De site voor alle sporten

Menu
FK Renova Dzepciste

Voetbal - FK Renova Dzepciste

MacedoniëMacedonië - Dzepciste- Opgericht 2002

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

FK Renova Dzepciste - Uitslagen

Macedonië Division 1 - Prva Liga - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
5de32101440
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
9de0100101-1
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
3de3110043+1
11 Augustus 2018 - 17h00
Speeldag 1
Rabotnicki Skopje (8)Rabotnicki Skopje3 - 4FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste (1)
19 Augustus 2018 - 17h00
Speeldag 2
FK Renova Dzepciste (5)FK Renova Dzepciste0 - 1Vardar SkopjeVardar Skopje (2)
26 Augustus 2018 - 16h30
Speeldag 3
FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
1 September 2018 - 16h15
Speeldag 4
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
16 September 2018 - 15h30
Speeldag 5
FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
23 September 2018 - 15h30
Speeldag 6
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
26 September 2018 - 15h30
Speeldag 7
Akademija PandevAkademija Pandev - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
30 September 2018 - 15h00
Speeldag 8
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK ShkupiFK Shkupi
6 Oktober 2018 - 15h00
Speeldag 9
FK ShkëndijaFK Shkëndija - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
21 Oktober 2018 - 14h30
Speeldag 10
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
28 Oktober 2018 - 12h30
Speeldag 11
Vardar SkopjeVardar Skopje - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
31 Oktober 2018 - 13h30
Speeldag 12
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo
4 November 2018 - 13h30
Speeldag 13
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
10 November 2018 - 13h00
Speeldag 14
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep
22 November 2018 - 13h00
Speeldag 15
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
25 November 2018 - 13h00
Speeldag 16
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - Akademija PandevAkademija Pandev
28 November 2018 - 13h00
Speeldag 17
FK ShkupiFK Shkupi - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
2 December 2018 - 13h00
Speeldag 18
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK ShkëndijaFK Shkëndija
17 Februari 2019 - 14h00
Speeldag 19
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
24 Februari 2019 - 14h00
Speeldag 20
Vardar SkopjeVardar Skopje - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
3 Maart 2019 - 14h00
Speeldag 21
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo
10 Maart 2019 - 14h00
Speeldag 22
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
16 Maart 2019 - 14h30
Speeldag 23
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep
28 Maart 2019 - 14h30
Speeldag 24
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
31 Maart 2019 - 15h30
Speeldag 25
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - Akademija PandevAkademija Pandev
3 April 2019 - 15h30
Speeldag 26
FK ShkupiFK Shkupi - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
7 April 2019 - 15h30
Speeldag 27
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK ShkëndijaFK Shkëndija
14 April 2019 - 16h00
Speeldag 28
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
21 April 2019 - 16h00
Speeldag 29
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - Vardar SkopjeVardar Skopje
24 April 2019 - 16h00
Speeldag 30
FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
28 April 2019 - 16h00
Speeldag 31
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
5 Mei 2019 - 16h00
Speeldag 32
FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
8 Mei 2019 - 16h30
Speeldag 33
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
12 Mei 2019 - 16h30
Speeldag 34
Akademija PandevAkademija Pandev - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
19 Mei 2019 - 16h30
Speeldag 35
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK ShkupiFK Shkupi
26 Mei 2019 - 16h30
Speeldag 36
FK ShkëndijaFK Shkëndija - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden