De site voor alle sporten

Menu
Rabotnicki Skopje

Voetbal - Rabotnicki Skopje

MacedoniëMacedonië - Skopje- Opgericht 1937

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Rabotnicki Skopje - Uitslagen

Macedonië Division 1 - Prva Liga - Regulier Seizoen - 2017/2018

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
5de20155552220+2
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
4de148422139+4
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
6de67133911-2
12 Augustus 2017 - 17h00
Speeldag 1
Rabotnicki Skopje (6)Rabotnicki Skopje0 - 0FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste (7)
20 Augustus 2017 - 17h00
Speeldag 2
FK Pelister Bitola (4)FK Pelister Bitola1 - 1Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje (6)
10 September 2017 - 16h00
Speeldag 4
FK Shkupi (7)FK Shkupi2 - 1Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje (6)
17 September 2017 - 15h30
Speeldag 5
Rabotnicki Skopje (7)Rabotnicki Skopje2 - 6FK ShkëndijaFK Shkëndija (1)
20 September 2017 - 15h30
Speeldag 6
FK Pobeda Prilep (9)FK Pobeda Prilep2 - 4Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje (6)
24 September 2017 - 15h30
Speeldag 7
Rabotnicki Skopje (7)Rabotnicki Skopje1 - 2Akademija PandevAkademija Pandev (2)
27 September 2017 - 15h30
Speeldag 8
Rabotnicki Skopje (7)Rabotnicki Skopje0 - 0FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo (5)
30 September 2017 - 15h00
Speeldag 9
FK Skopje (10)FK Skopje0 - 0Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje (6)
14 Oktober 2017 - 14h30
Speeldag 10
FK Renova Dzepciste (8)FK Renova Dzepciste3 - 1Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje (7)
22 Oktober 2017 - 14h30
Speeldag 11
Rabotnicki Skopje (5)Rabotnicki Skopje2 - 0FK Pelister BitolaFK Pelister Bitola (6)
25 Oktober 2017 - 14h30
Speeldag 3
Rabotnicki Skopje (4)Rabotnicki Skopje3 - 1Vardar SkopjeVardar Skopje (6)
29 Oktober 2017 - 13h30
Speeldag 13
Rabotnicki Skopje (6)Rabotnicki Skopje1 - 0FK ShkupiFK Shkupi (7)
5 November 2017 - 13h30
Speeldag 14
FK Shkëndija (1)FK Shkëndija2 - 1Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje (6)
16 November 2017 - 13h00
Speeldag 15
Rabotnicki Skopje (5)Rabotnicki Skopje4 - 0FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep (9)
19 November 2017 - 13h00
Speeldag 16
Akademija Pandev (3)Akademija Pandev1 - 1Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje (5)
26 November 2017 - 13h00
Speeldag 17
FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
3 December 2017 - 13h00
Speeldag 18
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK SkopjeFK Skopje
10 December 2017 - 13h00
Speeldag 19
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
13 December 2017 - 13h00
Speeldag 12
Vardar Skopje (3)Vardar Skopje - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje (7)

UEFA Europa League - Tweede Kwalificatieronde - 2017/2018

13 Juli 2017 - 18h00
Tweede Kwalificatieronde
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje1 - 1Dinamo MinskDinamo Minsk (BLR)
20 Juli 2017 - 17h00
Tweede Kwalificatieronde
Dinamo Minsk (BLR)Dinamo Minsk3 - 0Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje

UEFA Europa League - Eerste Kwalificatieronde - 2017/2018

29 Juni 2017 - 20h30
Eerste Kwalificatieronde
S.P. Tre Penne (SMR)S.P. Tre Penne0 - 1Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
6 Juli 2017 - 17h30
Eerste Kwalificatieronde
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje6 - 0S.P. Tre PenneS.P. Tre Penne (SMR)

Beker van Macedonië - 2017/2018

13 September 2017 - 15h30
Achtste finales
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje1 - 1FK ShkëndijaFK Shkëndija
18 Oktober 2017 - 14h30
Achtste finales
FK ShkëndijaFK Shkëndija1 - 1 (3 str 2)Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden