De site voor alle sporten

Menu

Veldrijden : Toekomstige evenementen (bijstand wedden)


CONTINENTALE KAMPIOENSCHAPPEN

Europese Kampioenschappen (03/11/2018 - 04/11/2018)
Panamerikaanse Kampioenschappen (03/11/2018 - 04/11/2018)

WERELDBEKER HEREN-ELITE

Wereldbeker - Heren Elite - Tabor (17/11/2018)
Wereldbeker - Heren Elite - Iowa (29/09/2018)
Wereldbeker - Heren Elite - Waterloo (23/09/2018)
Wereldbeker - Heren Elite - Bern (21/10/2018)

SUPERPRESTIGE HEREN

Superprestige - Asper-Gavere (11/11/2018)
Superprestige - Gieten (14/10/2018)
Superprestige - Ruddervoorde (28/10/2018)
Superprestige - Boom (20/10/2018)

TROFEE BPOST BANK HEREN

DVV Verzekeringen - Oudenaarde - Koppenbergcross (01/11/2018)
DVV Verzekeringen - Flandriencross (18/11/2018)
DVV Verzekeringen - Jaarmarktcross (10/11/2018)

TOI TOI CUP

Unicov (28/09/2018)
Kolin (10/11/2018)
Hlinsko (06/10/2018)
Slaný (27/10/2018)
Jicin (13/10/2018)

CHALLENGE NATIONAL DE CYCLO CROSS HEREN

Challenge National - Razès (14/10/2018)
Challenge National - Pierric (11/11/2018)

NATIONAL TROPHY SERIES HEREN

National Trophy - Derby (07/10/2018)
National Trophy - Irvine (28/10/2018)
National Trophy - Crawley (11/11/2018)

EKZ CROSS TOUR HEREN

EKZ Cross Tour Heren - Hittnau (18/11/2018)
EKZ Cross Tour Heren - Aigle (07/10/2018)

NOORDAMERIKAANSE CROSSEN

Jingle Cross Rock (28/09/2018 - 30/09/2018)
Charm City Cross (06/10/2018 - 07/10/2018)
GP of Gloucester (13/10/2018 - 14/10/2018)
Rad Racing GP (03/11/2018 - 04/11/2018)
HPCX (27/10/2018 - 28/10/2018)
Cincinnati (27/10/2018 - 28/10/2018)
Trek Cyclo-Cross Collective Cup (21/09/2018)
DCCX (20/10/2018 - 21/10/2018)
Us Open (13/10/2018 - 14/10/2018)
Major Taylor Cross Cup (17/11/2018 - 18/11/2018)
WSCXGP (06/10/2018 - 07/10/2018)
The Silver Goose (03/11/2018)
Northampton International (10/11/2018 - 11/11/2018)
Reno Cross (19/09/2018)
PTBOCX (11/11/2018)

ANDERE WEDSTRIJDEN

Neerpelt (27/10/2018)
Kiremko Nacht van Woerden (23/10/2018)
Kermiscross (18/10/2018)
Ronse (07/10/2018)
Contern (28/10/2018)
Radcross Illnau (23/09/2018)
Karrantza (11/11/2018)
Steinmaur (28/10/2018)
Flückiger Cross Madiswil (11/11/2018)
Tage Des Querfeldeinsports (21/10/2018)
Berencross (06/10/2018)
Kronborg Cyclocross (07/10/2018)
Lutterbach (06/10/2018)
Stockholm (21/10/2018)
Rapha Nobeyama Supercross (17/11/2018 - 18/11/2018)
Ziklo Kross Laudio (27/10/2018)
Tohoku CX Project Sagea Round (28/10/2018)
Ibaraki Cyclo-Cross (08/10/2018)
Starlight-Cross (10/11/2018)
Elorrioko Ziklokrosa Basqueland (28/10/2018)
Gran Premi Les Franqueses Del Valles (18/11/2018)
GP Mario De Clercq (07/10/2018)
Rapencross (13/10/2018)
Münich Super Cross (28/10/2018)
Poprad (29/09/2018)
Bioracer International Cyclo-Cross (07/10/2018)
Jablines (21/10/2018)
Manileu (03/11/2018)
Vic (04/11/2018)

WERELDBEKER DAMES

Wereldbeker Dames - Tabor (17/11/2018)
Wereldbeker Dames - Iowa City (29/09/2018)
Wereldbeker Dames - Waterloo (23/09/2018)
Wereldbeker Dames - Bern (21/10/2018)

SUPERPRESTIGE DAMES

Superprestige Dames - Gavere (11/11/2018)
Superprestige Dames - Gieten (14/10/2018)
Superprestige Dames - Ruddervoorde (28/10/2018)
Superprestige Dames - Boom (20/10/2018)

CHALLENGE NATIONAL DAMES

Challenge National Dames - Pierric (11/11/2018)
Challenge National Dames - Razès (14/10/2018)

EKZ CROSS TOUR DAMES

EKZ Cross Tour Dames - Hittnau (18/11/2018)
EKZ Cross Tour Dames - Aigle (07/10/2018)

NATIONAL TROPHY SERIES DAMES

National Trophy Series - Derby (07/10/2018)
National Trophy Series - Irvine (28/10/2018)
National Trophy Series - Crawley (11/11/2018)

WERELDBEKER - HEREN U23

Wereldbeker - Heren U23 - Tabor (17/11/2018)
Wereldbeker - Heren U23 - Bern (21/10/2018)

SUPERPRESTIGE - U23

Superprestige - U23 - Ruddervoorde (28/10/2018)
Superprestige - U23 - Gavere (11/11/2018)
Superprestige - U23 - Gieten (14/10/2018)
Superprestige - U23 - Boom (20/10/2018)

TROFEE BPOST BANK U-23

Trofee Bpost Bank U-23 - Koppenbergcross (01/11/2018)
Trofee Bpost Bank U-23 - Flandriencross (18/11/2018)
Trofee Bpost Bank U-23 - Jaarmarktcross (10/11/2018)

CHALLENGE NATIONAL U-23

Challenge National - Pierric (11/11/2018)
Challenge National - Razès (14/10/2018)

WERELDBEKER - HEREN JUNIOREN

Wereldbeker - Heren Junioren - Tabor (17/11/2018)
Wereldbeker - Heren Junioren - Bern (21/10/2018)

SUPERPRESTIGE JUNIOREN

Superprestige Junioren - Ruddervoorde (28/10/2018)
Superprestige Junioren - Gavere (11/11/2018)
Superprestige Junioren - Gieten (14/10/2018)
Superprestige Junioren - Boom (20/10/2018)

TROFEE BPOST TROPHY JUNIOREN

Bpost Trophy Junioren - Koppenbergcross (01/11/2018)
Bpost Trophy Junioren - Flandriencross (18/11/2018)
Bpost Trophy Junioren - Jaarmarktcross (10/11/2018)

NATIONAL TROPHY SERIES JUNIOREN

National Trophy Series - Derby (07/10/2018)
National Trophy Series - Irvine (28/10/2018)
National Trophy Series - Crawley (11/11/2018)

NATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN

Canadese NK (10/11/2018)

VELDRITTEN NATIONAAL NIVEAU

Hofstade-Zemst (04/11/2018)
Hoboken (23/09/2018)
Stabroek (22/09/2018)
Elst-Brakel (10/11/2018)
Nossegem (07/10/2018)
Heusden-Zolder (21/10/2018)
Zingem (14/10/2018)
Lichtaart (13/10/2018)
Rijkevorsel (03/11/2018)
Kasterlee (30/09/2018)
Alsemberg - Beersel (06/10/2018)
Uitbergen (17/11/2018)
Boortmeerbeek (17/11/2018)
Vilvoorde (01/11/2018)
Moerkerke (07/10/2018)
Roeselare (21/10/2018)
Herenthout (28/10/2018)
Tielt (04/11/2018)
© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden