De site voor alle sporten

Menu

Voetbal : Livescore

  • Bijgewerkt elke 30 sec., niet vernieuwen 18 November 2018 - 23h48'42''

Copa Argentina - Halve FinaleCopa Argentina - Halve Finale
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
21h10BeëindigdCA TemperleyCA TemperleyRosario CentralRosario Central0-01-1 verlengingen1-12-4

Belgische Tweede Klasse - Periode 2 - Speeldag 1Belgische Tweede Klasse - Periode 2 - Speeldag 1
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00BeëindigdWesterloWesterloKFCO Beerschot WilrijkKFCO Beerschot Wilrijk0-01-2--

Primera División de Bolivia - Clausura - Speeldag 22Primera División de Bolivia - Clausura - Speeldag 22
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
20h00BeëindigdClub San JoséClub San JoséClub Real PotosíClub Real Potosí1-02-1--

Primera División de Bolivia - Clausura - Speeldag 23Primera División de Bolivia - Clausura - Speeldag 23
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
22h152 HH70'Club AuroraClub AuroraJorge WilstermannJorge Wilstermann0-01-0--

Braziliaanse Division 1 - Série A - Speeldag 35Braziliaanse Division 1 - Série A - Speeldag 35
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
00h00BeëindigdAtlético MineiroAtlético MineiroEsporte Clube BahiaEsporte Clube Bahia0-01-0--
20h00BeëindigdAmérica Futebol ClubeAmérica Futebol ClubeSantos FCSantos FC1-12-1--
20h00BeëindigdBotafogo FRBotafogo FRInternacional-RSInternacional-RS1-01-0--
20h00BeëindigdParanáParanáPalmeirasPalmeiras1-01-1--
20h00BeëindigdSport RecifeSport RecifeFlamengoFlamengo0-00-1--
22h002 HH90'Grêmio Porto AlegreGrêmio Porto AlegreChapecoense-SCChapecoense-SC1-02-0--
22h002 HH88'São Paulo FCSão Paulo FCCruzeiro Esporte ClubCruzeiro Esporte Club1-01-0--

Colombia Division 1 - Categoría Primera A - Finalización Finales - KwartfinalesColombia Division 1 - Categoría Primera A - Finalización Finales - Kwartfinales
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
02h00BeëindigdDeportes TolimaDeportes TolimaIndependiente Santa FeIndependiente Santa Fe0-11-0 verlengingen1-04-3
23h151 HH31'Once CaldasOnce CaldasRionegro ÁguilasRionegro Águilas0-00-0--

DFB-Pokal Dames - Achtste finalesDFB-Pokal Dames - Achtste finales
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
12h00BeëindigdSC Sand WillstadtSC Sand WillstadtTSG 1899 HoffenheimTSG 1899 Hoffenheim-1-1 verlengingen--
14h00Beëindigd1. FC Saarbrücken1. FC Saarbrücken1. FFC Frankfurt1. FFC Frankfurt0-22-3--
14h00BeëindigdArminia BielefeldArminia BielefeldBayer 04 LeverkusenBayer 04 Leverkusen0-11-2--
14h00BeëindigdFC ForsternFC ForsternVfL WolfsburgVfL Wolfsburg0-50-9--
14h00BeëindigdSG Essen-SchönebeckSG Essen-SchönebeckSC FreiburgSC Freiburg0-10-4--

Franse F.A. Cup - Ronde 7Franse F.A. Cup - Ronde 7
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h00BeëindigdCarrières Gresillons AS (Fra)Carrières Gresillons AS (Fra)La Charité US (Fra)La Charité US (Fra)0-01-2--
14h00BeëindigdES Heillecourt (Fra)ES Heillecourt (Fra)Saint-Louis Neuweg (Fra)Saint-Louis Neuweg (Fra)0-00-3--
14h00BeëindigdFC Agglomération Troyenne (Fra)FC Agglomération Troyenne (Fra)FC Bourges (Fra)FC Bourges (Fra)1-11-1 verlengingen1-10-3
14h00BeëindigdIllkirch-Grafenstaden (Fra)Illkirch-Grafenstaden (Fra)Etoile Naborienne Saint-Avold (Fra)Etoile Naborienne Saint-Avold (Fra)1-03-0--
14h00BeëindigdMarck (Fra)Marck (Fra)Saint-Omer (Fra)Saint-Omer (Fra)0-00-1 verlengingen--
14h00BeëindigdMelun (Fra)Melun (Fra)Chamalières (Fra)Chamalières (Fra)0-10-2--
14h00BeëindigdNantes Bellevue (Fra)Nantes Bellevue (Fra)Vertou (Fra)Vertou (Fra)0-00-2 verlengingen--
14h00BeëindigdPrix-lès-Mézières (Fra)Prix-lès-Mézières (Fra)Saint-Amand (Fra)Saint-Amand (Fra)1-02-0--
14h00BeëindigdSainte-Geneviève-des-Bois (Fra)Sainte-Geneviève-des-Bois (Fra)AS Sainte-Suzanne (Reu)AS Sainte-Suzanne (Reu)0-04-0--
14h00BeëindigdStrasbourg Olympique (Fra)Strasbourg Olympique (Fra)Reipertswiller (Fra)Reipertswiller (Fra)0-04-1--
14h00BeëindigdUS Feillens (Fra)US Feillens (Fra)Limonest (Fra)Limonest (Fra)0-20-4--
14h00BeëindigdUS Salinières Aigues Mortes (Fra)US Salinières Aigues Mortes (Fra)Marignane (Fra)Marignane (Fra)0-00-1 verlengingen--
14h00BeëindigdVersailles 78 (Fra)Versailles 78 (Fra)AS Dragon (Gpe)AS Dragon (Gpe)2-02-0--
14h30BeëindigdVimy (Fra)Vimy (Fra)Créteil-Lusitanos (Fra)Créteil-Lusitanos (Fra)0-10-2--
15h00BeëindigdPontivy Stade (Fra)Pontivy Stade (Fra)Vignoc-Hédé-Guipel (Fra)Vignoc-Hédé-Guipel (Fra)1-01-0--

Frankrijk - Division 1 Féminine - Speeldag 10Frankrijk - Division 1 Féminine - Speeldag 10
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
21h00BeëindigdParis SGParis SGOlympique LyonnaisOlympique Lyonnais1-11-1--

Africa Cup Dames - Groep BAfrica Cup Dames - Groep B
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h30BeëindigdZuid-AfrikaZuid-AfrikaNigeriaNigeria0-01-0--
19h30BeëindigdZambiaZambiaEquatoriaal-GuineaEquatoriaal-Guinea-5-0--

Guatemala Division 1 - Apertura - Speeldag 21Guatemala Division 1 - Apertura - Speeldag 21
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h30BeëindigdAntigua GFCAntigua GFCDeportivo Sanarate FCDeportivo Sanarate FC0-02-0--

Honduras Division 1 - Apertura Playoffs - Tweede rondeHonduras Division 1 - Apertura Playoffs - Tweede ronde
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
02h00BeëindigdLobos UPNFMLobos UPNFMPlatense FCPlatense FC0-10-1--

Africa Cup of Nations - Voorronde - Groep  AAfrica Cup of Nations - Voorronde - Groep A
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
12h30BeëindigdMadagascarMadagascarSoedanSoedan0-11-3--

Africa Cup of Nations - Voorronde - Groep  DAfrica Cup of Nations - Voorronde - Groep D
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
17h00BeëindigdTogoTogoAlgerijeAlgerije0-31-4--

Africa Cup of Nations - Voorronde - Groep  FAfrica Cup of Nations - Voorronde - Groep F
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h00BeëindigdEthiopiëEthiopiëGhanaGhana0-20-2--
14h001 HH28'KeniaKeniaSierra-LeoneSierra-Leone0-00-0--

Africa Cup of Nations - Voorronde - Groep  GAfrica Cup of Nations - Voorronde - Groep G
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h30BeëindigdCongo-BrazzavilleCongo-BrazzavilleCongo-KinshasaCongo-Kinshasa1-11-1--
17h00BeëindigdLiberiaLiberiaZimbabweZimbabwe0-01-0--

Africa Cup of Nations - Voorronde - Groep  HAfrica Cup of Nations - Voorronde - Groep H
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h30BeëindigdRwandaRwandaCentraal-Afrikaanse RepubliekCentraal-Afrikaanse Republiek2-12-2--
18h00BeëindigdGuineeGuineeIvoorkustIvoorkust1-11-1--

Africa Cup of Nations - Voorronde - Groep  IAfrica Cup of Nations - Voorronde - Groep I
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00BeëindigdAngolaAngolaBurkina-FasoBurkina-Faso1-02-1--
18h00BeëindigdMauritaniëMauritaniëBotswanaBotswana1-12-1--

Africa Cup of Nations - Voorronde - Groep  JAfrica Cup of Nations - Voorronde - Groep J
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h30BeëindigdSwazilandSwazilandNigerNiger1-01-2--

Africa Cup of Nations - Voorronde - Groep  KAfrica Cup of Nations - Voorronde - Groep K
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h30BeëindigdMozambiqueMozambiqueZambiaZambia0-01-0--

Africa Cup of Nations - Voorronde - Groep LAfrica Cup of Nations - Voorronde - Groep L
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h00BeëindigdLesothoLesothoTanzaniaTanzania0-01-0--

Vriendschappelijke Wedstrijden U20Vriendschappelijke Wedstrijden U20
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h00BeëindigdBolivia U-20Bolivia U-20Ecuador U-20Ecuador U-200-30-4--

Vriendschappelijke Wedstrijden - November 2018Vriendschappelijke Wedstrijden - November 2018
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
20h45BeëindigdSpanjeSpanjeBosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina0-01-0--
22h00GeannuleerdPeruPeruHondurasHonduras----

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 18 November 2018Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 18 November 2018
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
13h00BeëindigdZenith Saint-Petersburg (Rus)Zenith Saint-Petersburg (Rus)Schalke 04 (Ger)Schalke 04 (Ger)1-12-1--

UEFA Nations League - Divisie A - Groep 2UEFA Nations League - Divisie A - Groep 2
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
20h45BeëindigdZwitserlandZwitserlandBelgiëBelgië3-25-2--

UEFA Nations League - Divisie A - Groep 4UEFA Nations League - Divisie A - Groep 4
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h00BeëindigdEngelandEngelandKroatiëKroatië0-02-1--

UEFA Nations League - Divisie B - Groep 3UEFA Nations League - Divisie B - Groep 3
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h00BeëindigdNoord-IerlandNoord-IerlandOostenrijkOostenrijk0-01-2--

UEFA Nations League - Divisie C - Groep 2UEFA Nations League - Divisie C - Groep 2
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
20h45BeëindigdGriekenlandGriekenlandEstlandEstland0-10-1--
20h45BeëindigdHongarijeHongarijeFinlandFinland2-02-0--

UEFA Nations League - Divisie D - Groep 2UEFA Nations League - Divisie D - Groep 2
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h00BeëindigdMoldaviëMoldaviëLuxemburgLuxemburg0-01-1--
18h00BeëindigdSan MarinoSan MarinoWit-RuslandWit-Rusland0-10-2--

Vriendschappelijke Wedstrijden U21Vriendschappelijke Wedstrijden U21
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
17h00BeëindigdPortugal U-21Portugal U-21Slowakije U-21Slowakije U-210-00-0--

CONCACAF Nations League - Kwalificaties - Speeldag 3CONCACAF Nations League - Kwalificaties - Speeldag 3
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
02h00BeëindigdCaymaneilandenCaymaneilandenSaint LuciaSaint Lucia0-00-0--
02h00BeëindigdNicaraguaNicaraguaHaïtiHaïti0-20-2--

Vrouwen Serie A - Speeldag 7Vrouwen Serie A - Speeldag 7
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
12h30BeëindigdASD Orobica Calcio BergamoASD Orobica Calcio BergamoAtalanta Mozzanica CFDAtalanta Mozzanica CFD0-10-2--

Beker van Marokko - FinaleBeker van Marokko - Finale
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h00BeëindigdRenaissance de BerkaneRenaissance de BerkaneWydad de FèsWydad de Fès0-02-2 verlengingen2-23-2

Nederland Eerste Divisie - Jupiler League - Regulier Seizoen - Speeldag 14Nederland Eerste Divisie - Jupiler League - Regulier Seizoen - Speeldag 14
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
12h15BeëindigdMVV MaastrichtMVV MaastrichtRoda JCRoda JC0-02-0--
14h30BeëindigdFC TwenteFC TwenteGo Ahead EaglesGo Ahead Eagles0-10-1--
14h30BeëindigdTelstarTelstarFC Den BoschFC Den Bosch1-11-4--
16h45BeëindigdNEC NijmegenNEC NijmegenSparta RotterdamSparta Rotterdam1-01-1--

Paraguay Division 1 - Primera División - Clausura - Speeldag 19Paraguay Division 1 - Primera División - Clausura - Speeldag 19
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
21h40BeëindigdClub General DíazClub General DíazIndependiente F.B.C.Independiente F.B.C.1-12-1--
23h50AanstaandeClub NacionalClub NacionalClub Sol de AméricaClub Sol de América----

Portugese Segunda Liga - Speeldag 15Portugese Segunda Liga - Speeldag 15
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00BeëindigdAcadémico ViseuAcadémico ViseuEstoril-PraiaEstoril-Praia1-11-2--

Portugese Segunda Liga - Speeldag 16Portugese Segunda Liga - Speeldag 16
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h30BeëindigdSC CovilhãSC CovilhãAcademica CoimbraAcademica Coimbra0-00-1--
16h00BeëindigdFarenseFarenseCD MafraCD Mafra0-01-0--
18h00BeëindigdU.D. OliveirenseU.D. OliveirenseFC FamalicãoFC Famalicão0-11-2--

Portugese League Cup - Derde Ronde - Groep BPortugese League Cup - Derde Ronde - Groep B
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
12h45BeëindigdVitória SetúbalVitória SetúbalCD TondelaCD Tondela0-11-2--

Portugese League Cup - Derde Ronde - Groep CPortugese League Cup - Derde Ronde - Groep C
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00BeëindigdBelenensesBelenensesGD ChavesGD Chaves0-00-1--

Spaanse Segunda Division - Liga Adelante - Regulier Seizoen - Speeldag 14Spaanse Segunda Division - Liga Adelante - Regulier Seizoen - Speeldag 14
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
12h00BeëindigdCD NumanciaCD NumanciaCF Rayo MajadahondaCF Rayo Majadahonda0-11-2--
16h00BeëindigdCórdoba CFCórdoba CFCádiz CFCádiz CF0-01-3--
18h00BeëindigdAD AlcorcónAD AlcorcónElche CFElche CF0-01-0--
18h00BeëindigdAlbacete BalompiéAlbacete BalompiéProne Lugo ADProne Lugo AD0-01-0--

Primera División Femenina - Speeldag 9Primera División Femenina - Speeldag 9
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
11h30BeëindigdAthletic Club BilbaoAthletic Club BilbaoUD Granadilla Tenerife SurUD Granadilla Tenerife Sur0-02-0--
12h00BeëindigdSevilla FCSevilla FCRCD Espanyol BarcelonaRCD Espanyol Barcelona0-00-1--
12h00BeëindigdSporting de HuelvaSporting de HuelvaValencia Féminas CFValencia Féminas CF0-10-2--
12h30BeëindigdMadrid CFFMadrid CFFEDF LogroñoEDF Logroño2-02-0--
16h00BeëindigdLevante UD ValenciaLevante UD ValenciaMálaga CFMálaga CF2-07-0--
18h00BeëindigdFC BarcelonaFC BarcelonaAtlético Madrid FéminasAtlético Madrid Féminas0-02-1--
© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden