De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Swiss Open - Dames - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Swiss Open - Dames - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Volledige uitslagen

Swiss Open - Dames 2019

ZwitserlandZwitserland - Basel - 12 Maart 2019 - 17 Maart 2019


Finale

17 Maa - 15h40Yufei ChenverslaatSaena Kawakami21-9 21-16


Halve Finale

16 Maa - 12h10Yufei ChenverslaatJi Hyun Sung21-14 21-15
16 Maa - 21h40Saena KawakamiverslaatBeiwen Zhang21-19 21-17


Kwartfinales

15 Maa - 13h05Yufei ChenverslaatRiya Mookerjee21-10 21-8
15 Maa - 15h20Ji Hyun SungverslaatEvgeniya Kosetskaya21-18 21-11
15 Maa - 19h05Saena KawakamiverslaatClara Azurmendi21-16 21-14
15 Maa - 16h10Beiwen ZhangverslaatAyumi Mine21-13 17-21 21-9


Achtste finales

14 Maa - 11h40Yufei ChenverslaatKristin Kuuba21-12 20-22 21-13
14 Maa - 15h45Riya MookerjeeverslaatMichelle Li18-16 ab.
14 Maa - 18h20Ji Hyun SungverslaatBrittney Tam21-18 21-11
14 Maa - 17h00Evgeniya KosetskayaverslaatMariya Mitsova21-18 21-19
14 Maa - 20h10Saena KawakamiverslaatFabienne Deprez21-6 21-9
14 Maa - 14h25Clara AzurmendiverslaatLianne Tan21-7 18-21 22-20
14 Maa - 16h55Beiwen ZhangverslaatJulie Dawall Jakobsen21-7 21-16
14 Maa - 15h30Ayumi MineverslaatYvonne Li21-11 21-16


1/16de finales

13 Maa - 12h50Yufei ChenverslaatXuefei Qi21-14 21-11
13 Maa - 13h40Kristin KuubaverslaatVaishnavi Reddy Jakka21-12 21-23 21-9
13 Maa - 18h00Michelle LiverslaatVrushali Gummadi21-14 21-11
13 Maa - 18h10Riya MookerjeeverslaatLinda Zechiri21-23 21-15 21-8
13 Maa - 20h35Ji Hyun SungverslaatSabrina Jaquet23-21 19-21 12-3 ab.
13 Maa - 19h40Brittney TamverslaatSoraya de Visch Eijbergen21-14 25-23
13 Maa - 11h00Evgeniya KosetskayaverslaatChloe Birch21-17 21-15
13 Maa - 15h00Mariya MitsovaverslaatMartina Repiska21-13 21-19
13 Maa - 20h25Fabienne DeprezverslaatChia Hsin Lee21-17 11-21 21-19
13 Maa - 18h30Saena KawakamiverslaatSara Peñalver Pereira21-10 21-10
13 Maa - 12h15Lianne TanverslaatNatalia Perminova21-10 21-12
13 Maa - 11h55Clara AzurmendiverslaatIsabel Zhong21-4 21-6
13 Maa - 13h55Julie Dawall JakobsenverslaatJenjira Stadelmann21-14 21-17
13 Maa - 10h50Beiwen ZhangverslaatKsenia Polikarpova21-8 21-13
13 Maa - 12h50Ayumi MineverslaatDaniella Gonda21-6 21-7
13 Maa - 14h35Yvonne LiverslaatIrina Amalie Andersen23-21 21-19

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden