De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Hong Kong Open - Dames Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Hong Kong Open - Dames Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Hong Kong

Volledige uitslagen

Hong Kong Open - Dames Dubbel 2019

Hong KongHong Kong - Kowloon - 12 November 2019 - 17 November 2019


Achtste finales

Mayu Matsumoto
Wakana Nagahara
tegenPuttita Supajirakul
Sapsiree Taerattanachai
Yue Du
Yinhui Li
tegenGabriela Stoeva
Stefani Stoeva
Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
tegenSelena Piek
Cheryl Seinen
Ye-na Chang
Hye Rin Kim
tegenAyako Sakuramoto
Yukiko Takahata
Maiken Fruergaard
Sara Thygesen
tegenSo-yeong Kim
Hee Yong Kong
Ya Ching Hsu
Ling Fang Hu
tegenQingchen Chen
Yifan Jia
Ni Ketut Mahadewi Istirani
Tania Oktaviani Kusumah
tegenSo-hee Lee
Seung-chan Shin
Ha Na Baek
Kyung-eun Jung
tegenYuki Fukushima
Sayaka Hirota


1/16de finales

13 Nov - 05h25Mayu Matsumoto
Wakana Nagahara
verslaatJongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
11-5 ab.
13 Nov - 05h40Puttita Supajirakul
Sapsiree Taerattanachai
verslaatCatherine Choi
Josephine Wu
21-10 21-15
13 Nov - 06h15Yue Du
Yinhui Li
verslaatEkaterina Bolotova
Alina Davletova
21-14 21-12
13 Nov - 06h30Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatShiu Yee Ng
Mau Ying Yau
21-14 21-11
13 Nov - 07h25Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
verslaatWenjing Dong
Chih Chen Lee
21-14 21-14
13 Nov - 04h40Selena Piek
Cheryl Seinen
verslaatLinda Efler
Lauren Smith
21-12 19-21 21-12
13 Nov - 03h20Ye-na Chang
Hye Rin Kim
verslaatSiti Fadia Silva Ramadhanti
Ribka Sugiarto
19-21 21-12 21-13
13 Nov - 04h00Ayako Sakuramoto
Yukiko Takahata
verslaatDella Destiara Haris
Rizki Amelia Pradipta
21-10 21-13
13 Nov - 08h05Maiken Fruergaard
Sara Thygesen
verslaatAshwini Ponnappa
Nelakurthi Sikki Reddy
21-13 21-12
13 Nov - 07h00So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatWenmei Li
Yu Zheng
22-20 15-21 21-10
13 Nov - 09h35Ya Ching Hsu
Ling Fang Hu
verslaatVivian Kah Mun Hoo
Cheng Wen Yap
16-21 21-15 21-17
13 Nov - 11h35Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatYuet Yee Leung
Ching Chi Wong
21-16 21-13
13 Nov - 07h20Ni Ketut Mahadewi Istirani
Tania Oktaviani Kusumah
verslaatChing Hui Chang
Ching Tun Yang
21-16 21-11
13 Nov - 08h15So-hee Lee
Seung-chan Shin
verslaatMei Kuan Chow
Meng Yean Lee
21-16 18-21 21-19
13 Nov - 14h20Ha Na Baek
Kyung-eun Jung
verslaatXuanxuan Liu
Yuting Xia
21-14 21-11
13 Nov - 12h50Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatTsz Yau Ng
Nga Ting Yeung
21-14 21-14

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden