De site voor alle sporten

Menu
Vardar Skopje

Voetbal - Vardar Skopje

MacedoniëMacedonië - Skopje- Opgericht 1947

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Vardar Skopje - Uitslagen

Macedonië Division 1 - Prva Liga - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
1ste239720144+10
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
1ste12440071+6
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
1ste11532073+4
11 Augustus 2018 - 17h00
Speeldag 1
FK Shkëndija (5)FK Shkëndija2 - 2Vardar SkopjeVardar Skopje (4)
19 Augustus 2018 - 17h00
Speeldag 2
FK Renova Dzepciste (5)FK Renova Dzepciste0 - 1Vardar SkopjeVardar Skopje (2)
26 Augustus 2018 - 16h30
Speeldag 3
Vardar Skopje (2)Vardar Skopje1 - 0FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov (9)
1 September 2018 - 16h15
Speeldag 4
FK Belasica Strumica (10)FK Belasica Strumica1 - 1Vardar SkopjeVardar Skopje (4)
16 September 2018 - 15h30
Speeldag 5
Vardar Skopje (3)Vardar Skopje2 - 1FK ShkupiFK Shkupi (9)
22 September 2018 - 19h00
Speeldag 6
Rabotnicki Skopje (4)Rabotnicki Skopje0 - 2Vardar SkopjeVardar Skopje (3)
26 September 2018 - 15h30
Speeldag 7
Vardar Skopje (1)Vardar Skopje1 - 0FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo (10)
29 September 2018 - 15h00
Speeldag 8
FK Pobeda Prilep (4)FK Pobeda Prilep0 - 1Vardar SkopjeVardar Skopje (1)
6 Oktober 2018 - 15h00
Speeldag 9
Vardar Skopje (1)Vardar Skopje3 - 0Akademija PandevAkademija Pandev (3)
21 Oktober 2018 - 14h30
Speeldag 10
Vardar SkopjeVardar Skopje - FK ShkëndijaFK Shkëndija
28 Oktober 2018 - 12h30
Speeldag 11
Vardar SkopjeVardar Skopje - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
31 Oktober 2018 - 13h30
Speeldag 12
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - Vardar SkopjeVardar Skopje
4 November 2018 - 13h30
Speeldag 13
Vardar SkopjeVardar Skopje - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
10 November 2018 - 13h00
Speeldag 14
FK ShkupiFK Shkupi - Vardar SkopjeVardar Skopje
22 November 2018 - 13h00
Speeldag 15
Vardar SkopjeVardar Skopje - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
25 November 2018 - 13h00
Speeldag 16
FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo - Vardar SkopjeVardar Skopje
28 November 2018 - 13h00
Speeldag 17
Vardar SkopjeVardar Skopje - FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep
2 December 2018 - 13h00
Speeldag 18
Akademija PandevAkademija Pandev - Vardar SkopjeVardar Skopje
17 Februari 2019 - 14h00
Speeldag 19
Vardar SkopjeVardar Skopje - FK ShkëndijaFK Shkëndija
24 Februari 2019 - 14h00
Speeldag 20
Vardar SkopjeVardar Skopje - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
3 Maart 2019 - 14h00
Speeldag 21
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - Vardar SkopjeVardar Skopje
10 Maart 2019 - 14h00
Speeldag 22
Vardar SkopjeVardar Skopje - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
16 Maart 2019 - 14h30
Speeldag 23
FK ShkupiFK Shkupi - Vardar SkopjeVardar Skopje
28 Maart 2019 - 14h30
Speeldag 24
Vardar SkopjeVardar Skopje - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
31 Maart 2019 - 15h30
Speeldag 25
FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo - Vardar SkopjeVardar Skopje
3 April 2019 - 15h30
Speeldag 26
Vardar SkopjeVardar Skopje - FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep
7 April 2019 - 15h30
Speeldag 27
Akademija PandevAkademija Pandev - Vardar SkopjeVardar Skopje
14 April 2019 - 16h00
Speeldag 28
FK ShkëndijaFK Shkëndija - Vardar SkopjeVardar Skopje
21 April 2019 - 16h00
Speeldag 29
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - Vardar SkopjeVardar Skopje
24 April 2019 - 16h00
Speeldag 30
Vardar SkopjeVardar Skopje - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
28 April 2019 - 16h00
Speeldag 31
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - Vardar SkopjeVardar Skopje
5 Mei 2019 - 16h00
Speeldag 32
Vardar SkopjeVardar Skopje - FK ShkupiFK Shkupi
8 Mei 2019 - 16h30
Speeldag 33
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - Vardar SkopjeVardar Skopje
12 Mei 2019 - 16h30
Speeldag 34
Vardar SkopjeVardar Skopje - FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo
19 Mei 2019 - 16h30
Speeldag 35
FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep - Vardar SkopjeVardar Skopje
26 Mei 2019 - 16h30
Speeldag 36
Vardar SkopjeVardar Skopje - Akademija PandevAkademija Pandev

UEFA Europa League - Eerste Kwalificatieronde - 2018/2019

12 Juli 2018 - 16h00
Eerste Kwalificatieronde
Pyunik Erevan (ARM)Pyunik Erevan1 - 0Vardar SkopjeVardar Skopje
19 Juli 2018 - 19h00
Eerste Kwalificatieronde
Vardar SkopjeVardar Skopje0 - 2Pyunik ErevanPyunik Erevan (ARM)

Beker van Macedonië - 2018/2019

22 Augustus 2018 - 17h00
1/16de Finales
KF Vardari ForinoKF Vardari Forino0 - 4Vardar SkopjeVardar Skopje
19 September 2018 - 15h30
Achtste finales
Vardar SkopjeVardar Skopje1 - 1FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
3 Oktober 2018 - 15h00
Achtste finales
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov2 - 1Vardar SkopjeVardar Skopje

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden