De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Orleans Masters - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Orleans Masters - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Orleans Masters - Gemengd Dubbel 2019

FrankrijkFrankrijk - Orléans - 19 Maart 2019 - 24 Maart 2019


Finale

24 Maa - 07h00Thom Gicquel
Delphine Delrue
verslaatRonan Labar
Anne Tran
-


Halve Finale

23 Maa - 16h55Ronan Labar
Anne Tran
verslaatRehan Naufal Kusharjanto
Lisa Ayu Kusumawati
21-10 21-12
23 Maa - 06h00Thom Gicquel
Delphine Delrue
verslaatYang Lee
Hsin Tien Chang
-


Kwartfinales

22 Maa - 20h40Ronan Labar
Anne Tran
verslaatTom Wolfenden
Jenny Moore
17-21 21-16 21-10
22 Maa - 18h50Rehan Naufal Kusharjanto
Lisa Ayu Kusumawati
verslaatJoshua Hurlburt-Yu
Josephine Wu
16-21 21-17 21-19
22 Maa - 21h35Thom Gicquel
Delphine Delrue
verslaatEvgenij Dremin
Evgenia Dimova
-
22 Maa - 12h00Yang Lee
Hsin Tien Chang
verslaatJiawei Huang
Fanghui Chen
-


Achtste finales

21 Maa - 12h05Ronan Labar
Anne Tran
verslaatMarcus Ellis
Lauren Smith
21-18 21-18
21 Maa - 12h05Tom Wolfenden
Jenny Moore
verslaatAlex Vlaar
Mariya Mitsova
21-10 21-10
21 Maa - 12h20Joshua Hurlburt-Yu
Josephine Wu
verslaatSupak Jomkoh
Supisara Paewsampran
21-9 11-21 21-19
21 Maa - 12h15Rehan Naufal Kusharjanto
Lisa Ayu Kusumawati
verslaatSam Magee
Chloe Magee
23-21 15-21 21-16
21 Maa - 12h55Thom Gicquel
Delphine Delrue
verslaatBen Lane
Jessica Pugh
21-19 21-6
21 Maa - 12h50Evgenij Dremin
Evgenia Dimova
verslaatDhruv Kapila
Kuhoo Garg
23-21 21-12
21 Maa - 13h05Yang Lee
Hsin Tien Chang
verslaatChi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
-
21 Maa - 12h00Jiawei Huang
Fanghui Chen
verslaatKhim Wah Lim
Zhi Qing Lee
-


1/16de finales

20 Maa - 09h00Marcus Ellis
Lauren Smith
verslaatAndika Ramadiansyah
Bunga Fitriani Romadhini
23-21 19-21 21-11
20 Maa - 10h20Ronan Labar
Anne Tran
verslaatJones Rafli Jansen
Kilasu Ostermeyer
16-21 21-7 21-15
20 Maa - 20h30Alex Vlaar
Mariya Mitsova
verslaatJacco Arends
Cheryl Seinen
21-17 21-17
20 Maa - 18h15Tom Wolfenden
Jenny Moore
verslaatWilliam Villeger
Sharone Bauer
16-21 21-11 21-8
20 Maa - 11h35Supak Jomkoh
Supisara Paewsampran
verslaatKevin Strobl
Silvia Garino
21-13 21-11
20 Maa - 13h40Joshua Hurlburt-Yu
Josephine Wu
verslaatAdam Hall
Julie MacPherson
21-12 21-18
20 Maa - 14h10Sam Magee
Chloe Magee
verslaatPawel Smilowski
Magdalena Swierczynska
21-9 21-12
20 Maa - 10h30Rehan Naufal Kusharjanto
Lisa Ayu Kusumawati
verslaatChia-pin Lu
Shuo Yun Sung
21-15 18-21 24-22
20 Maa - 16h35Thom Gicquel
Delphine Delrue
verslaatMathew Fogarty
Isabel Zhong
21-9 21-11
20 Maa - 14h30Ben Lane
Jessica Pugh
verslaatGaetan Mittelheisser
Audrey Fontaine Mittelheisser
23-21 25-23
20 Maa - 13h55Dhruv Kapila
Kuhoo Garg
verslaatJan Colin Völker
Eva Janssens
21-18 21-19
20 Maa - 16h40Evgenij Dremin
Evgenia Dimova
verslaatVenkat Gaurav Prasad
Juhi Dewangan
21-15 21-19
20 Maa - 18h55Yang Lee
Hsin Tien Chang
verslaatRenaldi Samosir
Hediana Julimarbela
21-16 21-11
20 Maa - 19h35Chi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
verslaatKo-Chi Chang
Chih Chen Lee
21-15 21-17
20 Maa - 21h10Jiawei Huang
Fanghui Chen
verslaatMilan Dratva
Martina Repiska
21-7 21-11
20 Maa - 12h00Khim Wah Lim
Zhi Qing Lee
verslaatPatrick Scheiel
Franziska Volkmann
18-21 21-16 21-15

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden