De site voor alle sporten

Menu

Badminton


Laatste uitslagen

Rechtstreekse toegang tot de kalender van het seizoen


Livescore

  • Badminton

Badminton

EK Heren - Kwartfinales
10h00 ( )M. Zwiebler (Ger) - A. Antonsen (Den)
10h00 ( )F. Roth (Ger) - R. Ouseph (Eng)
10h00 ( )B. Leverdez (Fra) - H. Vittinghus (Den)
10h00 ( )V. Axelsen (Den) - M. Caljouw (Ned)
EK Dames - Kwartfinales
10h00 ( )C. Marín (Esp) - N. Rhode (Den)
10h00 ( )K. Gilmour (Sco) - L. Kjaersfeldt (Den)
10h00 ( )S. Jaquet (Sui) - F. Chapman (Eng)
10h00 ( )E. Kosetskaya (Rus) - M. Poulsen (Den)
EK Dubbel Heren - Kwartfinales
10h00 ( )M. Ellis - C. Langridge - M. Conrad-Petersen - M. Kolding
10h00 ( )V. Ivanov - I. Sozonov - M. Christiansen - D. Daugaard
10h00 ( )M. Boe - C. Mogensen - J. Jansen - J. Zurwonne
10h00 ( )M. Dierickx - F. Golinski - K. Astrup - A. Rasmussen
EK Dubbel Dames - Kwartfinales
10h00 ( )A. Chervyakova - O. Morozova - E. Muskens - S. Piek
10h00 ( )J. Finne-Ipsen - R. Søby Hansen - G. Stoeva - S. Stoeva
10h00 ( )K. Juhl - C. Pedersen - M. Mitsova - P. Nedelcheva
10h00 ( )L. Smith - S. Walker - M. Fruergaard - S. Thygesen
EK Gemengd Dubbel - Kwartfinales
10h00 ( )N. Ruponen - A. Högström - C. Adcock - G. Adcock
10h00 ( )R. Mateusiak - N. Zieba - S. Magee - C. Magee
10h00 ( )R. Labar - A. Fontaine - M. Christiansen - S. Thygesen
10h00 ( )J. Fischer Nielsen - C. Pedersen - E. Dremin - E. Dimova
Aziatisch Kampioenschap Heren - Kwartfinales
10h40 ( )D. Lin (Chn) - T. Chou (Tpe)
11h20 ( )K. Ng (Hkg) - L. Chen (Chn)
11h20 ( )Y. Shi (Chn) - W. Son (Kor)
12h00 ( )C. Lee (Mas) - J. Hsu (Tpe)
Aziatisch Kampioenschap Dames - Kwartfinales
10h40 ( )N. Jindapol (Tha) - J. Lee (Kor)
11h20 ( )R. Intanon (Tha) - A. Yamaguchi (Jap)
11h20 ( )T. Tai (Tpe) - Y. Chen (Chn)
12h00 ( )B. He (Chn) - S. Pusarla Venkata (Ind)
Aziatisch Kampioenschap - Heren Dubbel - Kwartfinales
10h00 ( )T. Kamura - K. Sonoda - H. Fu - N. Zhang
10h00 ( )T. Hoki - Y. Kobayashi - K. Huang - Y. Wang
12h00 ( )H. Chen - C. Wang - J. Li - Y. Liu
Aziatisch Kampioenschap - Dames Dubbel - Kwartfinales
10h00 ( )D. Huang - Y. Li - K. Jung - S. Shin
10h40 ( )Y. Chang - S. Lee - Y. Luo - Y. Luo
12h00 ( )M. Matsutomo - A. Takahashi - V. Hoo - K. Woon
12h40 ( )H. Kim - H. Yoo - Q. Chen - Y. Jia
Aziatisch Kampioenschap - Gemengd Dubbel - Kwartfinales
10h00 ( )S. Zheng - Q. Chen - D. Puavaranukroh - S. Taerattanachai
10h40 ( )K. Tan - P. Lai - K. Lu - Y. Huang
12h40 ( )N. Zhang - Y. Li - C. Lee - H. Chau
12h40 ( )Y. Wang - D. Huang - P. Jordan - D. Susanto
Pan Am Heren - Achtste finales
16h00 (RFS)H. Shu (Usa) - A. Medel Araya (Chi)
16h00 (RFS)L. Muñoz (Mex) - L. Martínez (Cub)
16h00 (RFS)N. Javier (Dom) - B. Seguin (Usa)

Alle wedstrijden


Nu op Sportuitslagen.org


Links naar de sportfederaties & Andere links


Head to Head

  • 10 Confrontaties met :
    • 5 Zeges Ratchanok Intanon
    • 5 Nederlagen Ratchanok Intanon

Statistieken onderlinge duels tussen Ratchanok Intanon en Akane Yamaguchi

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden