De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Orleans Masters - Heren Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Orleans Masters - Heren Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Orleans Masters - Heren Dubbel 2019

FrankrijkFrankrijk - Orléans - 19 Maart 2019 - 24 Maart 2019


Finale

24 Maa - 14h55Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatAkira Koga
Taichi Saito
16-21 22-20 21-15


Halve Finale

23 Maa - 16h10Akira Koga
Taichi Saito
verslaatFang-Chih Lee
Chia-pin Lu
21-11 21-13
23 Maa - 15h10Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatAlexander Dunn
Adam Hall
21-13 21-11


Kwartfinales

Akira Koga
Taichi Saito
verslaatKo-Chi Chang
Fang-Jen Lee
21-18 21-9
22 Maa - 18h10Fang-Chih Lee
Chia-pin Lu
verslaatBen Lane
Sean Vendy
21-17 18-21 21-19
22 Maa - 16h15Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatTarun Kona
Khim Wah Lim
21-11 14-11 ab.
22 Maa - 16h55Alexander Dunn
Adam Hall
verslaatMahiro Kaneko
Yunosuke Kubota
21-14 21-14


Achtste finales

21 Maa - 19h50Ko-Chi Chang
Fang-Jen Lee
verslaatNikita Khakimov
Alexandr Zinchenko
22-20 21-13
21 Maa - 15h45Akira Koga
Taichi Saito
verslaatCallum Hemming
Tom Wolfenden
21-18 23-21
21 Maa - 16h10Ben Lane
Sean Vendy
verslaatJoshua Hurlburt-Yu
Duncan Yao
21-11 12-21 21-13
21 Maa - 16h15Fang-Chih Lee
Chia-pin Lu
verslaatThom Gicquel
Ronan Labar
21-19 21-19
21 Maa - 19h10Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatPramudya Kusumawardana Riyanto
Yeremia Erich Yoche Yacob
21-16 22-20
21 Maa - 19h35Tarun Kona
Khim Wah Lim
verslaatPhilip Birker
Dominik Stipsits
21-10 21-16
21 Maa - 17h05Alexander Dunn
Adam Hall
verslaatMuhammad Shohibul Fikri
Bagas Maulana
21-14 21-19
21 Maa - 13h40Mahiro Kaneko
Yunosuke Kubota
verslaatBjarne Geiss
Jan Colin Völker
23-21 21-16


1/16de finales

20 Maa - 11h10Nikita Khakimov
Alexandr Zinchenko
verslaatMarcus Ellis
Chris Langridge
21-19 8-21 21-19
20 Maa - 15h15Ko-Chi Chang
Fang-Jen Lee
verslaatSupak Jomkoh
Wachirawit Sothon
11-21 21-18 21-17
20 Maa - 08h40Akira Koga
Taichi Saito
verslaatAde Resky Dwicahyo
Azmy Qowimuramadhoni
21-8 21-12
20 Maa - 13h05Callum Hemming
Tom Wolfenden
verslaatDenis Grachev
Pavel Kotsarenko
21-9 23-25 21-13
20 Maa - 10h05Ben Lane
Sean Vendy
verslaatPeter Briggs
Gregory Mairs
21-15 21-17
20 Maa - 14h40Joshua Hurlburt-Yu
Duncan Yao
verslaatEloi Adam
Kenji Lovang
21-19 16-21 21-12
20 Maa - 12h00Thom Gicquel
Ronan Labar
verslaatHuang Di
Yongwang Liang
21-17 21-14
20 Maa - 17h45Fang-Chih Lee
Chia-pin Lu
verslaatJones Rafli Jansen
Peter Kaesbauer
21-18 19-21 23-21
20 Maa - 19h30Pramudya Kusumawardana Riyanto
Yeremia Erich Yoche Yacob
verslaatPakin Kuna-Anuvit
Natthapat Trinkajee
21-14 23-21
20 Maa - 14h45Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatChristo Popov
Toma Junior Popov
21-18 15-21 21-11
20 Maa - 14h15Tarun Kona
Khim Wah Lim
verslaatMohamed Abderrahime Belarbi
Adel Hamek
21-16 21-15
20 Maa - 19h20Philip Birker
Dominik Stipsits
verslaatJoshua Magee
Paul Reynolds
21-19 19-21 21-18
20 Maa - 20h20Muhammad Shohibul Fikri
Bagas Maulana
verslaatKrishna Prasad Garaga
Dhruv Kapila
21-14 21-16
20 Maa - 20h55Alexander Dunn
Adam Hall
verslaatHiroki Okamura
Masayuki Onodera
21-17 25-27 21-14
20 Maa - 21h40Mahiro Kaneko
Yunosuke Kubota
verslaatJaromir Janacek
Tomás Svejda
21-14 21-9
20 Maa - 22h10Bjarne Geiss
Jan Colin Völker
verslaatDaniel Nikolov
Ivan Rusev
21-18 21-18

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden