De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
China - 29 April 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
French Open - Dames van 5 Maart tot 10 Maart 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Jin Wei Goh | 21-10 21-14 | |
Achtste finales | verslagen door | Tzu-ying Tai | 21-19 21-10 | |
All England - Dames van 12 Maart tot 17 Maart 2024 | ||||
1/16de finales | verslaat | Aya Ohori | 21-11 21-17 | |
Achtste finales | verslagen door | Carolina Marín | 21-13 21-8 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 14 Overwinningen / 9 Nederlagen
Maleisië Open Dames van 10 Januari tot 15 Januari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Yiman Zhang | 21-16 21-10 | |
Achtste finales | verslaat | Yu Po Pai | 21-13 21-10 | |
Kwartfinales | verslagen door | Se Young An | 21-17 16-21 21-19 | |
India Open - Dames van 17 Januari tot 22 Januari 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yiman Zhang | 21-12 19-21 21-17 | |
Achtste finales | verslagen door | Beiwen Zhang | 21-17 11-3 ab. | |
Indonesia Masters - Dames van 24 Januari tot 29 Januari 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Kristin Kuuba | 21-17 21-6 | |
Achtste finales | verslaat | Mia Blichfeldt | 21-12 21-16 | |
Kwartfinales | verslaat | Pornpawee Chochuwong | 21-12 21-6 | |
Halve Finale | verslagen door | Se Young An | 21-9 10-21 21-16 | |
German Open - Dames van 7 Maart tot 12 Maart 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Malvika Bansod | 21-13 21-14 | |
Achtste finales | verslaat | Yvonne Li | 21-12 21-16 | |
Kwartfinales | verslagen door | Akane Yamaguchi | 21-18 16-21 21-14 | |
All England - Dames van 14 Maart tot 19 Maart 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Saena Kawakami | 23-21 21-11 | |
Achtste finales | verslaat | Yue Han | 21-14 21-16 | |
Kwartfinales | verslagen door | Akane Yamaguchi | 21-19 21-12 | |
Swiss Open - Dames van 21 Maart tot 26 Maart 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yiman Zhang | 7-21 21-18 21-10 | |
Thailand Open - Dames van 30 Mei tot 4 Juni 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Line Christophersen | 21-12 21-15 | |
Achtste finales | verslagen door | Michelle Li | 22-20 21-17 | |
Japan Open - Dames van 25 Juli tot 30 Juli 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Line Højmark Kjaersfeldt | 21-12 21-19 | |
Achtste finales | verslagen door | Bing Jiao He | 21-12 21-11 | |
Wereldkampioenschap Dames van 21 Augustus tot 27 Augustus 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yvonne Li | 21-18 21-11 | |
Achtste finales | verslaat | Bing Jiao He | 13-21 21-7 21-14 | |
Kwartfinales | verslagen door | Yufei Chen | 21-17 21-12 |
Overwinning : 1 (Aziatisch Kampioenschap Dames)
Finales : 3 (Uber Cup - Finaleronde, Indonesia Open - Dames, Singapore Open - Dames)
Samenvatting : 28 Overwinningen / 15 Nederlagen
German Open - Dames van 8 Maart tot 13 Maart 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Ratchanok Intanon | 21-11 21-18 | |
All England - Dames van 16 Maart tot 20 Maart 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Sindhu Pusarla Venkata | 21-18 21-13 | |
Korea Open - Dames van 5 April tot 10 April 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Supanida Katethong | 17-21 21-16 21-19 | |
Achtste finales | verslagen door | Busanan Ongbumrungpan | 21-17 17-21 21-18 | |
Korea Masters - Dames van 12 April tot 17 April 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yu Jin Sim | 21-18 21-16 | |
Achtste finales | verslaat | Jin Wei Goh | 20-22 21-7 21-12 | |
Kwartfinales | verslaat | Jia Min Yeo | 21-13 21-13 | |
Halve Finale | verslagen door | Yufei Chen | 21-7 19-21 21-17 | |
Aziatisch Kampioenschap Dames van 26 April tot 1 Mei 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Busanan Ongbumrungpan | 12-21 21-15 21-15 | |
Achtste finales | verslaat | Saina Nehwal | 12-21 21-7 21-13 | |
Kwartfinales | verslaat | Wen Chi Hsu | 21-19 21-9 | |
Halve Finale | verslaat | Se Young An | 10-21 21-12 21-16 | |
Finale | verslaat | Akane Yamaguchi | 15-21 21-13 21-19 | |
Uber Cup - Groep B van 8 Mei tot 11 Mei 2022 | ||||
Groep B | verslaat | Su-yu Chen | 21-16 21-19 | |
Groep B | verslaat | Ania Setien | 21-10 21-6 | |
Uber Cup - Finaleronde van 12 Mei tot 15 Mei 2022 | ||||
Finale | verslagen door | Yu Jin Sim | 28-26 18-21 21-8 | |
Thailand Open - Dames van 17 Mei tot 22 Mei 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yvonne Li | 21-15 21-12 | |
Achtste finales | verslagen door | Ratchanok Intanon | 21-13 21-15 | |
Indonesia Masters - Dames van 7 Juni tot 12 Juni 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yufei Chen | 21-13 21-18 | |
Indonesia Open - Dames van 14 Juni tot 19 Juni 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Michelle Li | 21-5 21-12 | |
Achtste finales | verslaat | Carolina Marín | 21-17 21-18 | |
Kwartfinales | verslaat | Akane Yamaguchi | 21-19 21-14 | |
Halve Finale | verslaat | Bing Jiao He | 21-15 21-10 | |
Finale | verslagen door | Tzu-ying Tai | 21-23 21-6 21-15 | |
Maleisië Open Dames van 28 Juni tot 3 Juli 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Bing Jiao He | 23-21 9-21 21-11 | |
Achtste finales | verslaat | Gregoria Mariska Tunjung | 21-19 21-13 | |
Kwartfinales | verslaat | Line Højmark Kjaersfeldt | 9-21 21-10 21-17 | |
Halve Finale | verslagen door | Ratchanok Intanon | 21-8 21-18 | |
Malaysia Masters - Dames van 5 Juli tot 10 Juli 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yue Han | 21-19 21-16 | |
Achtste finales | verslagen door | Akane Yamaguchi | 12-21 21-13 21-12 | |
Singapore Open - Dames van 12 Juli tot 17 Juli 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Wen Chi Hsu | 21-16 21-18 | |
Achtste finales | verslaat | Natsuki Nidaira | 22-20 21-17 | |
Kwartfinales | verslaat | Gregoria Mariska Tunjung | 21-17 21-18 | |
Halve Finale | verslaat | Aya Ohori | 21-14 21-14 | |
Finale | verslagen door | Sindhu Pusarla Venkata | 21-9 11-21 21-15 | |
Wereldkampioenschap Dames van 22 Augustus tot 28 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Line Christophersen | 21-15 21-14 | |
Achtste finales | verslagen door | Yue Han | 21-11 21-13 | |
Japan Open - Dames van 30 Augustus tot 4 September 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Wen Chi Hsu | 21-18 23-21 | |
Achtste finales | verslagen door | Pornpawee Chochuwong | 21-16 21-16 | |
Denmark Open - Dames van 18 Oktober tot 23 Oktober 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Iris Wang | 21-13 21-12 | |
Achtste finales | verslagen door | Akane Yamaguchi | 21-14 20-22 25-23 | |
French Open - Dames van 25 Oktober tot 30 Oktober 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Julie Dawall Jakobsen | 21-12 21-12 | |
Achtste finales | verslagen door | Akane Yamaguchi | 14-21 21-6 21-16 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 2 Nederlagen
Uber Cup - Groep D , 9 Oktober 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep D | verslaat | Line Højmark Kjaersfeldt | 12-21 21-15 21-17 | |
Groep D | verslaat | Karupathevan Letshanaa | 21-15 21-11 | |
Groep D | verslaat | Rachel Chan | 21-19 21-13 | |
Denmark Open - Dames van 19 Oktober tot 24 Oktober 2021 | ||||
1/16de finales | verslaat | Iris Wang | 21-19 22-20 | |
Achtste finales | verslaat | Phittayaporn Chaiwan | 21-17 21-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Bing Jiao He | 21-16 21-14 | |
Wereldkampioenschap Dames van 12 December tot 19 December 2021 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yvonne Li | 21-7 21-17 | |
Achtste finales | verslagen door | Se Young An | 17-21 22-20 21-19 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen
Malaysia Masters - Dames van 6 Januari tot 12 Januari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Xuefei Qi | 12-21 21-11 21-11 | |
Achtste finales | verslaat | Ratchanok Intanon | 19-21 21-11 22-20 | |
Kwartfinales | verslagen door | Yufei Chen | 21-19 21-14 | |
Indonesia Masters - Dames van 13 Januari tot 19 Januari 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Lianne Tan | 21-6 21-13 | |
Achtste finales | verslaat | Akane Yamaguchi | 17-21 21-11 26-24 | |
Kwartfinales | verslaat | Sayaka Takahashi | 21-19 21-11 | |
Halve Finale | verslagen door | Ratchanok Intanon | 21-12 23-21 | |
Thailand Masters - Dames van 20 Januari tot 26 Januari 2020 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Aya Ohori | 21-16 21-16 | |
All England - Dames van 9 Maart tot 15 Maart 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ngan Yi Cheung | 21-14 21-16 | |
Achtste finales | verslagen door | Carolina Marín | 21-13 21-14 |
Overwinningen : 3 (US Open - Dames, Bangka Belitung Indonesia Masters - Dames, Dutch Open - Dames)
Finale : 1 (Canada Open - Heren)
Samenvatting : 28 Overwinningen / 7 Nederlagen
China Masters - Dames van 12 Maart tot 17 Maart 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Ga Eun Kim | 21-15 21-16 | |
New Zealand Open - Dames van 30 April tot 5 Mei 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Saina Nehwal | 21-16 21-23 21-4 | |
Achtste finales | verslaat | Saena Kawakami | 21-16 14-21 21-19 | |
Kwartfinales | verslagen door | Aya Ohori | 21-16 21-23 21-12 | |
Canada Open - Heren van 2 Juli tot 7 Juli 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Disha Gupta | 21-5 21-15 | |
Achtste finales | verslaat | Yi-Ting Hung | 21-11 21-16 | |
Kwartfinales | verslaat | Natsuki Oie | 21-12 13-21 21-17 | |
Halve Finale | verslaat | Hyo-min Kim | 21-13 21-13 | |
Finale | verslagen door | Se Young An | 21-15 22-20 | |
US Open - Dames van 9 Juli tot 14 Juli 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Mariana Ugalde | 21-10 21-8 | |
Achtste finales | verslaat | Saena Kawakami | 21-19 21-14 | |
Kwartfinales | verslaat | Hsiang Ti Lin | 21-14 21-12 | |
Halve Finale | verslaat | Ayumi Mine | 21-14 21-11 | |
Finale | verslaat | Ga Eun Kim | 21-18 21-19 | |
Vietnam Open - Dames van 10 September tot 15 September 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sabrina Jaquet | 21-13 21-11 | |
Achtste finales | verslaat | Yu Po Pai | 21-11 21-18 | |
Kwartfinales | verslaat | Supanida Katethong | 21-16 21-18 | |
Halve Finale | verslagen door | Yiman Zhang | 21-13 21-19 | |
Bangka Belitung Indonesia Masters - Dames van 1 Oktober tot 6 Oktober 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Iris Wang | 21-13 19-21 21-19 | |
Achtste finales | verslaat | Shiori Saito | 21-7 21-16 | |
Kwartfinales | verslaat | Hsiang Ti Lin | 21-15 21-5 | |
Halve Finale | verslaat | Yun Li | 21-14 21-16 | |
Finale | verslaat | Porntip Buranaprasertsuk | 20-22 21-15 21-13 | |
Dutch Open - Dames van 8 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yaxin Wei | 21-12 21-12 | |
Achtste finales | verslaat | Natalia Perminova | 21-15 21-16 | |
Kwartfinales | verslaat | Xuefei Qi | 21-12 21-8 | |
Halve Finale | verslaat | Yu Po Pai | 21-14 21-17 | |
Finale | verslaat | Evgeniya Kosetskaya | 21-14 21-18 | |
Macau Open - Dames van 29 Oktober tot 3 November 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ji Hyun Sung | 21-17 21-10 | |
Achtste finales | verslagen door | Yiman Zhang | 21-12 21-17 | |
Korea Masters - Dames van 19 November tot 24 November 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yu Po Pai | 21-8 15-21 21-15 | |
Achtste finales | verslagen door | Se Young An | 21-12 21-16 | |
Syed Modi International - Dames van 26 November tot 1 December 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hsuan-Yu Wendy Chen | 21-11 21-11 | |
Achtste finales | verslaat | Chloe Birch | 21-8 18-21 21-11 | |
Kwartfinales | verslagen door | Phittayaporn Chaiwan | 21-17 21-12 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Olympische Jeugdspelen Dames)
Samenvatting : 9 Overwinningen / 3 Nederlagen
China Masters - Dames van 10 April tot 15 April 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Natsumi Shimoda | 21-14 21-13 | |
Achtste finales | verslaat | Jui Jeon | 21-15 21-19 | |
Kwartfinales | verslaat | Yue Han | 13-21 21-13 21-13 | |
Halve Finale | verslagen door | Xuerui Li | 21-19 21-17 | |
Olympische Jeugdspelen Dames van 8 Oktober tot 18 Oktober 2018 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Yin Hsuan Huang | 21-15 21-14 | |
Halve Finale | verslaat | Yue Yann Jaslyn Hooi | 21-11 21-10 | |
Finale | verslagen door | Jin Wei Goh | 16-21 21-13 21-19 | |
WK Junioren - Dames van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Fernanda Saponara Rivva | 21-9 21-14 | |
1/16de finales | verslaat | Katie Ho-Shue | 21-13 21-18 | |
Achtste finales | verslaat | Riko Gunji | 21-19 21-14 | |
Kwartfinales | verslaat | Meng Zhou | 21-18 21-10 | |
Halve Finale | verslagen door | Jin Wei Goh | 21-9 21-13 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (China Masters - Dames)
Samenvatting : 7 Overwinningen / 4 Nederlagen
China Masters Dames van 18 April tot 23 April 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Aya Ohori | 21-15 21-19 | |
Nieuw-Zeeland Open Dames van 1 Augustus tot 6 Augustus 2017 | ||||
1/16de Finales | verslaat | Ruwindi Serasinghe | 21-9 21-8 | |
Achtste finales | verslagen door | Hanna Ramadini | 21-18 21-10 | |
WK Junioren - Dames van 11 Oktober tot 21 Oktober 2017 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Talia Ng | 21-14 21-17 | |
1/32ste finales | verslaat | Thanushi Anuthara Ratnayaka | 21-10 21-12 | |
1/16de finales | verslaat | Vivien Sandorhazi | 21-14 21-18 | |
Achtste finales | verslagen door | Gregoria Mariska Tunjung | 21-18 19-21 21-12 | |
Korea Masters - Dames van 28 November tot 3 December 2017 | ||||
1/16de Finales | verslaat | Selvaduray Kisona | 21-16 21-19 | |
Achtste finales | verslaat | Soniia Su Ya Cheah | 21-13 21-12 | |
Kwartfinales | verslaat | Ji Hyun Sung | 27-25 7-21 21-12 | |
Halve Finale | verslagen door | Fangjie Gao | 21-17 21-8 |