De site voor alle sporten

Menu

Voetbal : Livescore

  • Bijgewerkt elke 30 sec., niet vernieuwen 20 Augustus 2017 - 19h23'13''

Copa Argentina - 1/16de finalesCopa Argentina - 1/16de finales
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
20h30AanstaandeClub Deportivo MorónClub Deportivo MorónSan Lorenzo de AlmagroSan Lorenzo de Almagro----

Armenië - Premier League - Speeldag 3Armenië - Premier League - Speeldag 3
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h00BeëindigdFC Ararat YerevanFC Ararat YerevanPyunik ErevanPyunik Erevan0-00-0--

Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 2Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 2
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h00BeëindigdKapaz PFKKapaz PFKZira FKZira FK0-10-3--
18h002 HH65'Gabala FKGabala FKSumgayit FKSumgayit FK1-01-0--

Belgische Eerste Klasse - Regulier Seizoen - Speeldag 4Belgische Eerste Klasse - Regulier Seizoen - Speeldag 4
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h30BeëindigdRSC AnderlechtRSC AnderlechtSint-TruidenSint-Truiden1-12-3--
18h002 HH62'K.V. KortrijkK.V. KortrijkClub BruggeClub Brugge0-10-2--
20h00AanstaandeRoyal Excel MouscronRoyal Excel MouscronKAA GentKAA Gent----

Belgische Tweede Klasse - Periode 1 - Speeldag 3Belgische Tweede Klasse - Periode 1 - Speeldag 3
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00BeëindigdFCO Beerschot WilrijkFCO Beerschot WilrijkA.F.C. TubekeA.F.C. Tubeke1-01-0--

Primera División de Bolivia - Clausura - Speeldag 5Primera División de Bolivia - Clausura - Speeldag 5
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
01h30BeëindigdSports Boys WarnesSports Boys WarnesUniversitario de SucreUniversitario de Sucre0-01-1--
21h00AanstaandeClub Real PotosíClub Real PotosíClub BolívarClub Bolívar----
23h15AanstaandeClub San JoséClub San JoséOriente PetroleroOriente Petrolero----

Bosnië en Herzegovina Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 5Bosnië en Herzegovina Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 5
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
17h00BeëindigdFK Radnik BijeljinaFK Radnik BijeljinaNK GOSK GabelaNK GOSK Gabela0-03-1--
20h00AanstaandeBorac Banja LukaBorac Banja LukaNK VitezNK Vitez----
20h00AanstaandeNK Siroki BrijegNK Siroki BrijegFK Mladost Doboj KakanjFK Mladost Doboj Kakanj----
20h00AanstaandeSloboda TuzlaSloboda TuzlaNK Zrinjski MostarNK Zrinjski Mostar----

Braziliaanse Division 1 - Série A - Speeldag 21Braziliaanse Division 1 - Série A - Speeldag 21
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
00h00BeëindigdFlamengoFlamengoAtlético GoianienseAtlético Goianiense0-02-0--
16h00BeëindigdGrêmio Porto AlegreGrêmio Porto AlegreAtlético ParanaenseAtlético Paranaense0-00-0--
21h00AanstaandeAvaí Futebol ClubeAvaí Futebol ClubeSão Paulo FCSão Paulo FC----
21h00AanstaandeCruzeiro Esporte ClubCruzeiro Esporte ClubSport RecifeSport Recife----
21h00AanstaandeEsporte Clube BahiaEsporte Clube BahiaVasco da GamaVasco da Gama----
21h00AanstaandePonte PretaPonte PretaBotafogo FRBotafogo FR----

Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 6Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 6
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
17h15BeëindigdSlavia SofiaSlavia SofiaFC Etar Veliko TarnovoFC Etar Veliko Tarnovo1-11-2--
20h00AanstaandeFC Dunav RuseFC Dunav RuseLudogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad----

Chili Division 1 - Primera División - Speeldag 4Chili Division 1 - Primera División - Speeldag 4
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
01h30BeëindigdColo ColoColo ColoUniversidad de ConcepciónUniversidad de Concepción0-11-2--
17h00BeëindigdDeportes IquiqueDeportes IquiqueCuricó UnidoCuricó Unido0-00-1--
20h30AanstaandeEverton de Viña del MarEverton de Viña del MarCD O'HigginsCD O'Higgins----
23h00AanstaandeC.F. Universidad de ChileC.F. Universidad de ChileC.D. HuachipatoC.D. Huachipato----

Colombia Division 1 - Categoría Primera A - Torneo Finalización - Speeldag 9Colombia Division 1 - Categoría Primera A - Torneo Finalización - Speeldag 9
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
00h30BeëindigdCA BucaramangaCA BucaramangaPatriotas FCPatriotas FC2-02-0--
01h00BeëindigdIndependiente Santa FeIndependiente Santa FeDeportivo CaliDeportivo Cali1-02-0--
02h45BeëindigdDeportivo PastoDeportivo PastoIndependiente MedellínIndependiente Medellín0-01-0--
17h15BeëindigdAmérica de CaliAmérica de CaliMillonarios FCMillonarios FC0-00-0--
22h15AanstaandeJaguares de Córdoba FCJaguares de Córdoba FCEnvigado FCEnvigado FC----

Costa Rica Division 1 - Invierno - Speeldag 5Costa Rica Division 1 - Invierno - Speeldag 5
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
03h00BeëindigdAD CarmelitaAD CarmelitaC.S. CartaginésC.S. Cartaginés1-01-1--
03h00BeëindigdSantos de GuápilesSantos de GuápilesMunicipal LiberiaMunicipal Liberia1-04-2--
04h00BeëindigdC.S. HeredianoC.S. HeredianoMunicipal GreciaMunicipal Grecia2-02-1--
19h001 HH22'C.D. SaprissaC.D. SaprissaUniversidad de Costa RicaUniversidad de Costa Rica0-00-0--
19h001 HH22'Municipal Pérez ZeledónMunicipal Pérez ZeledónLimón FCLimón FC0-00-0--

Cypriotische Eerste Divisie - Voorronde - Speeldag 1Cypriotische Eerste Divisie - Voorronde - Speeldag 1
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h002 HH67'Nea Salamina FCNea Salamina FCAnorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta0-10-1--

Deense Superligaen - Regulier Seizoen - Speeldag 6Deense Superligaen - Regulier Seizoen - Speeldag 6
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
12h00BeëindigdOdense BoldklubOdense BoldklubFC MidtjyllandFC Midtjylland0-00-2--
16h00BeëindigdHobro IKHobro IKLyngby BKLyngby BK1-03-0--
18h002 HH64'Aarhus GFAarhus GFBrondby IFBrondby IF1-01-0--

Duitse Bundesliga - Speeldag 1Duitse Bundesliga - Speeldag 1
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h30BeëindigdSC FreiburgSC FreiburgEintracht FrankfurtEintracht Frankfurt0-00-0--
18h002 HH62'Borussia MönchengladbachBorussia MönchengladbachFC KölnFC Köln0-01-0--

Duitse Bundesliga 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 3Duitse Bundesliga 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 3
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
13h30BeëindigdFC Ingolstadt 04FC Ingolstadt 04Jahn RegensburgJahn Regensburg0-12-4--
13h30BeëindigdFC NürnbergFC NürnbergFC Union BerlinFC Union Berlin0-02-2--
13h30BeëindigdHolstein KielHolstein KielSpVgg Greuther FürthSpVgg Greuther Fürth2-13-1--

Ecuador Division 1 - Serie A - Tweede Ronde - Speeldag 6Ecuador Division 1 - Serie A - Tweede Ronde - Speeldag 6
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
19h001 HH21'Club Deportivo El NacionalClub Deportivo El NacionalLDU QuitoLDU Quito1-01-0--
19h001 HH24'Delfín SCDelfín SCClub Sport EmelecClub Sport Emelec1-01-0--
22h00AanstaandeFuerza Amarilla SCFuerza Amarilla SCUniversidad Católica del EcuadorUniversidad Católica del Ecuador----

Engelse Premier League - Speeldag 2Engelse Premier League - Speeldag 2
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h30BeëindigdHuddersfield Town (Eng)Huddersfield Town (Eng)Newcastle United (Eng)Newcastle United (Eng)0-01-0--
17h00BeëindigdTottenham Hotspur FC (Eng)Tottenham Hotspur FC (Eng)Chelsea FC (Eng)Chelsea FC (Eng)0-11-2--

Far Oer - Premier League - Speeldag 19Far Oer - Premier League - Speeldag 19
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00BeëindigdHB TorshavnHB Torshavn07 Vestur07 Vestur1-03-0--
16h00BeëindigdNSÍ RunavíkNSÍ RunavíkEB StreymurEB Streymur1-23-2--
16h00BeëindigdSkála IFSkála IFKI KlaksvikKI Klaksvik1-01-2--
16h00BeëindigdTB Tvøroyri / FC Suduroy / Royn HvalbaTB Tvøroyri / FC Suduroy / Royn HvalbaIF FuglafjørdurIF Fuglafjørdur1-01-0--
16h00BeëindigdVíkingur GøtaVíkingur GøtaB36 TórshavnB36 Tórshavn0-14-2--

Finse Veikkausliiga - Augustus 2017Finse Veikkausliiga - Augustus 2017
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
17h302 HH89'Jyväskylän JalkapalloklubiJyväskylän JalkapalloklubiHJK HelsinkiHJK Helsinki0-10-4--
17h302 HH90'KuPS KuopioKuPS KuopioIFK MariehamnIFK Mariehamn0-02-1--
17h30BeëindigdVaasa PSVaasa PSIlvesIlves1-01-1--

Franse Division 1 - Speeldag 3Franse Division 1 - Speeldag 3
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h00BeëindigdLilleLilleCaenCaen0-10-2--
17h00BeëindigdMarseilleMarseilleAngersAngers1-01-1--
21h00AanstaandeParis SGParis SGToulouseToulouse----

Georgië Division 1 - Umaglesi Liga - Speeldag 23Georgië Division 1 - Umaglesi Liga - Speeldag 23
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h30BeëindigdKolkheti PotiKolkheti PotiFC Lokomotiv TbilissiFC Lokomotiv Tbilissi1-11-2--
18h30HH45'Dinamo TbilisiDinamo TbilisiFC Chikhura SachkhereFC Chikhura Sachkhere1-01-0--

Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 1Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 1
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h15HH45'AEK AthensAEK AthensPanetolikos F.C.Panetolikos F.C.1-01-0--
18h152 HH52'AO KerkyraAO KerkyraPanionios AthenPanionios Athen0-00-0--
18h15HH45'APO LevadiakosAPO LevadiakosPAOK FCPAOK FC0-00-0--
20h30AanstaandePlatanias FCPlatanias FCPanathinaikos FCPanathinaikos FC----

Griekse Beker - Eerste rondeGriekse Beker - Eerste ronde
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00BeëindigdAiginiakos FCAiginiakos FCVeria FCVeria FC0-01-0--

Guatemala Division 1 - Apertura - Speeldag 5Guatemala Division 1 - Apertura - Speeldag 5
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
19h001 HH20'C.S.D. MunicipalC.S.D. MunicipalDeportivo MarquenseDeportivo Marquense1-01-0--
19h001 HH22'Siquinalá FCSiquinalá FCDeportivo PetapaDeportivo Petapa1-01-0--
20h00AanstaandeClub Xelajú MCClub Xelajú MCDeportivo Sanarate FCDeportivo Sanarate FC----
20h00AanstaandeDeportivo MalacatecoDeportivo MalacatecoC.S.D. ComunicacionesC.S.D. Comunicaciones----
20h00AanstaandeDeportivo SuchitepéquezDeportivo SuchitepéquezCobán ImperialCobán Imperial----
22h30AanstaandeDeportivo GuastatoyaDeportivo GuastatoyaAntigua GFCAntigua GFC----

Honduras Division 1 - Apertura - Speeldag 3Honduras Division 1 - Apertura - Speeldag 3
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
03h00UitgesteldReal C.D. EspañaReal C.D. EspañaC.D. OlimpiaC.D. Olimpia----
23h00UitgesteldC.D. MotaguaC.D. MotaguaC.D. MarathónC.D. Marathón----
23h00UitgesteldCSD VidaCSD VidaCD Real SociedadCD Real Sociedad----
23h00UitgesteldPlatense FCPlatense FCJuticalpa FCJuticalpa FC----

Ierse League Premier Division - Speeldag 26Ierse League Premier Division - Speeldag 26
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h30BeëindigdDerry City (Nir)Derry City (Nir)Dundalk FC (Irl)Dundalk FC (Irl)0-40-4--

Ijslandse Division 1 - Úrvalsdeild - Speeldag 16Ijslandse Division 1 - Úrvalsdeild - Speeldag 16
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h002 HH63'IA AkranesIA AkranesÍBV VestmannaeyjaÍBV Vestmannaeyja0-10-1--
20h00AanstaandeVíkingur ÓlafsvíkVíkingur ÓlafsvíkBreidablik UBKBreidablik UBK----
20h00AanstaandeVikingur ReykjavikVikingur ReykjavikKnattspyrnufélag AkureyrarKnattspyrnufélag Akureyrar----

Vriendschappelijke Wedstrijden - Augustus 2017Vriendschappelijke Wedstrijden - Augustus 2017
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00BeëindigdNamibiëNamibiëComorenComoren0-02-0--
17h302 HH90'GhanaGhanaBurkina FasoBurkina Faso0-21-2--

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 20 Augustus 2017Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 20 Augustus 2017
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
11h00BeëindigdRayo Vallecano B (Esp)Rayo Vallecano B (Esp)CD El Álamo (Esp)CD El Álamo (Esp)0-01-0--
11h30BeëindigdReal Aranjuez CF (Esp)Real Aranjuez CF (Esp)CF Trival Valderas (Esp)CF Trival Valderas (Esp)0-10-1--
18h002 HH66'Monza Brianza 1912 (Ita)Monza Brianza 1912 (Ita)AC Reggiana 1919 (Ita)AC Reggiana 1919 (Ita)1-11-1--

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs DamesVriendschappelijke Wedstrijden Clubs Dames
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
11h30BeëindigdAthletic Club Bilbao (Esp)Athletic Club Bilbao (Esp)Atlético Madrid Féminas (Esp)Atlético Madrid Féminas (Esp)1-21-5--

Ligat Ha'Al - Israël Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 1Ligat Ha'Al - Israël Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 1
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h002 HH64'Hapoel AcreHapoel AcreBnei SakhninBnei Sakhnin0-10-1--
20h00AanstaandeMaccabi Tel-AvivMaccabi Tel-AvivBeitar JerusalemBeitar Jerusalem----

Italiaanse Serie A - Speeldag 1Italiaanse Serie A - Speeldag 1
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h002 HH62'Atalanta BergamoAtalanta BergamoAS RomaAS Roma0-10-1--
20h45AanstaandeBologna FCBologna FCTorino FCTorino FC----
20h45AanstaandeCrotoneCrotoneAC MilanAC Milan----
20h45AanstaandeInter MilanInter MilanFiorentinaFiorentina----
20h45AanstaandeLazio RomeLazio RomeSPAL FerraraSPAL Ferrara----
20h45AanstaandeSampdoria GenoaSampdoria GenoaBenevento CalcioBenevento Calcio----
20h45AanstaandeUdineseUdineseChievo VeronaChievo Verona----
20h45AanstaandeUS Sassuolo CalcioUS Sassuolo CalcioGenoa CFCGenoa CFC----

Japan J1 League - Speeldag 23Japan J1 League - Speeldag 23
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
11h30BeëindigdVissel KobeVissel KobeYokohama F. MarinosYokohama F. Marinos0-00-0--

Kameroen Division 1 - MTN Elite One - Speeldag 28Kameroen Division 1 - MTN Elite One - Speeldag 28
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h00BeëindigdUnisport BafangUnisport BafangRacing Club BafoussamRacing Club Bafoussam-1-0--
14h30BeëindigdCanon YaoundéCanon YaoundéAigle Royal de La MenouaAigle Royal de La Menoua-1-1--
14h30BeëindigdUnion DoualaUnion DoualaFeutcheu FCFeutcheu FC-1-1--
16h00AanstaandeLion Blessé de FotouniLion Blessé de FotouniStade Renard FC de MelongStade Renard FC de Melong----
16h00AanstaandeUMS de LoumUMS de LoumColombe SportiveColombe Sportive----
16h00AanstaandeYoung Sports AcademyYoung Sports AcademyAPEJES AcademyAPEJES Academy----
16h30AanstaandeLes Astres FC de DoualaLes Astres FC de DoualaBamboutos MboudaBamboutos Mbouda----
17h00AanstaandeDragon de YaoundéDragon de YaoundéEding Sport FCEding Sport FC----

Kazachstan Eerste Liga - Speeldag 24Kazachstan Eerste Liga - Speeldag 24
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h00BeëindigdFC Tobol KostanayFC Tobol KostanayFC TarazFC Taraz0-01-1--
14h30BeëindigdFC Ordabasy ShymkentFC Ordabasy ShymkentFC AtyrauFC Atyrau0-02-0--
15h30BeëindigdIrtysh PavlodarIrtysh PavlodarFC KaisarFC Kaisar0-00-0--
16h00BeëindigdFC Kairat AlmatyFC Kairat AlmatyFC Shakhter KaragandyFC Shakhter Karagandy0-13-1--

Kroatische 1. NHL - Speeldag 6Kroatische 1. NHL - Speeldag 6
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
19h001 HH25'NK RudesNK RudesHajduk SplitHajduk Split0-10-1--
21h00AanstaandeDinamo ZagrebDinamo ZagrebNK Slaven BelupoNK Slaven Belupo----
21h00AanstaandeNK OsijekNK OsijekInter ZapresicInter Zapresic----

Luxemburgse Eerste Klasse - Regulier Seizoen - Speeldag 3Luxemburgse Eerste Klasse - Regulier Seizoen - Speeldag 3
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00BeëindigdF91 DudelangeF91 DudelangeEsch JeunesseEsch Jeunesse0-02-0--
16h00BeëindigdUS EschUS EschFC Rodange 91FC Rodange 910-20-2--
18h002 HH59'UT PétangeUT PétangeFC Victoria RosportFC Victoria Rosport1-01-1--
18h15HH45'CS Fola EschCS Fola EschRacing Union LuxembourgRacing Union Luxembourg2-12-1--

Macedonië Division 1 - Prva Liga - Speeldag 2Macedonië Division 1 - Prva Liga - Speeldag 2
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
17h00BeëindigdAkademija PandevAkademija PandevFK SkopjeFK Skopje2-02-0--
17h00BeëindigdFK Pelister BitolaFK Pelister BitolaRabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje0-01-1--
17h00BeëindigdVardar SkopjeVardar SkopjeFK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep2-04-0--

Primera División de México - Apertura - Speeldag 5Primera División de México - Apertura - Speeldag 5
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
00h00BeëindigdC.D.S.C. Cruz AzulC.D.S.C. Cruz AzulF.C. Atlas A.C.F.C. Atlas A.C.2-02-1--
00h00BeëindigdLobos de la BUAPLobos de la BUAPClub AméricaClub América2-22-3--
02h00BeëindigdU.A.N.L. - TigresU.A.N.L. - TigresUNAM Pumas Mexico-CityUNAM Pumas Mexico-City1-02-0--
02h00BeëindigdVeracruzVeracruzQuerétaro FCQuerétaro  FC1-01-1--
02h06BeëindigdClub LeónClub LeónC.F. MonterreyC.F. Monterrey0-21-2--
04h06BeëindigdClub Deportivo GuadalajaraClub Deportivo GuadalajaraPuebla F.C.Puebla F.C.0-10-1--
19h001 HH19'Deportivo Toluca F.C.Deportivo Toluca F.C.NecaxaNecaxa0-00-0--

Moldavië Division 1 - Speeldag 7Moldavië Division 1 - Speeldag 7
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h30BeëindigdDacia ChisinauDacia ChisinauZimbru ChisinauZimbru Chisinau1-12-1--
16h30BeëindigdFC Olimpia BaltiFC Olimpia BaltiFC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena1-02-2--
19h001 HH23'FC Sheriff TiraspolFC Sheriff TiraspolFC Spicul ChiscareniFC Spicul Chiscareni0-00-0--

Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 2Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 2
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
12h30BeëindigdExcelsior RotterdamExcelsior RotterdamFeyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam0-10-1--
14h30BeëindigdAjax AmsterdamAjax AmsterdamFC GroningenFC Groningen1-03-1--
14h30BeëindigdFC UtrechtFC UtrechtWillem IIWillem II2-02-0--
16h45BeëindigdNAC BredaNAC BredaPSV EindhovenPSV Eindhoven1-11-4--
16h45BeëindigdSparta RotterdamSparta RotterdamPEC ZwollePEC Zwolle1-11-1--

KNVB Beker - Tweede voorrondeKNVB Beker - Tweede voorronde
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h00BeëindigdKoninklijke HFCKoninklijke HFCRKVV WestlandiaRKVV Westlandia2-04-0--
14h30BeëindigdAFC AmsterdamAFC AmsterdamASV De DijkASV De Dijk0-00-2--

Europees Kampioenschap Dames U-19 - Finaleronde - FinaleEuropees Kampioenschap Dames U-19 - Finaleronde - Finale
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
20h30AanstaandeFrankrijk U-19Frankrijk U-19Spanje U-19Spanje U-19----

Noorse Tippeligaen - Speeldag 20Noorse Tippeligaen - Speeldag 20
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h002 HH66'BK Rosenborg TrondheimBK Rosenborg TrondheimFK HaugesundFK Haugesund0-10-1--
18h002 HH67'Odds BKOdds BKSandefjordSandefjord0-00-0--
18h002 HH65'SogndalSogndalKristiansund BKKristiansund BK1-01-0--
18h002 HH64'StabaeckStabaeckMolde FKMolde FK1-02-1--
18h002 HH64'Tromsø ILTromsø ILAalesunds FKAalesunds FK1-12-2--
20h00AanstaandeViking FKViking FKSK Brann BergenSK Brann Bergen----

Oekraïne - Vysjtsja Liha - Regulier Seizoen - Speeldag 6Oekraïne - Vysjtsja Liha - Regulier Seizoen - Speeldag 6
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00BeëindigdFC Karpaty LvivFC Karpaty LvivFC OleksandriyaFC Oleksandriya0-00-0--
16h00BeëindigdFC Zirka KropyvnytskyiFC Zirka KropyvnytskyiFC Zorya LuhanskFC Zorya Luhansk2-12-1--
18h30HH45'Dinamo KyivDinamo KyivFC Stal KamianskeFC Stal Kamianske3-03-0--
18h30HH45'FC Vorskla PoltavaFC Vorskla PoltavaFC MariupolFC Mariupol0-00-0--

Oostenrijkse Bundesliga - Speeldag 5Oostenrijkse Bundesliga - Speeldag 5
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h30BeëindigdFC Red Bull SalzburgFC Red Bull SalzburgSKN St. PöltenSKN St. Pölten1-05-1--
16h30BeëindigdLASK LinzLASK LinzSC Rheindorf AltachSC Rheindorf Altach0-00-0--
19h001 HH23'SV MattersburgSV MattersburgAustria WienAustria Wien0-10-1--

Paraguay Division 1 - Primera División - Clausura - Speeldag 5Paraguay Division 1 - Primera División - Clausura - Speeldag 5
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
00h00BeëindigdClub LibertadClub LibertadClub General DíazClub General Díaz0-01-2--
21h00AanstaandeClub Sol de AméricaClub Sol de AméricaClub Rubio ÑúClub Rubio Ñú----
23h10AanstaandeOlimpia AsunciónOlimpia AsunciónClub GuaraníClub Guaraní----

Primera División Peruana - Torneo Descentralizado - Clausura - Speeldag 1Primera División Peruana - Torneo Descentralizado - Clausura - Speeldag 1
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h152 HH49'Sport HuancayoSport HuancayoSporting CristalSporting Cristal1-01-0--
20h15AanstaandeReal GarcilasoReal GarcilasoAlianza LimaAlianza Lima----
22h30AanstaandeUniversitario de DeportesUniversitario de DeportesUnión ComercioUnión Comercio----

Ekstraklasa - Polen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 6Ekstraklasa - Polen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 6
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h30BeëindigdWisla PlockWisla PlockLegia WarsawLegia Warsaw0-10-1--
18h002 HH60'Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica NiecieczaLech PoznanLech Poznan0-10-1--

Portugese Superliga - Speeldag 3Portugese Superliga - Speeldag 3
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
17h00BeëindigdVitória SetúbalVitória SetúbalG.D. ChavesG.D. Chaves0-01-1--
19h001 HH18'FC PortoFC PortoMoreirenseMoreirense0-00-0--
21h00AanstaandeDesportivo das AvesDesportivo das AvesSporting BragaSporting Braga----
21h15AanstaandeMarítimo FunchalMarítimo FunchalBoavistaBoavista----

Portugese Segunda Liga - Speeldag 3Portugese Segunda Liga - Speeldag 3
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
12h15BeëindigdReal Sport ClubeReal Sport ClubeSporting Lisbon BSporting Lisbon B0-01-2--

Ekstraklasa - Polen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 7Ekstraklasa - Polen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 7
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
17h302 HH90'Viitorul ConstantaViitorul ConstantaCS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova0-10-2--
20h00AanstaandeCFR 1907 ClujCFR 1907 ClujFC VoluntariFC Voluntari----

Russische Premier-Liga - Speeldag 7Russische Premier-Liga - Speeldag 7
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h00BeëindigdAmkar PermAmkar PermZenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg0-00-1--
16h30BeëindigdDinamo MoscowDinamo MoscowFC UfaFC Ufa0-11-1--
19h001 HH17'FC RostovFC RostovFC KrasnodarFC Krasnodar0-00-0--

Servië Division 1 - Superliga - Regulier Seizoen - Speeldag 6Servië Division 1 - Superliga - Regulier Seizoen - Speeldag 6
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h00UitgesteldFK Borac CacakFK Borac CacakÉtoile rouge de BelgradeÉtoile rouge de Belgrade----
20h00UitgesteldFK Partizan BelgradFK Partizan BelgradNapredak KrusevacNapredak Krusevac----
20h00AanstaandeFK Radnik SurdulicaFK Radnik SurdulicaFK ZemunFK Zemun----

Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 6Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 6
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h50BeëindigdNK Ankaran HrvatiniNK Ankaran HrvatiniOlimpia LjubljanaOlimpia Ljubljana0-01-3--
20h00AanstaandeNK DomzaleNK DomzaleNK AluminijNK Aluminij----

Superliga - Slowakije Division 1 - Speeldag 5Superliga - Slowakije Division 1 - Speeldag 5
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h30HH45'DAC Dunajska StredaDAC Dunajska StredaMSK ZilinaMSK Zilina1-01-0--

Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 1Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 1
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h152 HH50'Athletic BilbaoAthletic BilbaoGetafe CFGetafe CF0-00-0--
20h15AanstaandeFC BarcelonaFC BarcelonaBetis SevilleBetis Seville----
22h15AanstaandeDeportivo La CoruñaDeportivo La CoruñaReal MadridReal Madrid----

Spaanse Segunda Division - Liga Adelante - Speeldag 1Spaanse Segunda Division - Liga Adelante - Speeldag 1
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
19h001 HH21'Real Oviedo C.F.Real Oviedo C.F.Rayo VallecanoRayo Vallecano1-11-1--
20h30AanstaandeGimnàstic de TarragonaGimnàstic de TarragonaUD AlmeríaUD Almería----
22h00AanstaandeGranada CFGranada CFAlbacete BalompiéAlbacete Balompié----

Universiade Dames - Groep AUniversiade Dames - Groep A
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
13h30BeëindigdVerenigde Staten Univ.Verenigde Staten Univ.Taiwan Univ.Taiwan Univ.0-02-1--
13h30BeëindigdZuid-Korea Univ.Zuid-Korea Univ.Argentinië Univ.Argentinië Univ.0-22-2--

Universiade Dames - Groep BUniversiade Dames - Groep B
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
10h00BeëindigdCanada Univ.Canada Univ.Ierland Univ.Ierland Univ.0-01-0--

Universiade Dames - Groep CUniversiade Dames - Groep C
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
13h30BeëindigdJapan Univ.Japan Univ.Colombia Univ.Colombia Univ.3-014-0--

Universiade Dames - Groep DUniversiade Dames - Groep D
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
13h30BeëindigdRusland Univ.Rusland Univ.Zuid-Afrika Univ.Zuid-Afrika Univ.1-01-0--

Tsjechische Division 1 - Gambrinus liga - Speeldag 4Tsjechische Division 1 - Gambrinus liga - Speeldag 4
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
17h00BeëindigdFK JablonecFK JablonecFK Dukla PragueFK Dukla Prague2-12-2--
17h00BeëindigdSigma OlomoucSigma OlomoucFC Zbrojovka BrnoFC Zbrojovka Brno3-03-0--
17h00BeëindigdVysocina JihlavaVysocina JihlavaViktoria PlzenViktoria Plzen1-01-2--

Tunesische Division 1 - CLP-1 - Regulier Seizoen - Speeldag 2Tunesische Division 1 - CLP-1 - Regulier Seizoen - Speeldag 2
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
17h302 HH90'ES ZarzisES ZarzisCA BizerteCA Bizerte0-01-0--
17h302 HH88'Stade TunisienStade TunisienCS SfaxienCS Sfaxien0-00-1--
20h00AanstaandeEsperance TunisEsperance TunisUS Ben GuerdaneUS Ben Guerdane----
20h00AanstaandeEtoile du SahelEtoile du SahelAS GabèsAS Gabès----
20h00AanstaandeUS MonastirUS MonastirClub AfricainClub Africain----

Turkse Süper Lig - Speeldag 2Turkse Süper Lig - Speeldag 2
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
19h001 HH23'KayserisporKayserisporGöztepe IzmirGöztepe Izmir1-01-0--
20h45AanstaandeAntalyasporAntalyasporAkhisar BelediyesporAkhisar Belediyespor----
20h45AanstaandeFenerbahçeFenerbahçeTrabzonsporTrabzonspor----

Primera División Uruguaya - Clausura - Speeldag 1Primera División Uruguaya - Clausura - Speeldag 1
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
20h30AanstaandeEl Tanque SisleyEl Tanque SisleyPeñarolPeñarol----
20h30AanstaandeLiverpool Fútbol ClubLiverpool Fútbol ClubCA River PlateCA River Plate----
20h30AanstaandeMontevideo Wanderers F.C.Montevideo Wanderers F.C.Danubio F.C.Danubio F.C.----
20h30AanstaandeRampla JuniorsRampla JuniorsDefensor SportingDefensor Sporting----

Primera División Venezolana - Clausura - Speeldag 6Primera División Venezolana - Clausura - Speeldag 6
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
01h00BeëindigdCarabobo F.C.Carabobo F.C.Deportivo TáchiraDeportivo Táchira0-00-1--
17h002 HH83'Aragua FCAragua FCEstudiantes de MéridaEstudiantes de Mérida2-12-1--
22h00AanstaandeMetropolitanos FCMetropolitanos FCMineros de GuayanaMineros de Guayana----
22h00AanstaandeTrujillanos FCTrujillanos FCAtlético VenezuelaAtlético Venezuela----

Major League Soccer - Regulier Seizoen - Augustus 2017Major League Soccer - Regulier Seizoen - Augustus 2017
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
01h30BeëindigdChicago Fire (Usa)Chicago Fire (Usa)Toronto FC (Can)Toronto FC (Can)0-11-3--
01h30BeëindigdMontreal Impact (Can)Montreal Impact (Can)Real Salt Lake (Usa)Real Salt Lake (Usa)2-13-1--
01h30BeëindigdOrlando City SC (Usa)Orlando City SC (Usa)Columbus Crew SC (Usa)Columbus Crew SC (Usa)0-11-1--
02h30BeëindigdSporting Kansas City (Usa)Sporting Kansas City (Usa)FC Dallas (Usa)FC Dallas (Usa)1-02-0--
03h00BeëindigdColorado Rapids (Usa)Colorado Rapids (Usa)Washington DC United (Usa)Washington DC United (Usa)0-10-1--
04h00BeëindigdVancouver Whitecaps (Can)Vancouver Whitecaps (Can)Houston Dynamo (Usa)Houston Dynamo (Usa)2-02-1--
04h30BeëindigdSan Jose Earthquakes (Usa)San Jose Earthquakes (Usa)Philadelphia Union (Usa)Philadelphia Union (Usa)1-12-2--

North American Soccer League - Herfst Toernooi - Augustus 2017North American Soccer League - Herfst Toernooi - Augustus 2017
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
01h30BeëindigdNew York Cosmos (Usa)New York Cosmos (Usa)Indy Eleven (Usa)Indy Eleven (Usa)1-23-3--
02h00BeëindigdSan Francisco Deltas (Usa)San Francisco Deltas (Usa)North Carolina FC (Usa)North Carolina FC (Usa)0-01-1--
22h00AanstaandeFC Edmonton (Can)FC Edmonton (Can)Puerto Rico FC (Pur)Puerto Rico FC (Pur)----

National Women's Soccer League - Regulier Seizoen - Augustus 2017National Women's Soccer League - Regulier Seizoen - Augustus 2017
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
01h00BeëindigdSky Blue FCSky Blue FCSeattle Reign FCSeattle Reign FC0-35-4--
04h00BeëindigdPortland Thorns FCPortland Thorns FCHouston DashHouston Dash1-02-0--

Wit-Rusland Opperste Liga - Speeldag 19Wit-Rusland Opperste Liga - Speeldag 19
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h15BeëindigdFC Neman GrodnoFC Neman GrodnoDinamo MinskDinamo Minsk0-00-1--
17h00BeëindigdFC MinskFC MinskFC Slavia MozyrFC Slavia Mozyr1-02-2--
17h30BeëindigdFC BATE BorisovFC BATE BorisovFK Krumkachy MinskFK Krumkachy Minsk0-22-3--
18h002 HH69'FC Dinamo BrestFC Dinamo BrestShakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk0-10-2--

Zweedse Allsvenskan - Speeldag 20Zweedse Allsvenskan - Speeldag 20
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h00BeëindigdDjurgårdens IFDjurgårdens IFHalmstad BKHalmstad BK1-12-1--
15h00BeëindigdÖstersunds FKÖstersunds FKAIK FotbollAIK Fotboll0-10-3--
17h30BeëindigdIFK GöteborgIFK GöteborgBK HäckenBK Häcken1-11-1--
17h30BeëindigdIK Sirius FotbollIK Sirius FotbollIFK NorrköpingIFK Norrköping0-10-1--

Zwitserse Super League - Speeldag 5Zwitserse Super League - Speeldag 5
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00BeëindigdFC BaselFC BaselAC LuganoAC Lugano0-01-1--
16h00BeëindigdFC SionFC SionFC LuzernFC Luzern1-11-1--
16h00BeëindigdGrasshopper ZürichGrasshopper ZürichFC Saint-GallenFC Saint-Gallen0-02-0--
© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden