De site voor alle sporten

Menu

Badminton


Laatste uitslagen

Rechtstreekse toegang tot de kalender van het seizoen


Livescore

  • Badminton

Badminton

EK Heren - 1/16de finales
11h30 ( )T. Popov (Fra) - F. Roth (Ger)
12h15 ( )V. Malkov (Rus) - M. Ludik (Cze)
13h05 ( )K. Navickas (Ltu) - M. Moreels (Bel)
13h45 ( )P. Abián Vicen (Esp) - H. Hurskainen (Swe)
14h30 ( )M. Zwiebler (Ger) - T. Penty (Eng)
15h15 ( )L. Claerbout (Fra) - R. Ouseph (Eng)
16h10 ( )M. Bonny (Sui) - E. Heino (Fin)
16h45 ( )L. Wraber (Aut) - R. Must (Est)
17h30 ( )A. Antonsen (Den) - S. Evans (Irl)
18h15 ( )M. Zilberman (Isr) - M. Hlinican (Svk)
19h45 ( )E. Holst (Den) - I. Rusev (Bul)
19h45 ( )V. Axelsen (Den) - L. Corvée (Fra)
20h30 ( )K. Koljonen (Fin) - H. Vittinghus (Den)
21h15 ( )S. Sirant (Rus) - B. Leverdez (Fra)
EK Dames - 1/16de finales
10h05 ( )A. Zaitsava (Blr) - K. Gilmour (Sco)
10h05 ( )M. Mitsova (Bul) - B. Corrales (Esp)
10h30 ( )L. Zechiri (Bul) - K. Tomalova (Cze)
10h55 ( )L. Heim (Ger) - R. Darragh (Irl)
11h55 ( )S. Goncalves (Por) - F. Chapman (Eng)
12h15 ( )N. Vainio (Fin) - S. Jaquet (Sui)
13h00 ( )F. Deprez (Ger) - N. Perminova (Rus)
13h45 ( )D. Lansac (Fra) - L. Tan (Bel)
14h45 ( )N. Rhode (Den) - I. Pope (Lat)
16h45 ( )M. Blichfeldt (Den) - C. Birch (Eng)
16h45 ( )M. Poulsen (Den) - Y. Li (Ger)
17h30 ( )G. Saar (Est) - G. Mahulette (Ned)
18h15 ( )M. Ulitina (Ukr) - O. Bayrak (Tur)
19h00 ( )N. Yigit (Tur) - L. Kjaersfeldt (Den)
19h00 ( )C. Marín (Esp) - J. Hart (Wal)
20h30 ( )E. Kosetskaya (Rus) - A. Korosi (Hun)
EK Dubbel Heren - 1/16de finales
10h45 ( )J. Magee - S. Magee - Z. Durkinjak - Z. Hölbling
11h10 ( )D. Nikolov - I. Rusev - M. Ellis - C. Langridge
11h30 ( )J. Jansen - J. Zurwonne - K. Abramov - A. Zinchenko
12h20 ( )P. Deschenaux - O. Schaller - M. Bochat - A. Cwalina
13h20 ( )B. Kersaudy - J. Maio - H. Aarnio - I. Heino
13h45 ( )J. Maas - R. Tabeling - B. Lane - S. Vendy
14h30 ( )M. Lamsfuss - M. Seidel - V. Hériau - F. Riancho
15h25 ( )M. Bellucci - F. Caponio - R. Beck - P. Kaesbauer
16h00 ( )F. Kristensen - J. Kristensen - M. Dierickx - F. Golinski
18h15 ( )R. Eidestedt - N. Ruponen - K. Astrup - A. Rasmussen
19h00 ( )G. Natarov - A. Pochtarov - E. Dremin - D. Grachev
19h45 ( )J. Arends - R. Jille - D. Stipsits - R. Zirnwald
20h30 ( )M. Boe - C. Mogensen - P. Briggs - T. Wolfenden
21h15 ( )M. Campbell - P. MacHugh - M. Conrad-Petersen - M. Kolding
21h15 ( )M. Christiansen - D. Daugaard - K. Kaljurand - R. Käsner
EK Dubbel Dames - 1/16de finales
10h15 ( )O. Bayrak - N. Yigit - S. Flaten Jorgensen - N. Syvertsen
10h45 ( )C. Seinen - I. Tabeling - C. Nistad - E. Wengberg
11h40 ( )S. Garino - L. Iversen - A. Korosi - O. Varga
13h00 ( )E. Lefel - A. Tran - L. Smith - S. Walker
14h00 ( )V. Fomkinaite - G. Voitechovskaja - I. Herttrich - C. Nelte
14h30 ( )J. Moore - V. Williams - L. Oset - L. Usle
15h15 ( )K. Kuuba - H. Rüütel - G. Stoeva - S. Stoeva
16h00 ( )E. Muskens - S. Piek - D. Delrue - L. Palermo
16h00 ( )A. Chervyakova - O. Morozova - J. Goliszewski - L. Käpplein
17h35 ( )T. Svábíková - K. Tomalova - L. Lencevica - J. Romanova
18h15 ( )S. Goncalves - H. Pestana - M. Fruergaard - S. Thygesen
19h00 ( )L. Baumann - A. Fontaine - A. Cherniavskaya - A. Zaitsava
19h45 ( )M. Mitsova - P. Nedelcheva - N. Voytsekh - Y. Zharka
20h30 ( )K. Juhl - C. Pedersen - J. MacPherson - E. O'Donnell
21h15 ( )E. Bolotova - A. Davletova - J. Finne-Ipsen - R. Søby Hansen
Aziatisch Kampioenschap Heren - 1/16de finales
10h05 ( )D. Lin (Chn) - D. Lee (Kor)
10h05 ( )H. Prannoy (Ind) - K. Ng (Hkg)
10h20 ( )A. Ginting (Ina) - T. Ueda (Jap)
12h00 ( )W. Chong (Mas) - Y. Lin (Tpe)
12h00 ( )K. Phetpradab (Tha) - T. Wang (Tpe)
12h40 ( )C. Lee (Mas) - K. Sakai (Jap)
13h20 ( )N. Wei (Hkg) - Y. Shi (Chn)
Aziatisch Kampioenschap Dames - 1/16de finales
10h20 ( )X. Chen (Chn) - R. Intanon (Tha)
10h20 ( )J. Goh (Mas) - A. Yamaguchi (Jap)
12h00 ( )P. Chochuwong (Tha) - M. Chiang (Tpe)
13h20 ( )P. Yip (Hkg) - Y. Hsu (Tpe)
Aziatisch Kampioenschap - Heren Dubbel - 1/16de finales
09h30 (2. set)C. Lu - P. Yang - S. Goh - N. Mohd Rumsani24 - 22 | 1 - 1
09h45 (1. set)C. Law - C. Lee - H. Endo - Y. Watanabe9 - 17
10h20 ( )T. Kamura - K. Sonoda - D. Dhami - R. Tamang
12h40 ( )K. Liao - C. Lu - V. Goh - W. Tan
13h20 ( )D. Chrisnanta - H. Wijaya - T. Inoue - Y. Kaneko
13h20 ( )T. Potieng - N. Yordphaisong - R. Suwardi - A. Pratama
14h00 ( )C. Or - C. Tang - B. Chai - W. Hong
14h00 ( )K. Kedren - D. Puavaranukroh - J. Lee - Y. Lee
Aziatisch Kampioenschap - Dames Dubbel - 1/16de finales
09h05 (3. set)P. Supajirakul - S. Taerattanachai - V. Hoo - K. Woon21 - 13 | 18 - 21 | 0 - 0
09h35 (2. set)M. Matsutomo - A. Takahashi - R. Ong - J. Wong21 - 12 | 4 - 0
10h05 ( )T. Nuraidah - R. Pradipta - H. Kim - H. Yoo
10h05 ( )Y. Cheng - L. Hu - N. Fukuman - K. Yonao
10h40 ( )D. Huang - Y. Li - M. Chow - M. Lee
11h20 ( )L. Poon - Y. Tse - A. Ratnasiri - U. Weerasinghe
12h40 ( )D. Haris - R. Putri Sari - X. Lin - F. Wu
12h40 ( )M. Jakkampudi - P. Ram - K. Jung - S. Shin
14h00 ( )Y. Fukushima - S. Hirota - Q. Chen - Y. Jia
14h00 ( )K. Chiang - S. Hung - J. Kititharakul - R. Prajongjai
Aziatisch Kampioenschap - Gemengd Dubbel - 1/16de finales
10h40 ( )K. Kazuno - A. Kurihara - C. Tam - T. Ng
10h40 ( )D. Chrisnanta - J. Wong - A. Prasetya - A. Saufika
11h20 ( )C. Lee - H. Chau - K. Chang - H. Chang
11h20 ( )T. Isriyanet - P. Chochuwong - K. Tan - P. Lai
11h20 ( )S. Goh - S. Lai - B. Issara - S. Amitrapai
11h20 ( )Y. Hee - W. Tan - K. Lu - Y. Huang

Alle wedstrijden


Nu op Sportuitslagen.org


Links naar de sportfederaties & Andere links


Head to Head

  • 6 Confrontaties met :
    • 5 Zeges Yufei Chen
    • 1 Nederlaag Yufei Chen

Statistieken onderlinge duels tussen Yufei Chen en Busanan Ongbamrungphan

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden