De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Singapore - 26 Juni 1997
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
French Open - Heren van 5 Maart tot 10 Maart 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Toma Junior Popov | 21-14 23-21 | |
Achtste finales | verslaat | Anthony Sinisuka Ginting | 21-16 18-21 21-16 | |
Kwartfinales | verslagen door | Lakshya Sen | 19-21 21-15 21-13 | |
All England - Heren van 12 Maart tot 17 Maart 2024 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ka Long Angus Ng | 21-12 21-17 | |
Achtste finales | verslagen door | Zii Jia Lee | 21-15 21-12 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (India Open - Heren)
Samenvatting : 33 Overwinningen / 17 Nederlagen
India Open - Heren van 11 Januari tot 16 Januari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Xiaodong Sheng | 16-21 21-4 21-13 | |
Achtste finales | verslaat | Joo Ven Soong | 21-12 21-12 | |
Kwartfinales | verslaat | Sergey Sirant | 21-16 21-13 | |
Halve Finale | verslaat | Brian Yang | w.o. | |
Finale | verslagen door | Lakshya Sen | 24-22 21-17 | |
German Open - Heren van 8 Maart tot 13 Maart 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Brian Yang | 12-21 21-16 21-18 | |
All England - Heren van 16 Maart tot 20 Maart 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Anders Antonsen | 21-15 18-21 21-13 | |
Aziatisch Kampioenschap Heren van 26 April tot 1 Mei 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Kantaphon Wangcharoen | 21-16 15-21 21-17 | |
Achtste finales | verslaat | Koki Watanabe | 21-16 21-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Christie Jonatan | 22-20 23-21 | |
Thomas Cup - Groep A van 8 Mei tot 11 Mei 2022 | ||||
Groep A | verslaat | Khosit Phetpradab | 21-15 21-18 | |
Groep A | verslaat | Kwang-hee Heo | 21-14 21-12 | |
Groep A | verslaat | Anthony Sinisuka Ginting | 21-13 21-14 | |
Indonesia Masters - Heren van 7 Juni tot 12 Juni 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Toma Junior Popov | 21-14 21-13 | |
Achtste finales | verslaat | Chico Aura Dwi Wardoyo | 21-11 21-14 | |
Kwartfinales | verslaat | Guangzu Lu | 21-15 21-19 | |
Halve Finale | verslagen door | Tien Chen Chou | 21-16 8-21 21-19 | |
Indonesia Open - Heren van 14 Juni tot 19 Juni 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Kwang-hee Heo | 21-12 23-21 | |
Achtste finales | verslaat | Toma Junior Popov | 21-16 21-9 | |
Kwartfinales | verslagen door | Zii Jia Lee | 21-18 16-21 22-20 | |
Maleisië Open Heren van 28 Juni tot 3 Juli 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Cheuk Yiu Lee | 21-19 21-12 | |
Singapore Open - Heren van 12 Juli tot 17 Juli 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Brice Leverdez | 21-10 21-11 | |
Achtste finales | verslaat | Tommy Sugiarto | 21-13 21-17 | |
Kwartfinales | verslaat | Shifeng Li | 21-15 21-18 | |
Halve Finale | verslagen door | Anthony Sinisuka Ginting | 21-17 21-14 | |
Commonwealth Games Heren van 29 Juli tot 8 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Robert Summers | 21-16 21-9 | |
Achtste finales | verslaat | Jean Bernard Bongout | 21-13 21-10 | |
Kwartfinales | verslagen door | Tze Yong Ng | 15-21 21-14 21-11 | |
Wereldkampioenschap Heren van 22 Augustus tot 28 Augustus 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Pablo Abián Vicen | 21-12 21-12 | |
1/16de finales | verslaat | Kevin Cordón | 21-12 11-21 21-12 | |
Achtste finales | verslaat | Ka Long Angus Ng | 21-11 11-4 ab. | |
Kwartfinales | verslagen door | Kunlavut Vitidsarn | 21-12 17-21 21-8 | |
Japan Open - Heren van 30 Augustus tot 4 September 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jun Peng Zhao | 21-15 21-9 | |
Achtste finales | verslagen door | H. S. Prannoy | 22-20 21-19 | |
Denmark Open - Heren van 18 Oktober tot 23 Oktober 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sitthikom Thammasin | 21-13 22-20 | |
Achtste finales | verslaat | Kidambi Srikanth | 21-13 21-15 | |
Kwartfinales | verslaat | Viktor Axelsen | 21-17 21-10 | |
Halve Finale | verslagen door | Zii Jia Lee | 21-18 21-15 | |
French Open - Heren van 25 Oktober tot 30 Oktober 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Mark Caljouw | 21-14 21-17 | |
Achtste finales | verslaat | Kanta Tsuneyama | 21-14 21-11 | |
Kwartfinales | verslagen door | Viktor Axelsen | 21-11 21-17 | |
HYLO Open - Heren van 1 November tot 6 November 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yuqi Shi | 21-5 22-20 | |
Achtste finales | verslaat | Shesar Hiren Rhustavito | 17-21 21-15 21-19 | |
Kwartfinales | verslagen door | Anthony Sinisuka Ginting | 21-13 21-14 | |
Australian Open - Heren van 15 November tot 20 November 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Pit Seng Low | 21-10 21-9 | |
Achtste finales | verslaat | Shifeng Li | 21-10 12-21 23-21 | |
Kwartfinales | verslagen door | Yuqi Shi | 17-21 21-16 21-13 | |
Finale BWF World Tour Heren van 7 December tot 11 December 2022 | ||||
Groep B | verslagen door | Anthony Sinisuka Ginting | 21-12 23-21 | |
Groep B | verslagen door | Christie Jonatan | 16-21 22-20 21-10 | |
Groep B | verslaat | Tien Chen Chou | 21-15 21-17 |
Overwinning : 1 (Wereldkampioenschap Heren)
Finales : 2 (HYLO Open - Heren, Indonesia Open - Heren)
Samenvatting : 17 Overwinningen / 8 Nederlagen
Thailand Open - Heren van 12 Januari tot 17 Januari 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Christie Jonatan | 13-21 21-10 21-16 | |
Thailand Open 2 - Heren van 19 Januari tot 24 Januari 2021 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kunlavut Vitidsarn | 14-21 21-16 21-10 | |
Olympische Spelen Heren - Groep G van 24 Juli tot 28 Juli 2021 | ||||
Groep G | verslaat | Aram Mahmoud | 21-15 21-12 | |
Groep G | verslagen door | Christie Jonatan | 22-20 13-21 21-18 | |
Denmark Open - Heren van 19 Oktober tot 24 Oktober 2021 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Viktor Axelsen | 21-19 21-14 | |
French Open - Heren van 26 Oktober tot 31 Oktober 2021 | ||||
1/16de finales | verslaat | Zii Jia Lee | 24-22 21-14 | |
Achtste finales | verslagen door | Lakshya Sen | 21-17 21-13 | |
HYLO Open - Heren van 2 November tot 7 November 2021 | ||||
1/16de finales | verslaat | Tien Chen Chou | 21-18 21-13 | |
Achtste finales | verslaat | Toma Junior Popov | 21-15 11-21 21-15 | |
Kwartfinales | verslaat | Rasmus Gemke | 21-11 19-21 22-20 | |
Halve Finale | verslaat | Lakshya Sen | 21-18 21-12 | |
Finale | verslagen door | Zii Jia Lee | 19-21 21-13 17-12 ab. | |
Indonesia Masters - Heren van 16 November tot 21 November 2021 | ||||
1/16de finales | verslaat | Tzu Wei Wang | 17-21 21-14 21-15 | |
Achtste finales | verslagen door | Tien Chen Chou | 21-10 21-12 | |
Indonesia Open - Heren van 23 November tot 28 November 2021 | ||||
1/16de finales | verslaat | Kashyap Parupalli | 21-11 21-14 | |
Achtste finales | verslaat | Kento Momota | 21-7 17-21 21-19 | |
Kwartfinales | verslaat | Hans-Kristian Vittinghus | 21-9 21-4 | |
Halve Finale | verslaat | Rasmus Gemke | 21-14 21-7 | |
Finale | verslagen door | Viktor Axelsen | 21-13 9-21 21-13 | |
Wereldkampioenschap Heren van 12 December tot 19 December 2021 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Viktor Axelsen | 14-21 21-9 21-6 | |
1/16de finales | verslaat | Luka Wraber | 21-4 21-8 | |
Achtste finales | verslaat | Kantaphon Wangcharoen | 21-4 21-7 | |
Kwartfinales | verslaat | H. S. Prannoy | 21-14 21-12 | |
Halve Finale | verslaat | Anders Antonsen | 23-21 21-14 | |
Finale | verslaat | Kidambi Srikanth | 21-15 22-20 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Indonesia Masters - Heren van 15 Januari tot 19 Januari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Kanta Tsuneyama | 24-22 21-9 | |
Achtste finales | verslagen door | Jun Peng Zhao | 21-9 23-21 | |
Spanje Masters - Heren van 17 Februari tot 23 Februari 2020 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Viktor Axelsen | 13-21 21-14 21-15 |
Overwinning : 1 (Thailand Masters - Heren)
Finales : 3 (Russian Open - Heren, Hyderabad Open - Heren, Zuidoost-Aziatische Spelen Heren)
Samenvatting : 24 Overwinningen / 11 Nederlagen
Thailand Masters - Heren van 8 Januari tot 13 Januari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Zeqi Zhou | 21-13 21-17 | |
Achtste finales | verslaat | Jun Peng Zhao | 21-10 21-19 | |
Kwartfinales | verslaat | Tzu Wei Wang | 21-19 20-22 21-11 | |
Halve Finale | verslaat | Brice Leverdez | 14-21 21-10 21-14 | |
Finale | verslaat | Dan Lin | 21-19 21-18 | |
Spanje Masters - Heren van 19 Februari tot 24 Februari 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jan O Jorgensen | 21-17 21-19 | |
Achtste finales | verslaat | Kashyap Parupalli | 21-12 18-21 21-15 | |
Kwartfinales | verslagen door | Viktor Axelsen | 21-13 21-10 | |
China Masters - Heren van 12 Maart tot 17 Maart 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Yen Chun Chen | 21-11 24-26 21-12 | |
1/16de finales | verslagen door | Lakshya Sen | 21-12 21-13 | |
Aziatisch Kampioenschap Heren van 23 April tot 28 April 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yuqi Shi | 21-12 21-13 | |
New Zealand Open - Heren van 30 April tot 5 Mei 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | H. S. Prannoy | 21-15 21-14 | |
Australian Open - Heren van 4 Juni tot 9 Juni 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Wei Feng Chong | 21-12 21-17 | |
Achtste finales | verslagen door | Tommy Sugiarto | 21-19 20-22 21-15 | |
Russian Open - Heren van 16 Juli tot 21 Juli 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ryotaro Maruo | 21-9 21-11 | |
Achtste finales | verslaat | Dai Watanabe | 21-14 21-9 | |
Kwartfinales | verslaat | Chico Aura Dwi Wardoyo | 21-14 21-10 | |
Halve Finale | verslaat | Kodai Naraoka | 21-16 21-18 | |
Finale | verslagen door | Shesar Hiren Rhustavito | 21-17 21-19 | |
Hyderabad Open - Heren van 6 Augustus tot 11 Augustus 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Timothy Lam | 21-7 21-13 | |
1/16de finales | verslaat | Soni Dwi Kuncoro | 2-1 ab. | |
Achtste finales | verslaat | Kashyap Parupalli | 17-21 21-15 21-19 | |
Kwartfinales | verslaat | Subhankar Dey | 21-11 21-16 | |
Halve Finale | verslaat | Kwang-hee Heo | 16-21 21-10 25-23 | |
Finale | verslagen door | Sourabh Verma | 21-13 14-21 21-16 | |
Wereldkampioenschap Heren van 19 Augustus tot 25 Augustus 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Sameer Verma | 15-21 21-15 21-10 | |
1/16de finales | verslaat | Thomas Rouxel | 18-21 21-13 21-11 | |
Achtste finales | verslagen door | Tien Chen Chou | 21-13 18-21 21-17 | |
Taiwan Open - Heren van 3 September tot 8 September 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ka Long Angus Ng | 21-19 21-12 | |
Achtste finales | verslagen door | Koki Watanabe | 22-20 17-21 21-16 | |
Fuzhou China Open - Heren van 5 November tot 10 November 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Zii Jia Lee | 19-21 21-18 21-12 | |
Zuidoost-Aziatische Spelen Heren van 5 December tot 10 December 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Joo Ven Soong | 21-17 21-16 | |
Kwartfinales | verslaat | Shesar Hiren Rhustavito | 21-18 22-20 | |
Halve Finale | verslaat | Kantaphon Wangcharoen | 16-21 21-6 21-9 | |
Finale | verslagen door | Zii Jia Lee | 21-18 21-18 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 6 Nederlagen
Commonwealth Games - Gemengde Teams van 5 April tot 15 April 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Anthony Joe | 21-8 21-6 | |
Halve Finale | verslagen door | Kidambi Srikanth | 21-17 21-14 | |
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Rajiv Ouseph | 20-22 21-15 25-23 | |
Commonwealth Games Heren van 5 April tot 15 April 2018 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Chong Wei Lee | 21-13 21-16 | |
Singapore Open - Heren van 17 Juli tot 22 Juli 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Lucas Corvée | 21-15 21-16 | |
Achtste finales | verslagen door | Hyun-il Lee | 21-16 21-13 | |
SaarLorLux Open - Heren van 30 Oktober tot 4 November 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Joonas Korhonen | 21-16 21-12 | |
1/16de finales | verslaat | Kim Bruun | 17-21 21-8 21-15 | |
Achtste finales | verslagen door | Rajiv Ouseph | 21-11 18-21 21-10 | |
Schotse Open - Heren van 21 November tot 25 November 2018 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Jason Ho-Shue | 18-21 21-13 21-14 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Taiwan Open - Heren van 27 Juni tot 2 Juli 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Yu Jen Chi | 15-21 21-18 21-17 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Aziatisch Kampioenschap Heren van 26 April tot 1 Mei 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Tien Minh Nguyen | 21-17 21-14 | |
Vietnam Open - Heren van 18 Juli tot 24 Juli 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Siril Verma | 21-19 21-15 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
WK Junioren - Heren van 4 November tot 15 November 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Chia Hao Lee | 21-14 13-21 21-14 | |
Achtste finales | verslaat | Kantawat Leelavechabutr | 22-24 21-10 21-17 | |
Kwartfinales | verslagen door | Koki Watanabe | 24-22 21-17 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Commonweath Games - Dames Dubbel van 3 Augustus tot 8 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | Y. Hee - K. Loh | verslagen door | A. Dong - N. Yakura | w.o. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
USM International - Gemengd Dubbel van 14 April tot 19 April 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | K. Loh - A. Ninna Tan | verslagen door | I. Fadhilah - W. Anggraini | 21-11 21-10 |