (5)Ironi Ashdod FC1 - 0Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv (11)
2 September 2018 - 18h00
Speeldag 2
Bnei Yehuda Tel-Aviv (11)Bnei Yehuda Tel-Aviv2 - 2Maccabi Petah TikvaMaccabi Petah Tikva (2)
16 September 2018 - 19h30
Speeldag 3
Bnei Yehuda Tel-Aviv (11)Bnei Yehuda Tel-Aviv1 - 1Maccabi HaïfaMaccabi Haïfa (6)
24 September 2018 - 19h00
Speeldag 4
Hapoel Be'er Shevah (13)Hapoel Be'er Shevah0 - 0Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv (12)
1 Oktober 2018 - 18h00
Speeldag 5
Bnei Yehuda Tel-Aviv (6)Bnei Yehuda Tel-Aviv3 - 0Hapoel Ra'ananaHapoel Ra'anana (10)
6 Oktober 2018 - 18h45
Speeldag 6
Maccabi Netanya (13)Maccabi Netanya1 - 3Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv (3)
20 Oktober 2018 - 18h15
Speeldag 7
Bnei Yehuda Tel-Aviv (3)Bnei Yehuda Tel-Aviv0 - 0Hapoel Tel-AvivHapoel Tel-Aviv (8)
27 Oktober 2018 - 19h30
Speeldag 8
Beitar Jerusalem (14)Beitar Jerusalem1 - 5Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv (3)
4 November 2018 - 18h00
Speeldag 9
Bnei Yehuda Tel-Aviv (3)Bnei Yehuda Tel-Aviv2 - 0Hapoel Hadera FCHapoel Hadera FC (2)
10 November 2018 - 17h00
Speeldag 10
Hapoel Haïfa (11)Hapoel Haïfa0 - 2Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv (2)
1 December 2018 - 16h00
Speeldag 11
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Bnei SakhninBnei Sakhnin
4 December 2018 - 16h00
Speeldag 12
Hapoel Kiryat ShmonaHapoel Kiryat Shmona - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
8 December 2018 - 16h00
Speeldag 13
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv
15 December 2018 - 16h00
Speeldag 14
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Ironi Ashdod FCIroni Ashdod FC
25 December 2018 - 16h00
Speeldag 15
Maccabi Petah TikvaMaccabi Petah Tikva - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
29 December 2018 - 16h00
Speeldag 16
Maccabi HaïfaMaccabi Haïfa - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
5 Januari 2019 - 16h00
Speeldag 17
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Be'er ShevahHapoel Be'er Shevah
12 Januari 2019 - 16h00
Speeldag 18
Hapoel Ra'ananaHapoel Ra'anana - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
19 Januari 2019 - 16h00
Speeldag 19
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Maccabi NetanyaMaccabi Netanya
26 Januari 2019 - 16h00
Speeldag 20
Hapoel Tel-AvivHapoel Tel-Aviv - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
2 Februari 2019 - 16h00
Speeldag 21
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Beitar JerusalemBeitar Jerusalem
9 Februari 2019 - 16h00
Speeldag 22
Hapoel Hadera FCHapoel Hadera FC - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
16 Februari 2019 - 16h00
Speeldag 23
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel HaïfaHapoel Haïfa
23 Februari 2019 - 16h00
Speeldag 24
Bnei SakhninBnei Sakhnin - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
2 Maart 2019 - 16h00
Speeldag 25
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Kiryat ShmonaHapoel Kiryat Shmona
9 Maart 2019 - 16h00
Speeldag 26
Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden