De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Bangka Belitung Indonesia Masters - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Bangka Belitung Indonesia Masters - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Indonesië

Volledige uitslagen

Bangka Belitung Indonesia Masters - Gemengd Dubbel 2019

IndonesiëIndonesië - Pangkal Pinang - 1 Oktober 2019 - 6 Oktober 2019


Finale

6 Okt - 13h00Xin Wa Guo
Shuxian Zhang
verslaatAdnan Maulana
Mychelle Crhystine Bandaso
21-18 16-21 28-26


Halve Finale

5 Okt - 10h15Xin Wa Guo
Shuxian Zhang
verslaatRehan Naufal Kusharjanto
Lisa Ayu Kusumawati
21-18 21-17
5 Okt - 13h40Adnan Maulana
Mychelle Crhystine Bandaso
verslaatAlfian Eko Prasetya
Angelica Wiratama
20-22 21-16 21-12


Kwartfinales

4 Okt - 09h10Xin Wa Guo
Shuxian Zhang
verslaatTang Jie Chen
Yen Wei Peck
21-17 21-15
4 Okt - 09h10Rehan Naufal Kusharjanto
Lisa Ayu Kusumawati
verslaatAmri Syahnawi
Pia Zebadiah Bernadeth
21-18 9-21 21-13
4 Okt - 19h00Adnan Maulana
Mychelle Crhystine Bandaso
verslaatPang Ron Hoo
Yee See Cheah
18-21 21-14 21-16
4 Okt - 09h55Alfian Eko Prasetya
Angelica Wiratama
verslaatMohamad Arif Abdul Latif
Rusydina Antardayu Riodingin
21-19 21-18


Achtste finales

3 Okt - 08h45Tang Jie Chen
Yen Wei Peck
verslaatWeijie Dong
Xiaofei Chen
23-21 21-15
3 Okt - 09h20Xin Wa Guo
Shuxian Zhang
verslaatDejan Ferdinansyah
Serena Kani
21-14 21-16
3 Okt - 08h40Amri Syahnawi
Pia Zebadiah Bernadeth
verslaatGhifari Anandaffa Prihardika
Annisa Saufika
21-18 21-14
3 Okt - 09h50Rehan Naufal Kusharjanto
Lisa Ayu Kusumawati
verslaatHendra Gustiawan
Ayu Gary Luma Maharani
21-19 21-18
3 Okt - 19h00Adnan Maulana
Mychelle Crhystine Bandaso
verslaatAndika Ramadiansyah
Bunga Fitriani Romadhini
23-21 21-11
3 Okt - 08h00Pang Ron Hoo
Yee See Cheah
verslaatRian Agung Saputro
Tiara Rosalia Nuraidah
19-21 21-13 21-13
3 Okt - 08h10Mohamad Arif Abdul Latif
Rusydina Antardayu Riodingin
verslaatSupak Jomkoh
Supisara Paewsampran
21-5 22-20
3 Okt - 08h50Alfian Eko Prasetya
Angelica Wiratama
verslaatXiangyu Ren
Chaomin Zhou
21-12 18-21 24-22


1/16de finales

2 Okt - 04h05Tang Jie Chen
Yen Wei Peck
verslaatRenaldi Samosir
Hediana Julimarbela
21-12 21-19
2 Okt - 04h10Weijie Dong
Xiaofei Chen
verslaatTadayuki Urai
Rena Miyaura
21-19 12-21 21-16
2 Okt - 11h40Xin Wa Guo
Shuxian Zhang
verslaatYichen Shang
Jia Huang
21-16 17-21 21-15
2 Okt - 13h50Dejan Ferdinansyah
Serena Kani
verslaatFerneel Hazael Sompie
Freeisy Ester Sompie
21-15 21-16
2 Okt - 05h45Amri Syahnawi
Pia Zebadiah Bernadeth
verslaatDanny Bawa Chrisnanta
Wei Han Tan
21-17 19-21 21-16
2 Okt - 06h30Ghifari Anandaffa Prihardika
Annisa Saufika
verslaatMohammad Rezky Alfarez
Nahla Aufa Dhia Ulhaq
4-0 ab.
2 Okt - 12h40Rehan Naufal Kusharjanto
Lisa Ayu Kusumawati
verslaatZachariah Josiahno Sumanti
Marsheilla Gischa Islami
15-21 21-18 23-21
2 Okt - 13h50Hendra Gustiawan
Ayu Gary Luma Maharani
verslaatEveshgaran Vasigaran
Dharshinie Vasigaran
21-17 21-12
2 Okt - 14h30Andika Ramadiansyah
Bunga Fitriani Romadhini
verslaatTeges Satriaji Cahyo Hutomo
Lanny Tria Mayasari
21-17 21-12
2 Okt - 13h00Adnan Maulana
Mychelle Crhystine Bandaso
verslaatAgripinna Prima Rahmanto Putra
Meirisa Cindy Sahputri
17-21 21-6 21-18
2 Okt - 05h00Rian Agung Saputro
Tiara Rosalia Nuraidah
verslaatWei Chong Man
Pearly Koong Le Tan
21-14 20-22 21-19
2 Okt - 06h45Pang Ron Hoo
Yee See Cheah
verslaatHiroki Midorikawa
Natsu Saito
21-18 21-18
2 Okt - 05h40Mohamad Arif Abdul Latif
Rusydina Antardayu Riodingin
verslaatHon Jian Choong
Mei Xing Teoh
21-11 19-21 21-19
2 Okt - 07h30Supak Jomkoh
Supisara Paewsampran
verslaatWei Jie Chia
Chiew Sien Lim
21-16 24-22
2 Okt - 14h45Alfian Eko Prasetya
Angelica Wiratama
verslaatKyohei Yamashita
Naru Shinoya
21-15 11-21 21-19
2 Okt - 15h10Xiangyu Ren
Chaomin Zhou
verslaatFerdian Mahardika Ranialdy
Anggia Shitta Awanda
21-10 21-19

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden