De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Oekraïne - 23 Augustus 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Teams Gemengd - Groep 1 , 14 Februari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 1 | verslaat | James Robertson | 21-11 21-15 | |
Groep 1 | verslagen door | Viktor Axelsen | 21-6 21-13 | |
Wereldkampioenschap Heren van 21 Augustus tot 27 Augustus 2023 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Anthony Sinisuka Ginting | w.o. | |
1/16de finales | verslagen door | Kanta Tsuneyama | 22-20 21-15 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 6 Nederlagen
Syed Modi International - Heren van 18 Januari tot 23 Januari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | H. S. Prannoy | 21-14 21-18 | |
Orleans Masters - Heren van 29 Maart tot 4 April 2022 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Pablo Abián Vicen | 21-16 21-15 | |
EK Heren van 25 April tot 30 April 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Joran Kweekel | 21-16 21-14 | |
Taiwan Open - Heren van 19 Juli tot 24 Juli 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Max Weisskirchen | 21-17 21-13 | |
Wereldkampioenschap Heren van 22 Augustus tot 28 Augustus 2022 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Kodai Naraoka | 21-12 21-17 | |
Dutch Open - Heren van 12 Oktober tot 16 Oktober 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Matthias Kicklitz | 21-11 21-16 | |
Achtste finales | verslagen door | Christo Popov | 21-10 14-21 21-15 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
EK Heren van 27 April tot 2 Mei 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Pablo Abián Vicen | w.o. | |
1/16de finales | verslaat | Miha Ivancic | 21-10 21-17 | |
Achtste finales | verslagen door | Thomas Rouxel | 21-12 21-11 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
EK Teams Heren - Finaleronde van 14 Februari tot 16 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Toma Junior Popov | 21-12 21-16 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Junioren - Heren van 11 September tot 16 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Joshua Apiliga | 21-18 21-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Nhat Nguyen | 21-11 21-13 | |
WK Junioren - Heren van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Roy King Yap | 21-11 21-17 | |
Tweede ronde | verslaat | Nicolas Rudolf | 21-13 21-18 | |
1/16de finales | verslagen door | Ji Hoon Choi | 21-19 21-19 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
EK Junioren - Heren van 7 April tot 16 April 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Johnnie Torjussen | 15-21 23-21 23-21 | |
Slovakije Open - Heren van 30 Augustus tot 2 September 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Matthew Carder | 21-14 21-12 | |
WK Junioren - Heren van 11 Oktober tot 21 Oktober 2017 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Mairis Loiko | 21-7 21-10 | |
1/32ste finales | verslagen door | Kodai Naraoka | 21-10 21-11 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Junioren - Heren van 17 Maart tot 25 Maart 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Barbado Miguel | 21-17 21-17 | |
Achtste finales | verslaat | Arnaud Merkle | 11-21 21-12 25-23 | |
Kwartfinales | verslagen door | Johnnie Torjussen | 21-19 21-15 | |
Slovakije Open - Heren van 1 September tot 4 September 2016 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Alex Lane | 12-10 11-3 11-5 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Teams Gemengd - Groep 1 , 14 Februari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 1 | D. Bosniuk - M. Stoliarenko | verslagen door | A. Hall - C. Torrance | 15-21 21-19 21-9 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Junioren - Heren Dubbel van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | D. Bosniuk - I. Medynskiy | verslagen door | M. Muurholm - M. Vestergaard | 21-12 21-19 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Slovakije Open - Heren Dubbel van 30 Augustus tot 2 September 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | D. Bosniuk - V. Volnyavskiy | verslaat | A. Jablonski - P. Smilowski | 21-15 20-22 21-18 |
Achtste finales | D. Bosniuk - V. Volnyavskiy | verslaat | M. Dratva - M. Hlinican | 21-13 21-16 |
Kwartfinales | D. Bosniuk - V. Volnyavskiy | verslagen door | M. Carder - D. Leinster | 15-21 21-19 21-7 |
Slovakije Open - Gemengd Dubbel van 30 Augustus tot 2 September 2017 | ||||
1/16de finales | D. Bosniuk - Y. Paksyutova | verslagen door | D. Stipsits - A. Meinke | 21-11 16-21 21-18 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
EK Junioren - Gemengd Dubbel van 17 Maart tot 25 Maart 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | D. Bosniuk - M. Ilyinskaya | verslaat | D. Lundgaard - A. Magelund Krogh | 21-14 16-21 21-17 |
Kwartfinales | D. Bosniuk - M. Ilyinskaya | verslaat | C. Hemming - L. Tolman | 8-21 21-18 21-18 21-19 21-14 |
Halve Finale | D. Bosniuk - M. Ilyinskaya | verslagen door | M. Lavrikov - A. Medvedeva | 21-18 7-21 21-17 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK U-15 - Gemengd Dubbel)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
EK U-15 - Gemengd Dubbel van 14 Februari tot 16 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | D. Bosniuk - M. Ilyinskaya | verslaat | J. Torjussen - F. Liew | 21-19 21-17 |
Halve Finale | D. Bosniuk - M. Ilyinskaya | verslaat | P. Eriksen - M. Skødstrup | 21-18 21-15 |
Finale | D. Bosniuk - M. Ilyinskaya | verslagen door | J. Toft - A. Bøje | 21-17 17-21 21-17 |