De site voor alle sporten

Menu
Rabotnicki Skopje

Voetbal - Rabotnicki Skopje

MacedoniëMacedonië - Skopje- Opgericht 1937

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Rabotnicki Skopje - Uitslagen

Macedonië Division 1 - Prva Liga - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
4de32101550
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
3de32101550
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
7de00000000
11 Augustus 2018 - 17h00
Speeldag 1
Rabotnicki Skopje (8)Rabotnicki Skopje3 - 4FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste (1)
18 Augustus 2018 - 20h00
Speeldag 2
Rabotnicki Skopje (4)Rabotnicki Skopje2 - 1FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo (8)
26 Augustus 2018 - 16h30
Speeldag 3
FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
1 September 2018 - 16h15
Speeldag 4
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - Akademija PandevAkademija Pandev
16 September 2018 - 15h30
Speeldag 5
FK ShkëndijaFK Shkëndija - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
23 September 2018 - 15h30
Speeldag 6
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - Vardar SkopjeVardar Skopje
26 September 2018 - 15h30
Speeldag 7
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
30 September 2018 - 15h00
Speeldag 8
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
6 Oktober 2018 - 15h00
Speeldag 9
FK ShkupiFK Shkupi - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
21 Oktober 2018 - 14h30
Speeldag 10
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
28 Oktober 2018 - 12h30
Speeldag 11
FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
31 Oktober 2018 - 13h30
Speeldag 12
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep
4 November 2018 - 13h30
Speeldag 13
Akademija PandevAkademija Pandev - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
10 November 2018 - 13h00
Speeldag 14
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK ShkëndijaFK Shkëndija
22 November 2018 - 13h00
Speeldag 15
Vardar SkopjeVardar Skopje - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
25 November 2018 - 13h00
Speeldag 16
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
28 November 2018 - 13h00
Speeldag 17
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
2 December 2018 - 13h00
Speeldag 18
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK ShkupiFK Shkupi
17 Februari 2019 - 14h00
Speeldag 19
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
24 Februari 2019 - 14h00
Speeldag 20
FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
3 Maart 2019 - 14h00
Speeldag 21
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep
10 Maart 2019 - 14h00
Speeldag 22
Akademija PandevAkademija Pandev - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
16 Maart 2019 - 14h30
Speeldag 23
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK ShkëndijaFK Shkëndija
28 Maart 2019 - 14h30
Speeldag 24
Vardar SkopjeVardar Skopje - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
31 Maart 2019 - 15h30
Speeldag 25
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
3 April 2019 - 15h30
Speeldag 26
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
7 April 2019 - 15h30
Speeldag 27
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK ShkupiFK Shkupi
14 April 2019 - 16h00
Speeldag 28
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
21 April 2019 - 16h00
Speeldag 29
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo
24 April 2019 - 16h00
Speeldag 30
FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
28 April 2019 - 16h00
Speeldag 31
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - Akademija PandevAkademija Pandev
5 Mei 2019 - 16h00
Speeldag 32
FK ShkëndijaFK Shkëndija - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
8 Mei 2019 - 16h30
Speeldag 33
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - Vardar SkopjeVardar Skopje
12 Mei 2019 - 16h30
Speeldag 34
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
19 Mei 2019 - 16h30
Speeldag 35
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
26 Mei 2019 - 16h30
Speeldag 36
FK ShkupiFK Shkupi - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje

UEFA Europa League - Eerste Kwalificatieronde - 2018/2019

11 Juli 2018 - 17h30
Eerste Kwalificatieronde
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje2 - 1Budapest Honvéd FCBudapest Honvéd FC (HUN)
17 Juli 2018 - 18h00
Eerste Kwalificatieronde
Budapest Honvéd FC (HUN)Budapest Honvéd FC4 - 0Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden