De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Akita Masters - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Akita Masters - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Japan

Volledige uitslagen

Akita Masters - Gemengd Dubbel 2019

JapanJapan - Akita - 13 Augustus 2019 - 18 Augustus 2019


Finale

18 Aug - 06h25Sung-hyun Ko
Hye-won Eom
verslaatKyohei Yamashita
Naru Shinoya
21-10 21-17


Halve Finale

17 Aug - 05h00Sung-hyun Ko
Hye-won Eom
verslaatTang Jie Chen
Yen Wei Peck
21-19 21-19
17 Aug - 06h55Kyohei Yamashita
Naru Shinoya
verslaatChan Wang
Na Eun Jeong
21-18 21-14


Kwartfinales

16 Aug - 05h05Tang Jie Chen
Yen Wei Peck
verslaatHiroki Okamura
Chisato Hoshi
21-16 21-15
16 Aug - 03h10Sung-hyun Ko
Hye-won Eom
verslaatXin Wa Guo
Shuxian Zhang
21-18 22-20
16 Aug - 02h55Chan Wang
Na Eun Jeong
verslaatGhifari Anandaffa Prihardika
Indah Cahya Sari Jamil
21-17 21-16
16 Aug - 02h10Kyohei Yamashita
Naru Shinoya
verslaatYujiro Nishikawa
Saori Ozaki
21-13 21-15


Achtste finales

15 Aug - 07h15Tang Jie Chen
Yen Wei Peck
verslaatYehezkiel Fritz Mainaky
Lyanny Alessandra Mainaky
21-10 21-8
15 Aug - 10h15Hiroki Okamura
Chisato Hoshi
verslaatKeng Chen
Shunqi Zhou
21-13 21-14
15 Aug - 02h15Sung-hyun Ko
Hye-won Eom
verslaatXuanyi Ou
Xiaofei Chen
21-13 21-15
15 Aug - 02h15Xin Wa Guo
Shuxian Zhang
verslaatWei Chong Man
Pearly Koong Le Tan
21-12 21-17
15 Aug - 09h50Chan Wang
Na Eun Jeong
verslaatSung Seung Na
Eun Seo Jang
21-19 22-24 21-13
15 Aug - 05h10Ghifari Anandaffa Prihardika
Indah Cahya Sari Jamil
verslaatMathew Fogarty
Isabel Zhong
21-2 21-11
15 Aug - 02h05Kyohei Yamashita
Naru Shinoya
verslaatSumiya Nihei
Natsumi Uesugi
21-15 21-11
15 Aug - 09h30Yujiro Nishikawa
Saori Ozaki
verslaatPang Ron Hoo
Yee See Cheah
24-22 18-21 22-20


1/16de finales

14 Aug - 02h00Tang Jie Chen
Yen Wei Peck
verslaatChun Wei Wei
Zi Qing Li
21-13 21-4
Yehezkiel Fritz Mainaky
Lyanny Alessandra Mainaky
tegen Qualif
Qualif
14 Aug - 03h05Hiroki Okamura
Chisato Hoshi
verslaatDaisuke Suzuki
Yuho Imai
23-21 21-15
Keng Chen
Shunqi Zhou
tegen Qualif
Qualif
Sung-hyun Ko
Hye-won Eom
tegen Qualif
Qualif
14 Aug - 03h30Xuanyi Ou
Xiaofei Chen
verslaatGuan Xun Wu
Chun Hsun Teng
21-12 21-18
14 Aug - 04h50Xin Wa Guo
Shuxian Zhang
verslaatTadayuki Urai
Rena Miyaura
21-17 21-15
14 Aug - 03h50Wei Chong Man
Pearly Koong Le Tan
verslaatKai Wun Tee
Muralitharan Thinaah
21-18 21-14
14 Aug - 11h50Sung Seung Na
Eun Seo Jang
verslaatEng Cheong Ng
Ling Yap
25-23 21-12
14 Aug - 10h10Chan Wang
Na Eun Jeong
verslaatYunosuke Kubota
Nami Matsuyama
21-23 21-15 21-13
14 Aug - 06h55Ghifari Anandaffa Prihardika
Indah Cahya Sari Jamil
verslaatChun-Yi Lin
Hsiang Ti Lin
21-10 21-14
Qualif
Qualif
tegenMathew Fogarty
Isabel Zhong
14 Aug - 03h00Kyohei Yamashita
Naru Shinoya
verslaatVinson Chiu
Breanna Chi
w.o.
14 Aug - 09h45Sumiya Nihei
Natsumi Uesugi
verslaatSheng Po Yu
Wen Chi Hsu
21-14 21-17
14 Aug - 11h55Yujiro Nishikawa
Saori Ozaki
verslaatVichayapong Kanjanakeereewong
Ruethaichanok Laisuan
21-11 19-21 21-11
14 Aug - 11h10Pang Ron Hoo
Yee See Cheah
verslaatHang Yee Low
Mei Xing Teoh
26-24 22-20

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden