De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Orleans Masters - Dames Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Orleans Masters - Dames Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Orleans Masters - Dames Dubbel 2019

FrankrijkFrankrijk - Orléans - 19 Maart 2019 - 24 Maart 2019


Finale

24 Maa - 14h00Chloe Birch
Lauren Smith
verslaatYa Ching Hsu
Ling Fang Hu
21-18 21-17


Halve Finale

23 Maa - 16h35Chloe Birch
Lauren Smith
verslaatChi Ya Cheng
Chih Chen Lee
5-21 21-11 21-18
23 Maa - 17h50Ya Ching Hsu
Ling Fang Hu
verslaatAgatha Imanuela
Siti Fadia Silva Ramadhanti
14-21 21-18 21-10


Kwartfinales

22 Maa - 18h05Chi Ya Cheng
Chih Chen Lee
verslaatAnnabella Jäger
Stine Susan Küspert
21-10 21-18
22 Maa - 19h55Chloe Birch
Lauren Smith
verslaatYulfira Barkah
Jauza Fadhila Sugiarto
22-20 21-15
22 Maa - 16h50Ya Ching Hsu
Ling Fang Hu
verslaatDelphine Delrue
Léa Palermo
8-21 21-18 21-17
22 Maa - 16h00Agatha Imanuela
Siti Fadia Silva Ramadhanti
verslaatEmilie Lefel
Anne Tran
21-15 21-17


Achtste finales

21 Maa - 12h10Annabella Jäger
Stine Susan Küspert
verslaatNami Matsuyama
Chiharu Shida
w.o.
21 Maa - 16h20Chi Ya Cheng
Chih Chen Lee
verslaatSharone Bauer
Juliette Moinard
21-8 21-9
21 Maa - 14h00Yulfira Barkah
Jauza Fadhila Sugiarto
verslaatPooja Dandu
Sanjana Santosh
21-14 18-21 21-19
21 Maa - 15h50Chloe Birch
Lauren Smith
verslaatSilvia Garino
Lisa Iversen
21-10 21-6
21 Maa - 18h10Ya Ching Hsu
Ling Fang Hu
verslaatAkane Araki
Riko Imai
21-19 18-21 21-14
21 Maa - 17h00Delphine Delrue
Léa Palermo
verslaatFanghui Chen
Xiaobei Hua
21-17 14-21 21-16
21 Maa - 19h20Agatha Imanuela
Siti Fadia Silva Ramadhanti
verslaatNikoletta Bukoviczki
Daniella Gonda
21-14 21-7
21 Maa - 15h20Emilie Lefel
Anne Tran
verslaatNadia Fankhauser
Iris Tabeling
21-17 21-7


1/16de finales

Nami Matsuyama Bye
20 Maa - 09h10Annabella Jäger
Stine Susan Küspert
verslaatKuhoo Garg
Saili Rane
22-20 21-14
20 Maa - 09h00Chi Ya Cheng
Chih Chen Lee
verslaatJohanna Goliszewski
Lara Käpplein
21-11 21-16
20 Maa - 11h00Sharone Bauer
Juliette Moinard
verslaatJudith Petrikowski
Franziska Volkmann
21-18 21-13
Yulfira Barkah Bye
20 Maa - 18h05Pooja Dandu
Sanjana Santosh
verslaatEva Janssens
Kilasu Ostermeyer
21-14 23-21
20 Maa - 13h15Chloe Birch
Lauren Smith
verslaatWiktoria Dabczynska
Aleksandra Goszczynska
21-8 21-8
20 Maa - 13h40Silvia Garino
Lisa Iversen
verslaatSaranchana Chaikittiwat
Supisara Paewsampran
w.o.
20 Maa - 14h45Ya Ching Hsu
Ling Fang Hu
verslaatHsin Tien Chang
Shuo Yun Sung
21-17 21-14
20 Maa - 16h15Akane Araki
Riko Imai
verslaatXiaoyu Yang
Jinger Zhang
21-11 18-21 24-22
20 Maa - 17h05Fanghui Chen
Xiaobei Hua
verslaatVimala Hériau
Margot Lambert
21-13 21-10
20 Maa - 20h00Delphine Delrue
Léa Palermo
verslaatKatarina Galenic
Maja Pavlinic
21-12 21-8
20 Maa - 17h00Nikoletta Bukoviczki
Daniella Gonda
verslaatLinda Efler
Isabel Herttrich
w.o.
20 Maa - 19h10Agatha Imanuela
Siti Fadia Silva Ramadhanti
verslaatKati-Kreet Marran
Helina Rüütel
21-9 21-11
20 Maa - 11h35Nadia Fankhauser
Iris Tabeling
verslaatEmily Kan
Isabel Zhong
21-7 21-14
Emilie Lefel
Anne Tran

Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden