De site voor alle sporten

Menu

Veldrijden : Toekomstige evenementen (bijstand wedden)


WERELDBEKER HEREN-ELITE

Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde (25/11/2018)
Wereldbeker - Heren Elite - Heusden-Zolder (26/12/2018)
Wereldbeker - Heren Elite - Namen (23/12/2018)

SUPERPRESTIGE HEREN

Superprestige - Diegem (30/12/2018)
Superprestige - Zonhoven (16/12/2018)

TROFEE BPOST BANK HEREN

DVV Verzekeringen Trofee - Essen - GP Rouwmoer (08/12/2018)
DVV Verzekeringen Trofee - Loenhout - Azencross (28/12/2018)
DVV Verzekeringen Trofee - Baal - GP Sven Nys (01/01/2019)
DVV Verzekeringen Trofee - Flandriencross (18/11/2018)
DVV Verzekeringen Trofee - Scheldecross (15/12/2018)

TOI TOI CUP

Mlada Boleslav (15/12/2018)
Jabkenice (08/12/2018)
Tsjechisch Nationaal Kampioenschap (12/01/2019)

CHALLENGE NATIONAL DE CYCLO CROSS HEREN

Challenge National - Flamanville (30/12/2018)

NATIONAL TROPHY SERIES HEREN

National Trophy - Ipswich (09/12/2018)
National Trophy - York (25/11/2018)

EKZ CROSS TOUR HEREN

EKZ Cross Tour Heren - Hittnau (18/11/2018)
EKZ Cross Tour Heren - Eschenbach (09/12/2018)
EKZ Cross Tour Heren - Meilen (02/01/2019)

NOORDAMERIKAANSE CROSSEN

Supercross Cup (17/11/2018 - 18/11/2018)
North Carolina GP (08/12/2018 - 09/12/2018)
Resolution Cross Cup (01/12/2018 - 02/12/2018)
Ruts N' Guts (08/12/2018 - 09/12/2018)
Major Taylor Cross Cup (17/11/2018 - 18/11/2018)

ANDERE WEDSTRIJDEN

Druivencross (09/12/2018)
Bredene - Versluys (29/12/2018)
Ciclocross Del Ponte (08/12/2018)
Otegem (14/01/2019)
Leuven (06/01/2019)
Waaslandcross (22/12/2018)
Igorre (09/12/2018)
Valencia (16/12/2018)
Pétange (01/01/2019)
GP Lambach (16/12/2018)
Kansai Cyclocross (25/11/2018)
Trofeo Coop Ed. Brugherio (25/11/2018)
Hasselt (01/12/2018)
Rapha Nobeyama Supercross (17/11/2018 - 18/11/2018)
GP Luzern (26/12/2018)
Zilvermeercross (02/12/2018)
Trofeo San Andres (02/12/2018)
Utsunomiya (15/12/2018 - 16/12/2018)
Trofeo di Gorozia (09/12/2018)
Abadinoko Udala Saria Ziklokrosa (05/01/2019)
Gran Premi Les Franqueses Del Valles (18/11/2018)
Gullegem (05/01/2019)
Ambiancecross (24/11/2018)
Orechova Poton (25/11/2018)
NapoCup (02/12/2018)
Radcross Grandprix (02/12/2018)
Xativa (15/12/2018)

WERELDBEKER DAMES

Wereldbeker Dames - Koksijde (25/11/2018)
Wereldbeker Dames - Heusden-Zolder (26/12/2018)
Wereldbeker Dames - Namen (23/12/2018)

SUPERPRESTIGE DAMES

Superprestige Dames - Diegem (30/12/2018)
Superprestige Dames - Zonhoven (16/12/2018)

TROFEE BPOST BANK DAMES

Sack Zelfbouw Ladies Trofee - Essen (08/12/2018)
Sack Zelfbouw Ladies Trofee - Azencross (28/12/2018)
Sack Zelfbouw Ladies Trofee - GP Sven Nys (01/01/2019)
Sack Zelfbouw Ladies Trofee - Flandriencross (18/11/2018)
Sack Zelfbouw Ladies Trofee - Scheldecross (15/12/2018)

CHALLENGE NATIONAL DAMES

Challenge National Dames - Flamanville (30/12/2018)

EKZ CROSS TOUR DAMES

EKZ Cross Tour Dames - Hittnau (18/11/2018)
EKZ Cross Tour Dames - Eschenbach (09/12/2018)
EKZ Cross Tour Dames - Meilen (02/01/2019)

NATIONAL TROPHY SERIES DAMES

National Trophy Series - Ipswich (09/12/2018)
National Trophy Series - York (25/11/2018)

WERELDBEKER - HEREN U23

Wereldbeker - Heren U23 - Koksijde (25/11/2018)
Wereldbeker - Heren U23 - Heusden-Zolder (26/12/2018)
Wereldbeker - Heren U23 - Namen (23/12/2018)

SUPERPRESTIGE - U23

Superprestige - U23 - Zonhoven (16/12/2018)
Superprestige - U23 - Diegem (30/12/2018)

TROFEE BPOST BANK U-23

DVV Verzekeringen TrophyU-23 - Essen (08/12/2018)
DVV Verzekeringen TrophyU-23 - Azencross (28/12/2018)
DVV Verzekeringen TrophyU-23 - GP Sven Nys (01/01/2019)
DVV Verzekeringen TrophyU-23 - Flandriencross (18/11/2018)
DVV Verzekeringen TrophyU-23 - Scheldecross (15/12/2018)

CHALLENGE NATIONAL U-23

Challenge National - Flamanville (30/12/2018)

WERELDBEKER - HEREN JUNIOREN

Wereldbeker - Heren Junioren - Koksijde (25/11/2018)
Wereldbeker - Heren Junioren - Heusden-Zolder (26/12/2018)
Wereldbeker - Heren Junioren - Namen (23/12/2018)

SUPERPRESTIGE JUNIOREN

Superprestige Junioren - Zonhoven (16/12/2018)
Superprestige Junioren - Diegem (30/12/2018)

TROFEE BPOST TROPHY JUNIOREN

DVV Verzekeringen Trofee Junioren - Flandriencross (18/11/2018)
DVV Verzekeringen Trofee Junioren - Essen (08/12/2018)
DVV Verzekeringen Trofee Junioren - Scheldecross (15/12/2018)
DVV Verzekeringen Trofee Junioren - Azencross (28/12/2018)
DVV Verzekeringen Trofee Junioren - GP Sven Nys (01/01/2019)

NATIONAL TROPHY SERIES JUNIOREN

National Trophy Series - Ipswich (09/12/2018)
National Trophy Series - York (25/11/2018)

NATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN

Belgische NK (12/01/2019 - 13/01/2019)
Nederlandse NK (12/01/2019 - 13/01/2019)
Franse NK (12/01/2019 - 13/01/2019)
Italiaanse NK (12/01/2019 - 13/01/2019)
Duitse NK (12/01/2019 - 13/01/2019)
Spaanse NK (11/01/2019 - 13/01/2019)
Britse NK (12/01/2019 - 13/01/2019)
Amerikaanse NK (16/12/2018)
Luxemburgs NK (12/01/2019 - 13/01/2019)
Roemeense NK (13/01/2019)
Japanse NK (09/12/2018)
Portugese NK (12/01/2019 - 13/01/2019)
Noorse NK (18/11/2018)

VELDRITTEN NATIONAAL NIVEAU

Lichtervelde (16/12/2018)
Beernem (26/12/2018)
Balegem-Oosterzele (23/12/2018)
Kortemark (09/12/2018)
Kerniel - Borgloon (29/12/2018)
Bonheiden (06/01/2019)
Vilvoorde II (05/01/2019)
© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden