De site voor alle sporten

Menu
FK Skopje

Voetbal - FK Skopje

MacedoniëMacedonië - Skopje- Opgericht 1960

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

FK Skopje - Uitslagen

Macedonië Division 1 - Prva Liga - Regulier Seizoen - 2017/2018

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
9de3536714152443-19
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
10de201831141312+1
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
7de151843111131-20
13 Augustus 2017 - 17h00
Speeldag 1
FK Sileks Kratovo (3)FK Sileks Kratovo1 - 0FK SkopjeFK Skopje (9)
20 Augustus 2017 - 17h00
Speeldag 2
Akademija Pandev (3)Akademija Pandev2 - 0FK SkopjeFK Skopje (9)
26 Augustus 2017 - 16h30
Speeldag 3
FK Skopje (9)FK Skopje0 - 0FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste (8)
10 September 2017 - 16h00
Speeldag 4
FK Pelister Bitola (2)FK Pelister Bitola0 - 0FK SkopjeFK Skopje (9)
17 September 2017 - 15h30
Speeldag 5
FK Skopje (10)FK Skopje1 - 1Vardar SkopjeVardar Skopje (4)
20 September 2017 - 15h30
Speeldag 6
FK Shkupi (4)FK Shkupi1 - 0FK SkopjeFK Skopje (10)
24 September 2017 - 15h30
Speeldag 7
FK Skopje (10)FK Skopje1 - 2FK ShkëndijaFK Shkëndija (1)
27 September 2017 - 15h30
Speeldag 8
FK Pobeda Prilep (8)FK Pobeda Prilep4 - 2FK SkopjeFK Skopje (10)
30 September 2017 - 15h00
Speeldag 9
FK Skopje (10)FK Skopje0 - 0Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje (6)
14 Oktober 2017 - 14h30
Speeldag 10
FK Skopje (10)FK Skopje1 - 1FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo (4)
22 Oktober 2017 - 14h30
Speeldag 11
FK Skopje (10)FK Skopje1 - 1Akademija PandevAkademija Pandev (3)
25 Oktober 2017 - 14h30
Speeldag 12
FK Renova Dzepciste (6)FK Renova Dzepciste5 - 1FK SkopjeFK Skopje (10)
29 Oktober 2017 - 13h30
Speeldag 13
FK Skopje (10)FK Skopje1 - 0FK Pelister BitolaFK Pelister Bitola (8)
5 November 2017 - 13h30
Speeldag 14
Vardar Skopje (2)Vardar Skopje3 - 0FK SkopjeFK Skopje (10)
19 November 2017 - 13h00
Speeldag 16
FK Shkëndija (1)FK Shkëndija4 - 0FK SkopjeFK Skopje (10)
22 November 2017 - 13h00
Speeldag 15
FK Skopje (10)FK Skopje0 - 0FK ShkupiFK Shkupi (7)
26 November 2017 - 13h00
Speeldag 17
FK Skopje (10)FK Skopje0 - 1FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep (7)
3 December 2017 - 13h00
Speeldag 18
Rabotnicki Skopje (5)Rabotnicki Skopje3 - 0FK SkopjeFK Skopje (10)
18 Februari 2018 - 14h00
Speeldag 20
Akademija Pandev (4)Akademija Pandev0 - 0FK SkopjeFK Skopje (10)
25 Februari 2018 - 14h00
Speeldag 21
FK Skopje (10)FK Skopje1 - 1FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste (8)
4 Maart 2018 - 14h00
Speeldag 22
FK Pelister Bitola (7)FK Pelister Bitola0 - 0FK SkopjeFK Skopje (10)
7 Maart 2018 - 14h00
Speeldag 19
FK Sileks Kratovo (3)FK Sileks Kratovo0 - 1FK SkopjeFK Skopje (10)
11 Maart 2018 - 14h00
Speeldag 23
FK Skopje (10)FK Skopje0 - 0Vardar SkopjeVardar Skopje (2)
18 Maart 2018 - 14h00
Speeldag 24
FK Shkupi (5)FK Shkupi0 - 2FK SkopjeFK Skopje (10)
1 April 2018 - 15h00
Speeldag 25
FK Skopje (10)FK Skopje0 - 0FK ShkëndijaFK Shkëndija (1)
7 April 2018 - 16h00
Speeldag 26
FK Pobeda Prilep (8)FK Pobeda Prilep0 - 1FK SkopjeFK Skopje (10)
15 April 2018 - 16h00
Speeldag 27
FK Skopje (10)FK Skopje0 - 1Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje (4)
18 April 2018 - 16h00
Speeldag 28
FK Skopje (10)FK Skopje1 - 1FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo (3)
22 April 2018 - 16h00
Speeldag 29
FK Skopje (9)FK Skopje0 - 2Akademija PandevAkademija Pandev (6)
25 April 2018 - 16h00
Speeldag 30
FK Renova Dzepciste (6)FK Renova Dzepciste2 - 0FK SkopjeFK Skopje (10)
29 April 2018 - 16h00
Speeldag 31
FK Skopje (9)FK Skopje4 - 0FK Pelister BitolaFK Pelister Bitola (10)
2 Mei 2018 - 16h00
Speeldag 32
Vardar Skopje (2)Vardar Skopje0 - 1FK SkopjeFK Skopje (9)
6 Mei 2018 - 16h30
Speeldag 33
FK Skopje (8)FK Skopje1 - 1FK ShkupiFK Shkupi (6)
13 Mei 2018 - 16h30
Speeldag 34
FK Shkëndija (1)FK Shkëndija3 - 1FK SkopjeFK Skopje (10)
16 Mei 2018 - 16h15
Speeldag 35
FK Skopje (8)FK Skopje1 - 0FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep (9)
20 Mei 2018 - 16h15
Speeldag 36
Rabotnicki Skopje (3)Rabotnicki Skopje3 - 2FK SkopjeFK Skopje (9)

Beker van Macedonië - 2017/2018

13 September 2017 - 15h30
Achtste finales
FK SkopjeFK Skopje3 - 0FK Euromilk Gorno LisicheFK Euromilk Gorno Lisiche
18 Oktober 2017 - 14h30
Achtste finales
FK Euromilk Gorno LisicheFK Euromilk Gorno Lisiche0 - 3FK SkopjeFK Skopje
8 November 2017 - 13h00
Kwartfinales
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste2 - 0FK SkopjeFK Skopje
29 November 2017 - 13h00
Kwartfinales
FK SkopjeFK Skopje1 - 2FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden