De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Frankrijk - 8 Maart 2002
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 1 (German Open - Heren)
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 1 Nederlaag
German Open - Heren van 27 Februari tot 3 Maart 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Mads Christophersen | 21-17 21-18 | |
Achtste finales | verslaat | Chia Hao Lee | 22-20 21-13 | |
Kwartfinales | verslaat | Li Yang Su | 21-19 22-24 21-17 | |
Halve Finale | verslaat | Hyeok-jin Jeon | 21-17 11-21 21-11 | |
Finale | verslaat | Rasmus Gemke | 21-17 21-16 | |
French Open - Heren van 5 Maart tot 10 Maart 2024 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yuqi Shi | 21-14 21-15 | |
All England - Heren van 12 Maart tot 17 Maart 2024 | ||||
1/16de finales | verslaat | Cheuk Yiu Lee | 22-20 17-21 21-16 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK Teams Gemengd - Finaleronde)
Samenvatting : 9 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 1 (Dutch Open - Heren)
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 6 Nederlagen
German Open - Heren van 8 Maart tot 13 Maart 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Misha Zilberman | 21-19 21-18 | |
Achtste finales | verslagen door | Zii Jia Lee | 21-13 18-21 21-12 | |
Swiss Open - Heren van 22 Maart tot 27 Maart 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Koki Watanabe | 18-21 21-19 21-18 | |
Achtste finales | verslagen door | Kidambi Srikanth | 13-21 25-23 21-11 | |
Orleans Masters - Heren van 29 Maart tot 4 April 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Seng Zoe Yeoh | 21-16 19-21 21-11 | |
1/16de finales | verslaat | Ditlev Jaeger Holm | 21-19 21-16 | |
Achtste finales | verslaat | Sai Praneeth Bhamidipati | 21-12 21-11 | |
Kwartfinales | verslaat | Chia Hao Lee | 16-21 21-18 21-19 | |
Halve Finale | verslagen door | Toma Junior Popov | 15-21 21-11 21-13 | |
Thomas Cup - Groep B van 8 Mei tot 11 Mei 2022 | ||||
Groep B | verslagen door | Anders Antonsen | 21-12 21-13 | |
Groep B | verslagen door | Guangzu Lu | 25-23 24-26 21-15 | |
Dutch Open - Heren van 12 Oktober tot 16 Oktober 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Victor Svendsen | 21-19 21-19 | |
Achtste finales | verslaat | Danylo Bosniuk | 21-10 14-21 21-15 | |
Kwartfinales | verslaat | Julien Carraggi | 21-15 21-16 | |
Halve Finale | verslaat | Kantaphon Wangcharoen | 21-13 21-10 | |
Finale | verslaat | Mads Christophersen | 25-23 21-10 | |
HYLO Open - Heren van 1 November tot 6 November 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kodai Naraoka | 11-21 21-9 21-15 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK Teams Gemengd - Finaleronde)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 7 Nederlagen
EK Teams Gemengd - Groep 2 van 16 Februari tot 18 Februari 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 2 | verslagen door | Johnnie Torjussen | 21-18 14-21 26-24 | |
EK Teams Gemengd - Finaleronde van 19 Februari tot 20 Februari 2021 | ||||
Finale | verslagen door | Viktor Axelsen | 21-16 21-12 | |
Orleans Masters - Heren van 23 Maart tot 28 Maart 2021 | ||||
1/16de finales | verslaat | Magnus Johannesen | 16-21 21-9 21-17 | |
Achtste finales | verslagen door | Joran Kweekel | 20-22 21-19 21-11 | |
Spanje Masters - Heren van 19 Mei tot 23 Mei 2021 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Victor Svendsen | 21-19 21-18 | |
Thomas Cup - Groep B , 9 Oktober 2021 | ||||
Groep B | verslaat | Samuel Hsiao | 21-12 21-17 | |
Groep B | verslagen door | Viktor Axelsen | 21-13 20-22 21-8 | |
Indonesia Masters - Heren van 16 November tot 21 November 2021 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kidambi Srikanth | 21-18 15-21 21-16 | |
Indonesia Open - Heren van 23 November tot 28 November 2021 | ||||
1/16de finales | verslaat | Anthony Sinisuka Ginting | 21-17 21-18 | |
Achtste finales | verslagen door | Sai Praneeth Bhamidipati | 21-17 14-21 21-19 |
Overwinning : 1 (EK Junioren - Heren)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
Spanje Masters - Heren van 17 Februari tot 23 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Ajay Jayaram | 21-14 21-12 | |
Denmark Open - Heren van 12 Oktober tot 18 Oktober 2020 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Lakshya Sen | 21-9 21-15 | |
EK Junioren - Heren van 2 November tot 7 November 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Alessandro Gozzini | 21-5 21-7 | |
Achtste finales | verslaat | Gustav Bjorkler | 21-10 21-8 | |
Kwartfinales | verslaat | Magnus Johannesen | 21-9 21-13 | |
Halve Finale | verslaat | Matthias Kicklitz | 21-18 21-8 | |
Finale | verslaat | Yanis Gaudin | 21-9 21-18 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (WK Junioren - Heren)
Samenvatting : 8 Overwinningen / 4 Nederlagen
Spanje Masters - Heren van 19 Februari tot 24 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Hans-Kristian Vittinghus | 21-14 17-21 21-16 | |
Orleans Masters - Heren van 19 Maart tot 24 Maart 2019 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Yu-hsien Lin | 16-21 21-17 21-12 | |
WK Junioren - Heren van 7 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Christopher Vittoriani | 21-7 21-15 | |
Derde Ronde | verslaat | Varot Uraiwong | 21-11 15-21 21-9 | |
1/16de finales | verslaat | Takuma Kawamoto | 21-9 21-5 | |
Achtste finales | verslaat | Kuan-Ting Lin | 21-11 22-20 | |
Kwartfinales | verslaat | Chengming Ren | 16-21 21-10 21-13 | |
Halve Finale | verslaat | Yun Ze Li | 21-18 21-13 | |
Finale | verslagen door | Kunlavut Vitidsarn | 21-8 21-11 | |
SaarLorLux Open - Heren van 29 Oktober tot 3 November 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Lanxi Lei | 21-17 12-21 21-13 | |
Achtste finales | verslaat | Wolfgang Gnedt | 21-15 21-15 | |
Kwartfinales | verslagen door | Kiran George | 21-14 23-21 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK Junioren - Heren)
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
EK Junioren - Heren van 11 September tot 16 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Finn Achthoven | 21-6 21-12 | |
Achtste finales | verslaat | Karl Kert | 21-10 21-10 | |
Kwartfinales | verslaat | Julien Carraggi | 21-16 21-15 | |
Halve Finale | verslaat | Nhat Nguyen | 21-7 16-21 21-18 | |
Finale | verslagen door | Arnaud Merkle | 21-7 21-14 | |
WK Junioren - Heren van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Sheng Po Yu | 21-19 21-17 | |
Schotse Open - Heren van 21 November tot 25 November 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kai Schäfer | 17-21 21-11 22-20 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 1 Nederlaag
WK Junioren - Heren van 11 Oktober tot 21 Oktober 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | verslaat | Jian Shyan Lee | 21-6 21-5 | |
1/32ste finales | verslaat | Adam Horak | 21-14 21-3 | |
1/16de finales | verslaat | Ricky Liuzhou | 21-16 17-21 21-17 | |
Achtste finales | verslaat | Ruttanapak Oupthong | 21-16 21-17 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jun Hao Leong | 21-14 21-12 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
French Open - Heren Dubbel van 5 Maart tot 10 Maart 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | C. Popov - T. Popov | verslagen door | J. He - X. Ren | 21-11 22-20 |
All England - Dubbel Heren van 12 Maart tot 17 Maart 2024 | ||||
1/16de finales | C. Popov - T. Popov | verslagen door | K. Astrup - A. Rasmussen | 21-16 21-13 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 11 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 15 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 17 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 4 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 4 Nederlagen
Spanje Masters - Heren Dubbel van 19 Februari tot 24 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | C. Popov - T. Popov | verslagen door | K. Garaga - D. Kapila | 21-19 21-19 |
Orleans Masters - Heren Dubbel van 19 Maart tot 24 Maart 2019 | ||||
1/16de finales | C. Popov - T. Popov | verslagen door | Y. Lee - C. Wang | 21-18 15-21 21-11 |
WK Junioren - Heren Dubbel van 7 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
Tweede ronde | K. Lovang - C. Popov | verslagen door | W. Boe - M. Vestergaard | 21-19 16-21 21-17 |
SaarLorLux Open - Dubbel Heren van 29 Oktober tot 3 November 2019 | ||||
1/16de finales | C. Popov - T. Popov | verslagen door | M. Bay-Smidt - L. Mølhede | 16-21 21-16 21-14 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Spanje Masters - Heren Dubbel van 28 Augustus tot 2 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | C. Popov - T. Popov | verslagen door | J. Bay - M. Mikkelsen | 21-17 24-22 |
Dutch Open - Heren Dubbel van 9 Oktober tot 14 Oktober 2018 | ||||
1/16de finales | C. Popov - T. Popov | verslagen door | B. Angriawan - H. Hardianto | 22-24 21-18 21-18 |
WK Junioren - Heren Dubbel van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
Tweede ronde | K. Lovang - C. Popov | verslagen door | W. Tan - H. Toh | 21-8 22-20 |
Schotse Open - Heren Dubbel van 21 November tot 25 November 2018 | ||||
1/16de finales | C. Popov - T. Popov | verslaat | R. Golding - B. Yap | 21-16 21-10 |
Achtste finales | C. Popov - T. Popov | verslagen door | P. Briggs - G. Mairs | 24-22 21-12 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Bulgarian International - Dubbel Heren van 14 Augustus tot 17 Augustus 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | J. Carraggi - C. Popov | verslaat | R. Easton - J. MacGregor | 21-17 21-15 |
Achtste finales | J. Carraggi - C. Popov | verslagen door | J. Bay - R. Kjaer | 21-7 21-13 |