De site voor alle sporten

Menu

Voetbal : Livescore

  • Bijgewerkt elke 30 sec., niet vernieuwen 19 September 2018 - 20h41'29''

Primera División de Bolivia - Clausura - Speeldag 11Primera División de Bolivia - Clausura - Speeldag 11
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
00h15BeëindigdClub DestroyersClub DestroyersRoyal Pari FCRoyal Pari FC1-02-0--
02h30BeëindigdClub BloomingClub BloomingSports Boys WarnesSports Boys Warnes1-12-1--

Beker van Bosnië en Herzegovina - 1/16de FinalesBeker van Bosnië en Herzegovina - 1/16de Finales
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h30BeëindigdFK Igman KonjicFK Igman KonjicFK Rudar PrijedorFK Rudar Prijedor0-10-2--
16h30BeëindigdFK Kozara GradiskaFK Kozara GradiskaFK Radnik BijeljinaFK Radnik Bijeljina0-21-4--
16h30BeëindigdFK Mladost KikaciFK Mladost KikaciFK Leotar TrebinjeFK Leotar Trebinje1-03-2--
16h30BeëindigdFK ModricaFK ModricaBorac Banja LukaBorac Banja Luka0-01-3--
16h30BeëindigdFK Sloga CrnjelovoFK Sloga CrnjelovoFK SlavijaFK Slavija2-04-0--
16h30BeëindigdFK Velez MostarFK Velez MostarFC SarajevoFC Sarajevo0-00-1--
16h30BeëindigdFK Zvijezda 09FK Zvijezda 09FK Mladost Doboj KakanjFK Mladost Doboj Kakanj1-01-0--
16h30BeëindigdNK Bosna VisokoNK Bosna VisokoNK GOSK GabelaNK GOSK Gabela0-01-2--
16h30BeëindigdNK Celik ZenicaNK Celik ZenicaFK KrupaFK Krupa0-11-2--
16h30BeëindigdNK Metalleghe-BSINK Metalleghe-BSISloboda TuzlaSloboda Tuzla0-00-1--
16h30BeëindigdNK MosevacNK MosevacFK Rudar KakanjFK Rudar Kakanj0-01-1 verlengingen1-11-2
16h30BeëindigdNK Pobjeda TesanjkaNK Pobjeda TesanjkaNK Zvijezda GradacacNK Zvijezda Gradacac1-11-3--
16h30BeëindigdNK TOSK TesanjNK TOSK TesanjFK GorazdeFK Gorazde1-03-0--
19h302 HH55'NK Siroki BrijegNK Siroki BrijegFK Zeljeznicar SarajevoFK Zeljeznicar Sarajevo1-02-0--

Engelse League Championship - Regulier Seizoen - Speeldag 8Engelse League Championship - Regulier Seizoen - Speeldag 8
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
20h45AanstaandeMiddlesbrough FC (Eng)Middlesbrough FC (Eng)Bolton Wanderers (Eng)Bolton Wanderers (Eng)----
20h45AanstaandeNottingham Forest (Eng)Nottingham Forest (Eng)Sheffield Wednesday (Eng)Sheffield Wednesday (Eng)----
20h45AanstaandeQueens Park Rangers (Eng)Queens Park Rangers (Eng)Millwall (Eng)Millwall (Eng)----
20h45AanstaandeSheffield United (Eng)Sheffield United (Eng)Birmingham City (Eng)Birmingham City (Eng)----
21h00AanstaandeReading FC (Eng)Reading FC (Eng)Norwich City (Eng)Norwich City (Eng)----

Women's Super League 1 - Speeldag 2Women's Super League 1 - Speeldag 2
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
20h301 HH11'Birmingham City LFCBirmingham City LFCBrighton & Hove Albion WFCBrighton & Hove Albion WFC0-00-0--
20h45AanstaandeWest Ham United WFCWest Ham United WFCReading WFCReading WFC----
20h45AanstaandeYeovil Town FCYeovil Town FCArsenal Ladies FCArsenal Ladies FC----

Meistriliiga - Estland Division 1 - Speeldag 28Meistriliiga - Estland Division 1 - Speeldag 28
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h30BeëindigdFC Levadia TallinnFC Levadia TallinnPärnu LinnameeskondPärnu Linnameeskond2-04-0--
18h00BeëindigdJK Tallinna KalevJK Tallinna KalevJK Tulevik ViljandiJK Tulevik Viljandi0-20-2--
18h30BeëindigdFC Flora TallinnFC Flora TallinnPaide LinnameeskondPaide Linnameeskond5-07-2--

Ijslandse Division 1 - Úrvalsdeild - Speeldag 20Ijslandse Division 1 - Úrvalsdeild - Speeldag 20
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
20h001 HH40'Stjarnan FCStjarnan FCKnattspyrnufélag AkureyrarKnattspyrnufélag Akureyrar0-00-0--
21h15AanstaandeFylkir ReykjavikFylkir ReykjavikBreidablik UBKBreidablik UBK----

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 19 September 2018Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 19 September 2018
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00AanstaandeTrikala F.C. (Gre)Trikala F.C. (Gre)Sparti FC (Gre)Sparti FC (Gre)----
18h00BeëindigdUP Langreo (Esp)UP Langreo (Esp)CD Mieres (Esp)CD Mieres (Esp)1-03-0--

Copa Libertadores - Finaleronde - KwartfinalesCopa Libertadores - Finaleronde - Kwartfinales
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
02h45BeëindigdClub Atlético Tucumán (Arg)Club Atlético Tucumán (Arg)Grêmio Porto Alegre (Bra)Grêmio Porto Alegre (Bra)0-10-2--

Copa Sudamericana - Finaleronde - Achtste finalesCopa Sudamericana - Finaleronde - Achtste finales
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
02h45BeëindigdIndependiente Santa Fe (Col)Independiente Santa Fe (Col)Millonarios FC (Col)Millonarios FC (Col)0-00-0--

AFC Champions League - Finaleronde - KwartfinalesAFC Champions League - Finaleronde - Kwartfinales
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
12h00BeëindigdSuwon Samsung Bluewings F.C. (Kor)Suwon Samsung Bluewings F.C. (Kor)Jeonbuk Hyundai Motors (Kor)Jeonbuk Hyundai Motors (Kor)0-11-2 verlengingen1-21-3

UEFA Champions League - Groep EUEFA Champions League - Groep E
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h552 HH90'Ajax Amsterdam (Ned)Ajax Amsterdam (Ned)AEK Athens (Gre)AEK Athens (Gre)0-02-0--
21h00AanstaandeBenfica Lisbon (Por)Benfica Lisbon (Por)Bayern Munchen (Ger)Bayern Munchen (Ger)----

UEFA Champions League - Groep FUEFA Champions League - Groep F
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h552 HH88'Shakhtar Donetsk (Ukr)Shakhtar Donetsk (Ukr)TSG 1899 Hoffenheim (Ger)TSG 1899 Hoffenheim (Ger)1-22-2--
21h00AanstaandeManchester City (Eng)Manchester City (Eng)Lyon (Fra)Lyon (Fra)----

UEFA Champions League - Groep GUEFA Champions League - Groep G
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
21h00AanstaandeReal Madrid (Esp)Real Madrid (Esp)AS Roma (Ita)AS Roma (Ita)----
21h00AanstaandeViktoria Plzen (Cze)Viktoria Plzen (Cze)CSKA Moscow (Rus)CSKA Moscow (Rus)----

UEFA Champions League - Groep HUEFA Champions League - Groep H
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
21h00AanstaandeValencia CF (Esp)Valencia CF (Esp)Juventus Turin (Ita)Juventus Turin (Ita)----
21h00AanstaandeYoung Boys Berne (Sui)Young Boys Berne (Sui)Manchester United (Eng)Manchester United (Eng)----

Beker van Kroatië - 1/16de finalesBeker van Kroatië - 1/16de finales
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h30BeëindigdNK Zagorec KrapinaNK Zagorec KrapinaNK OsijekNK Osijek0-10-3--

Beker van Letland - Halve FinaleBeker van Letland - Halve Finale
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h00BeëindigdFK VentspilsFK VentspilsFK Rigas Futbola SkolaFK Rigas Futbola Skola2-02-1--
18h00BeëindigdFS Metta/LUFS Metta/LURiga FCRiga FC1-11-2--

A Lyga - Litouwen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 25A Lyga - Litouwen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 25
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
17h00BeëindigdFK Kauno ZalgirisFK Kauno ZalgirisFK Lietava JonavaFK Lietava Jonava0-01-1--
19h002 HH85'FK AtlantasFK AtlantasFC StumbrasFC Stumbras0-21-3--

Beker van Macedonië - Achtste finalesBeker van Macedonië - Achtste finales
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h30BeëindigdFK Bregalnica StipFK Bregalnica StipAkademija PandevAkademija Pandev1-22-6--
15h30BeëindigdFK GostivarFK GostivarFK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep0-01-2--
15h30BeëindigdFK Pelister BitolaFK Pelister BitolaFK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica0-10-2--
15h30BeëindigdFK ShkëndijaFK ShkëndijaFK Kit-Go PehchevoFK Kit-Go Pehchevo2-02-0--
15h30BeëindigdFK SkopjeFK SkopjeFK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo0-00-2--
15h30BeëindigdGFK Tikvesh 1930 KavadarciGFK Tikvesh 1930 KavadarciRabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje0-00-1--
15h30BeëindigdVardar SkopjeVardar SkopjeFK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov0-11-1--

EK U-17 Dames 2019 - Kwalificaties - Groep 5EK U-17 Dames 2019 - Kwalificaties - Groep 5
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h00BeëindigdAzerbeidzjan U-17Azerbeidzjan U-17Ijsland U-17Ijsland U-170-00-1--
14h00BeëindigdEngeland U-17Engeland U-17Moldavië U-17Moldavië U-171-06-0--

Montenegrijnse Eerste Liga - Speeldag 8Montenegrijnse Eerste Liga - Speeldag 8
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h00BeëindigdFK Iskra DanilovgradFK Iskra DanilovgradFK PetrovacFK Petrovac0-00-1--
15h00BeëindigdFK Zeta GolubovciFK Zeta GolubovciFK Mornar BarFK Mornar Bar0-02-0--
15h00BeëindigdGrbalj RadanoviciGrbalj RadanoviciFK Sutjeska NiksicFK Sutjeska Niksic0-10-1--
15h00BeëindigdOFK Titograd PodgoricaOFK Titograd PodgoricaFK LovcenFK Lovcen0-00-0--
18h00BeëindigdBuducnost PodgoricaBuducnost PodgoricaRudar PljevljaRudar Pljevlja0-00-0--

Uzbekistan Cup - KwartfinalesUzbekistan Cup - Kwartfinales
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h00BeëindigdFK AndijanFK AndijanBunyodkor TashkentBunyodkor Tashkent1-21-2--
17h00BeëindigdFK AGMK OlmaliqFK AGMK OlmaliqFK Mash'Al MubarekFK Mash'Al Mubarek0-03-1 verlengingen--

EK U-17 Dames 2019 - Kwalificaties - Groep 6EK U-17 Dames 2019 - Kwalificaties - Groep 6
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00BeëindigdBelgië U-17België U-17Andorra U-17Andorra U-174-08-0--
18h00BeëindigdTurkije U-17Turkije U-17Portugal U-17Portugal U-170-21-3--

Beker van Slovenië - Achtste finalesBeker van Slovenië - Achtste finales
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h30BeëindigdNK BrdaNK BrdaHIT Nova GoricaHIT Nova Gorica0-10-2--
18h00BeëindigdNK Korotan PrevaljeNK Korotan PrevaljeNK AluminijNK Aluminij0-00-3--
19h002 HH86'NK MIK CM CeljeNK MIK CM CeljeNK KrskoNK Krsko0-20-3--

Primera División Venezolana - Clausura - Speeldag 10Primera División Venezolana - Clausura - Speeldag 10
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
21h30AanstaandeCaracas F.C.Caracas F.C.Carabobo F.C.Carabobo F.C.----
21h30AanstaandeMetropolitanos FCMetropolitanos FCDeportivo TáchiraDeportivo Táchira----
22h00AanstaandeTrujillanos FCTrujillanos FCDeportivo LaraDeportivo Lara----
23h00AanstaandeAragua FCAragua FCEstudiantes de CaracasEstudiantes de Caracas----
23h00AanstaandeDeportivo Anzoátegui S.C.Deportivo Anzoátegui S.C.Zulia FCZulia FC----
23h45AanstaandePortuguesa FCPortuguesa FCDeportivo La GuairaDeportivo La Guaira----

National Women's Soccer League - Playoffs - Halve FinaleNational Women's Soccer League - Playoffs - Halve Finale
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
03h00BeëindigdNorth Carolina CourageNorth Carolina CourageChicago Red StarsChicago Red Stars1-02-0--
© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden