De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Swiss Open - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Swiss Open - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Volledige uitslagen

Swiss Open - Gemengd Dubbel 2019

ZwitserlandZwitserland - Basel - 12 Maart 2019 - 17 Maart 2019


Finale

17 Maa - 12h10Mathias Bay-Smidt
Rikke Søby Hansen
verslaatRinov Rivaldy
Pitha Haningtyas Mentari
21-18 12-21 21-16


Halve Finale

16 Maa - 12h55Mathias Bay-Smidt
Rikke Søby Hansen
verslaatKai Lu
Lu Chen
20-22 21-19 23-21
16 Maa - 19h05Rinov Rivaldy
Pitha Haningtyas Mentari
verslaatChing-Yao Lu
Chia Hsin Lee
21-13 19-21 21-9


Kwartfinales

15 Maa - 13h05Mathias Bay-Smidt
Rikke Søby Hansen
verslaatArjun M.R.
K. Maneesha
21-19 21-16
15 Maa - 16h05Kai Lu
Lu Chen
verslaatMathias Christiansen
Christinna Pedersen
21-19 21-23 21-17
15 Maa - 14h35Ching-Yao Lu
Chia Hsin Lee
verslaatMark Lamsfuss
Isabel Herttrich
21-18 22-20
15 Maa - 13h35Rinov Rivaldy
Pitha Haningtyas Mentari
verslaatMarcus Ellis
Lauren Smith
19-21 21-14 21-17


Achtste finales

14 Maa - 11h05Arjun M.R.
K. Maneesha
verslaatPranaav Jerry Chopra
Nelakurthi Sikki Reddy
21-16 16-21 21-15
14 Maa - 11h45Mathias Bay-Smidt
Rikke Søby Hansen
verslaatAlex Vlaar
Mariya Mitsova
17-21 21-19 27-25
14 Maa - 13h50Mathias Christiansen
Christinna Pedersen
verslaatBen Lane
Jessica Pugh
18-21 21-16 24-22
14 Maa - 11h05Kai Lu
Lu Chen
verslaatAlberto Zapico
Lorena Usle
21-11 21-8
14 Maa - 12h50Ching-Yao Lu
Chia Hsin Lee
verslaatMarvin Emil Seidel
Linda Efler
22-24 22-20 21-18
14 Maa - 11h05Mark Lamsfuss
Isabel Herttrich
verslaatYang Lee
Ching Tun Yang
21-11 21-16
14 Maa - 12h05Rinov Rivaldy
Pitha Haningtyas Mentari
verslaatRonald Ronald
Annisa Saufika
21-14 24-22
14 Maa - 13h50Marcus Ellis
Lauren Smith
verslaatGaetan Mittelheisser
Audrey Fontaine Mittelheisser
21-13 21-15


1/16de finales

12 Maa - 19h45Pranaav Jerry Chopra
Nelakurthi Sikki Reddy
verslaatJones Rafli Jansen
Kilasu Ostermeyer
21-15 21-17
12 Maa - 18h05Arjun M.R.
K. Maneesha
verslaatLi-Wei Po
Ching Hui Chang
21-16 21-18
12 Maa - 18h05Mathias Bay-Smidt
Rikke Søby Hansen
verslaatNyl Yakura
Kristen Tsai
21-15 21-15
13 Maa - 10h00Alex Vlaar
Mariya Mitsova
verslaatFabien Delrue
Juliette Moinard
10-21 21-18 21-18
12 Maa - 20h15Mathias Christiansen
Christinna Pedersen
verslaatJan Colin Völker
Eva Janssens
21-19 21-9
12 Maa - 18h40Ben Lane
Jessica Pugh
verslaatMathew Fogarty
Isabel Zhong
21-7 21-5
13 Maa - 10h00Kai Lu
Lu Chen
verslaatFrederik Søgaard Mortensen
Alexandra Bøje
21-11 21-17
13 Maa - 10h10Alberto Zapico
Lorena Usle
verslaatDhruv Kapila
Kuhoo Garg
21-13 17-21 21-19
13 Maa - 10h10Ching-Yao Lu
Chia Hsin Lee
verslaatRonan Labar
Anne Tran
21-19 21-19
12 Maa - 20h15Marvin Emil Seidel
Linda Efler
verslaatRuben Jille
Imke Van Der Aar
17-21 21-17 24-22
12 Maa - 19h10Yang Lee
Ching Tun Yang
verslaatKo-Chi Chang
Chih Chen Lee
21-12 21-19
12 Maa - 19h35Mark Lamsfuss
Isabel Herttrich
verslaatChi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
21-17 21-12
12 Maa - 18h50Ronald Ronald
Annisa Saufika
verslaatEvgenij Dremin
Evgenia Dimova
16-21 21-15 21-16
12 Maa - 19h40Rinov Rivaldy
Pitha Haningtyas Mentari
verslaatJakub Bitman
Alzbeta Basova
21-13 21-14
12 Maa - 18h05Gaetan Mittelheisser
Audrey Fontaine Mittelheisser
verslaatPawel Smilowski
Magdalena Swierczynska
23-21 21-19
12 Maa - 18h45Marcus Ellis
Lauren Smith
verslaatJacco Arends
Cheryl Seinen
22-20 21-19

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden