De site voor alle sporten

Menu
Badminton - SaarLorLux Open - Dubbel Dames - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - SaarLorLux Open - Dubbel Dames - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

SaarLorLux Open - Dubbel Dames 2019

DuitslandDuitsland - Saarbrücken - 29 Oktober 2019 - 3 November 2019


Finale

3 Nov - 14h55Xuanxuan Liu
Yuting Xia
verslaatChloe Birch
Lauren Smith
21-16 21-13


Halve Finale

2 Nov - 17h25Xuanxuan Liu
Yuting Xia
verslaatMaiken Fruergaard
Sara Thygesen
21-14 21-11
2 Nov - 17h10Chloe Birch
Lauren Smith
verslaatLinda Efler
Isabel Herttrich
24-22 21-19


Kwartfinales

1 Nov - 19h00Maiken Fruergaard
Sara Thygesen
verslaatJenny Moore
Victoria Williams
16-21 21-17 21-15
1 Nov - 20h00Xuanxuan Liu
Yuting Xia
verslaatJulie Finne-Ipsen
Mai Surrow
21-8 21-9
1 Nov - 20h45Linda Efler
Isabel Herttrich
verslaatJia Huang
Shuxian Zhang
25-23 21-17
1 Nov - 20h00Chloe Birch
Lauren Smith
verslaatAnastasiia Akchurina
Olga Morozova
21-17 21-16


Achtste finales

31 Okt - 16h05Maiken Fruergaard
Sara Thygesen
verslaatAnnalena Diks
Alicia Molitor
21-9 21-16
31 Okt - 15h25Jenny Moore
Victoria Williams
verslaatEva Janssens
Kilasu Ostermeyer
21-17 21-17
31 Okt - 16h10Xuanxuan Liu
Yuting Xia
verslaatAnnabella Jäger
Stine Susan Küspert
21-14 21-11
31 Okt - 16h10Julie Finne-Ipsen
Mai Surrow
verslaatPooja Dandu
Sanjana Santosh
21-17 17-21 21-14
31 Okt - 16h45Jia Huang
Shuxian Zhang
verslaatXiaofei Chen
Chaomin Zhou
21-15 21-18
31 Okt - 16h45Linda Efler
Isabel Herttrich
verslaatVimala Hériau
Margot Lambert
21-11 22-20
31 Okt - 17h15Anastasiia Akchurina
Olga Morozova
verslaatDaniela Macias Brandes
Danica Nishimura
21-11 21-18
31 Okt - 17h30Chloe Birch
Lauren Smith
verslaatMaryna Ilyinskaya
Yelyzaveta Zharka
21-19 21-11


1/16de finales

Maiken Fruergaard Bye
Annalena Diks Bye
Jenny Moore Bye
30 Okt - 11h00Eva Janssens
Kilasu Ostermeyer
verslaatSharone Bauer
Juliette Moinard
21-11 21-10
Xuanxuan Liu Bye
30 Okt - 11h00Annabella Jäger
Stine Susan Küspert
verslaatJudith Petrikowski
Franziska Volkmann
21-17 21-15
Pooja Dandu Bye
30 Okt - 11h00Julie Finne-Ipsen
Mai Surrow
verslaatEmma Moszczynski
Lea Schwarz
21-8 21-12
30 Okt - 11h00Jia Huang
Shuxian Zhang
verslaatLise Jaques
Lara Käpplein
21-10 21-11
Xiaofei Chen
Chaomin Zhou

Bye
30 Okt - 11h40Vimala Hériau
Margot Lambert
verslaatNadia Fankhauser
Iris Tabeling
12-21 21-11 21-19
Linda Efler
Isabel Herttrich

Bye
30 Okt - 11h40Daniela Macias Brandes
Danica Nishimura
verslaatTheresa Isenberg
Brid Stepper
21-10 21-16
Anastasiia Akchurina
Olga Morozova

Bye
30 Okt - 11h40Maryna Ilyinskaya
Yelyzaveta Zharka
verslaatLisa Kaminski
Hannah Pohl
22-20 22-20
Chloe Birch
Lauren Smith

Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden