De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Taiwan Open - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Taiwan Open - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Taiwan

Volledige uitslagen

Taiwan Open - Gemengd Dubbel 2019

TaiwanTaiwan - Taipei - 3 September 2019 - 8 September 2019


Finale

8 Sep - 13h00Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatSeung-jae Seo
Yoo-jung Chae
21-18 21-10


Halve Finale

7 Sep - 07h20Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatPeng Soon Chan
Liu Ying Goh
21-10 21-17
7 Sep - 07h00Seung-jae Seo
Yoo-jung Chae
verslaatHafiz Faisal
Gloria Emanuelle Widjaja
21-17 21-18


Kwartfinales

6 Sep - 11h10Peng Soon Chan
Liu Ying Goh
verslaatRinov Rivaldy
Pitha Haningtyas Mentari
18-21 21-14 21-14
6 Sep - 19h00Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatTantowi Ahmad
Winny Oktavina Kandow
21-13 17-21 21-10
6 Sep - 11h30Hafiz Faisal
Gloria Emanuelle Widjaja
verslaatNipitphon Phuangphuapet
Savitree Amitrapai
21-14 21-14
6 Sep - 10h10Seung-jae Seo
Yoo-jung Chae
verslaatJhe-Huei Lee
Ya Ching Hsu
21-15 21-12


Achtste finales

5 Sep - 06h00Peng Soon Chan
Liu Ying Goh
verslaatTuan Duc Do
Nhu Thao Pham
21-17 19-21 21-17
5 Sep - 08h15Rinov Rivaldy
Pitha Haningtyas Mentari
verslaatRicky Karanda Suwardi
Pia Zebadiah Bernadeth
21-12 21-17
5 Sep - 09h25Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatSol-gyu Choi
Seung-chan Shin
21-15 21-18
5 Sep - 08h30Tantowi Ahmad
Winny Oktavina Kandow
verslaatYang Lee
Ching Tun Yang
13-21 21-13 21-9
5 Sep - 07h30Nipitphon Phuangphuapet
Savitree Amitrapai
verslaatHee Chun Mak
Hoi Wah Chau
14-21 21-17 21-19
5 Sep - 07h40Hafiz Faisal
Gloria Emanuelle Widjaja
verslaatPang Ron Hoo
Yee See Cheah
21-18 21-13
Jhe-Huei Lee
Ya Ching Hsu
verslaatSung-hyun Ko
Hye-won Eom
w.o.
5 Sep - 08h25Seung-jae Seo
Yoo-jung Chae
verslaatAdnan Maulana
Mychelle Crhystine Bandaso
21-18 18-21 21-11


1/16de finales

3 Sep - 09h05Peng Soon Chan
Liu Ying Goh
verslaatChi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
17-21 21-11 21-11
3 Sep - 09h10Tuan Duc Do
Nhu Thao Pham
verslaatMing-Tse Yang
Ti-jung Wu
21-19 21-10
4 Sep - 06h40Rinov Rivaldy
Pitha Haningtyas Mentari
verslaatMathias Christiansen
Alexandra Bøje
13-21 21-19 21-16
3 Sep - 09h20Ricky Karanda Suwardi
Pia Zebadiah Bernadeth
verslaatRonald Ronald
Annisa Saufika
24-22 21-16
3 Sep - 09h55Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatMing Nok Yeung
Tsz Yau Ng
21-17 13-21 21-17
4 Sep - 08h10Sol-gyu Choi
Seung-chan Shin
verslaatSheng-mu Lee
Chiao-Yun Liu
16-21 21-13 21-16
4 Sep - 06h00Tantowi Ahmad
Winny Oktavina Kandow
verslaatChia-Yu Lin
Yu Qiao Wang
21-17 21-15
3 Sep - 09h15Yang Lee
Ching Tun Yang
verslaatAlfian Eko Prasetya
Marsheilla Gischa Islami
21-19 20-22 21-19
3 Sep - 10h05Hee Chun Mak
Hoi Wah Chau
verslaatAkbar Bintang Cahyono
Angelica Wiratama
21-13 21-18
3 Sep - 09h45Nipitphon Phuangphuapet
Savitree Amitrapai
verslaatJoshua Hurlburt-Yu
Josephine Wu
18-21 21-17 21-17
3 Sep - 10h10Pang Ron Hoo
Yee See Cheah
verslaatChing-Yao Lu
Chia Hsin Lee
21-13 21-10
3 Sep - 10h35Hafiz Faisal
Gloria Emanuelle Widjaja
verslaatRonan Labar
Anne Tran
21-13 24-22
4 Sep - 06h55Jhe-Huei Lee
Ya Ching Hsu
verslaatLi-Wei Po
Ching Hui Chang
21-10 21-12
3 Sep - 10h45Sung-hyun Ko
Hye-won Eom
verslaatPo-Hsuan Yang
Ling Fang Hu
21-11 18-21 21-13
3 Sep - 10h35Adnan Maulana
Mychelle Crhystine Bandaso
verslaatTang Jie Chen
Yen Wei Peck
21-19 21-17
3 Sep - 10h45Seung-jae Seo
Yoo-jung Chae
verslaatTak Ching Chang
Wing Yung Ng
21-11 18-21 21-14

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden