De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Frankrijk - 26 Januari 2005
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
German Open - Heren van 27 Februari tot 3 Maart 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Toma Junior Popov | 18-21 21-16 21-11 | |
Achtste finales | verslagen door | Rasmus Gemke | 16-21 21-11 21-18 | |
Orleans Masters - Heren van 12 Maart tot 17 Maart 2024 | ||||
1/16de finales | verslaat | S.Sankar Muthusamy Subramanian | 21-19 21-16 | |
Achtste finales | verslaat | Kalle Koljonen | 21-15 21-10 | |
Kwartfinales | verslagen door | Yushi Tanaka | 21-8 20-22 21-10 | |
Swiss Open - Heren van 19 Maart tot 24 Maart 2024 | ||||
1/16de finales | verslaat | Koki Watanabe | 22-20 18-21 21-19 | |
Achtste finales | verslagen door | Kiran George | 18-21 22-20 21-18 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
EK Teams Gemengd - Groep 2 , 14 Februari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 2 | verslaat | Ivan Rusev | 21-13 21-10 | |
German Open - Heren van 7 Maart tot 12 Maart 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hans-Kristian Vittinghus | 21-19 21-16 | |
Orleans Masters - Heren van 4 April tot 9 April 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Anders Antonsen | 21-12 5-21 21-10 | |
Achtste finales | verslaat | Mads Christophersen | 21-23 21-17 21-18 | |
Kwartfinales | verslagen door | Lanxi Lei | 21-19 21-19 | |
Sudirman Cup - Groep D , 14 Mei 2023 | ||||
Groep D | verslagen door | Kodai Naraoka | 21-17 21-15 |
Overwinningen : 2 (EK Junioren - Heren, Canada Open - Heren)
Finale : 0
Samenvatting : 15 Overwinningen / 3 Nederlagen
EK Heren van 25 April tot 30 April 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Viktor Axelsen | 21-12 21-11 | |
Thomas Cup - Groep B van 8 Mei tot 11 Mei 2022 | ||||
Groep B | verslagen door | Shifeng Li | 21-14 21-14 | |
Groep B | verslaat | Sifeddine Larbaoui | 21-5 21-8 | |
EK Junioren - Heren van 22 Augustus tot 27 Augustus 2022 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Viktor Petrovic | 21-15 21-9 | |
1/16de finales | verslaat | Miraç Kantar | 21-15 21-9 | |
Achtste finales | verslaat | Edvard Hylander | 21-13 21-10 | |
Kwartfinales | verslaat | Charles Fouyn | 21-13 21-16 | |
Halve Finale | verslaat | Christian Faust Kaejr | 21-10 21-10 | |
Finale | verslaat | Jakob Houe | 21-18 21-12 | |
Canada Open - Heren van 27 September tot 2 Oktober 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Kevin Cordón | w.o. | |
Achtste finales | verslaat | Adrian King-Sun Mar | 21-14 21-11 | |
Kwartfinales | verslaat | Ygor Coelho de Oliveira | 21-8 21-19 | |
Halve Finale | verslaat | Arnaud Merkle | 26-24 16-21 21-19 | |
Finale | verslaat | Takuma Obayashi | 21-12 12-21 21-13 | |
WK Junioren - Heren van 24 Oktober tot 30 Oktober 2022 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Bharat Raghav | 21-14 21-15 | |
1/16de finales | verslaat | Xuan Chen Zhu | 21-17 21-16 | |
Achtste finales | verslaat | Bodhi Ratana Teja Gotama | 21-17 17-21 21-14 | |
Kwartfinales | verslagen door | Kuan Lin Kuo | 14-21 21-19 21-17 |
Overwinning : 1 (EK U-17 - Jongens)
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK U-17 - Jongens van 3 September tot 12 September 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | verslaat | Marek Cepela | 21-7 21-9 | |
1/16de finales | verslaat | Noah Warning | 21-11 21-13 | |
Achtste finales | verslaat | Basilio Porto | 21-11 21-9 | |
Kwartfinales | verslaat | Daniil Dubovenko | 7-21 21-12 21-17 | |
Halve Finale | verslaat | Romeo Makboul | 21-16 21-11 | |
Finale | verslaat | William Bøgebjerg | 21-6 21-9 | |
Thomas Cup - Groep B , 9 Oktober 2021 | ||||
Groep B | verslagen door | Hyeok-jin Jeon | 21-12 21-9 | |
Groep B | verslagen door | Rasmus Gemke | 21-15 16-21 22-20 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
EK Junioren - Heren van 2 November tot 7 November 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Jan Janostik | 21-7 21-9 | |
1/16de finales | verslaat | Arthur Boudier | 21-11 21-9 | |
Achtste finales | verslagen door | Joakim Oldorff | 23-21 21-19 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK U-17 - Jongens van 3 September tot 7 September 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | verslaat | Emil Söderdahl | 21-12 21-14 | |
1/16de finales | verslaat | Mario Kirisma | 21-17 21-8 | |
Achtste finales | verslaat | Cholan Kayan | 21-13 17-21 21-17 | |
Kwartfinales | verslaat | Vladislav Dobychkin | 21-13 21-18 | |
Halve Finale | verslagen door | Mads Juel Møller | 21-12 21-13 | |
WK Junioren - Heren van 7 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Brynjar Mar Ellertsson | 21-5 21-6 | |
Derde Ronde | verslagen door | Liang Liu | 21-6 21-11 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 1 (EK U-17 Dubbel Jongens)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 0 Nederlagen
EK U-17 Dubbel Jongens van 3 September tot 12 September 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | B. Labarthe - A. Lanier | verslaat | A. Huberty - B. Rolin | 21-17 21-12 |
Achtste finales | B. Labarthe - A. Lanier | verslaat | C. Spaans - R. Van Dalm | 21-11 21-11 |
Kwartfinales | B. Labarthe - A. Lanier | verslaat | A. Dydynski - J. Franczak | 21-17 21-17 |
Halve Finale | B. Labarthe - A. Lanier | verslaat | J. Melgaard - M. Vestergaard | 21-15 27-25 |
Finale | B. Labarthe - A. Lanier | verslaat | D. Dubovenko - G. Stepakov | 16-21 26-24 21-17 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Junioren - Heren Dubbel van 2 November tot 7 November 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Lanier - L. Renoir | verslaat | Y. Feltes - J. Pauquet | 21-9 21-10 |
Achtste finales | A. Lanier - L. Renoir | verslagen door | J. Fernandez - R. Garcia | 21-18 12-21 21-19 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK U-17 Dubbel Jongens van 3 September tot 7 September 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | A. Lanier - L. Renoir | verslaat | D. Kopriva - D. Smutný | 21-18 21-16 |
1/16de finales | A. Lanier - L. Renoir | verslaat | A. Krawczyk - D. Perkowski | 21-1 2 21-13 |
Achtste finales | A. Lanier - L. Renoir | verslagen door | W. Boe - V. Kauffmann | 19-21 21-15 21-13 |
WK Junioren - Heren Dubbel van 7 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
Eerste ronde | A. Lanier - L. Renoir | verslaat | J. Feng - E. Lau | 21-12 21-12 |
Tweede ronde | A. Lanier - L. Renoir | verslaat | M. Grinblat - V. Kiosses | 21-14 21-12 |
1/16de finales | A. Lanier - L. Renoir | verslagen door | R. Easton - E. Van Leeuwen | 21-1 2 18-21 21-18 |