De site voor alle sporten

Menu
FC BATE Borisov

Voetbal - FC BATE Borisov

Wit-RuslandWit-Rusland - Borisov- Opgericht 1973

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

FC BATE Borisov - Uitslagen

Wit-Rusland Opperste Liga - Regulier Seizoen - 2018

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
1ste248800131+12
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
1ste12440081+7
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
1ste12440050+5
1 April 2018 - 17h00
Speeldag 1
FC BATE Borisov (3)FC BATE Borisov1 - 0FC Smolevichi-STIFC Smolevichi-STI (16)
6 April 2018 - 16h00
Speeldag 2
FC Minsk (14)FC Minsk0 - 2FC BATE BorisovFC BATE Borisov (1)
14 April 2018 - 17h00
Speeldag 3
FC BATE Borisov (1)FC BATE Borisov2 - 0FC Dinamo BrestFC Dinamo Brest (8)
23 April 2018 - 19h45
Speeldag 4
FC Vitebsk (5)FC Vitebsk0 - 1FC BATE BorisovFC BATE Borisov (1)
28 April 2018 - 16h00
Speeldag 5
FC BATE Borisov (1)FC BATE Borisov3 - 1FC SlutskFC Slutsk (4)
7 Mei 2018 - 18h30
Speeldag 6
FC Dnepr Mogilev (7)FC Dnepr Mogilev0 - 1FC BATE BorisovFC BATE Borisov (1)
13 Mei 2018 - 18h30
Speeldag 7
FC BATE Borisov (1)FC BATE Borisov2 - 0FC Torpedo MinskFC Torpedo Minsk (13)
23 Mei 2018 - 18h15
Speeldag 8
Dinamo Minsk (2)Dinamo Minsk0 - 1FC BATE BorisovFC BATE Borisov (1)
28 Mei 2018 - 17h45
Speeldag 9
FC BATE BorisovFC BATE Borisov - FC Isloch Minsk RaionFC Isloch Minsk Raion
1 Juni 2018 - 16h00
Speeldag 10
FC GorodeyaFC Gorodeya - FC BATE BorisovFC BATE Borisov
11 Juni 2018 - 16h00
Speeldag 11
FC BATE BorisovFC BATE Borisov - FK GomelFK Gomel
16 Juni 2018 - 16h00
Speeldag 12
FC Neman GrodnoFC Neman Grodno - FC BATE BorisovFC BATE Borisov
22 Juni 2018 - 16h00
Speeldag 13
FC BATE BorisovFC BATE Borisov - Shakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk
29 Juni 2018 - 16h00
Speeldag 14
FC Luch MinskFC Luch Minsk - FC BATE BorisovFC BATE Borisov
6 Juli 2018 - 16h00
Speeldag 15
FC BATE BorisovFC BATE Borisov - FC Torpedo ZhodinoFC Torpedo Zhodino
13 Juli 2018 - 16h00
Speeldag 16
FC Smolevichi-STIFC Smolevichi-STI - FC BATE BorisovFC BATE Borisov
20 Juli 2018 - 16h00
Speeldag 17
FC BATE BorisovFC BATE Borisov - FC MinskFC Minsk
17 Augustus 2018 - 16h00
Speeldag 18
FC Dinamo BrestFC Dinamo Brest - FC BATE BorisovFC BATE Borisov
24 Augustus 2018 - 16h00
Speeldag 19
FC BATE BorisovFC BATE Borisov - FC VitebskFC Vitebsk
31 Augustus 2018 - 16h00
Speeldag 20
FC SlutskFC Slutsk - FC BATE BorisovFC BATE Borisov
14 September 2018 - 16h00
Speeldag 21
FC BATE BorisovFC BATE Borisov - FC Dnepr MogilevFC Dnepr Mogilev
21 September 2018 - 16h00
Speeldag 22
FC Torpedo MinskFC Torpedo Minsk - FC BATE BorisovFC BATE Borisov
29 September 2018 - 16h00
Speeldag 23
FC BATE BorisovFC BATE Borisov - Dinamo MinskDinamo Minsk
5 Oktober 2018 - 16h00
Speeldag 24
FC Isloch Minsk RaionFC Isloch Minsk Raion - FC BATE BorisovFC BATE Borisov
19 Oktober 2018 - 16h00
Speeldag 25
FC BATE BorisovFC BATE Borisov - FC GorodeyaFC Gorodeya
26 Oktober 2018 - 16h00
Speeldag 26
FK GomelFK Gomel - FC BATE BorisovFC BATE Borisov
3 November 2018 - 15h00
Speeldag 27
FC BATE BorisovFC BATE Borisov - FC Neman GrodnoFC Neman Grodno
9 November 2018 - 15h00
Speeldag 28
Shakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk - FC BATE BorisovFC BATE Borisov
24 November 2018 - 15h00
Speeldag 29
FC BATE BorisovFC BATE Borisov - FC Luch MinskFC Luch Minsk
2 December 2018 - 15h00
Speeldag 30
FC Torpedo ZhodinoFC Torpedo Zhodino - FC BATE BorisovFC BATE Borisov

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 2018

25 Januari 2018 - 14h30FC Luch Minsk (BLR)FC Luch Minsk1 - 4FC BATE BorisovFC BATE Borisov
27 Januari 2018 - 14h30FC Torpedo Minsk (BLR)FC Torpedo Minsk0 - 1FC BATE BorisovFC BATE Borisov
3 Februari 2018 - 15h00FC Fastav Zlín (CZE)FC Fastav Zlín2 - 3FC BATE BorisovFC BATE Borisov
6 Februari 2018 - 15h00FC BATE BorisovFC BATE Borisov1 - 0FC Zbrojovka BrnoFC Zbrojovka Brno (CZE)
17 Februari 2018 - 14h00FC BATE BorisovFC BATE Borisov3 - 0FK TrakaiFK Trakai (LTU)
27 Februari 2018 - 15h00Arsenal Tula (RUS)Arsenal Tula4 - 3FC BATE BorisovFC BATE Borisov

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden