De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Korea Masters - Dames - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Korea Masters - Dames - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zuid-Korea

Volledige uitslagen

Korea Masters - Dames 2019

Zuid-KoreaZuid-Korea - Gwangju - 19 November 2019 - 24 November 2019


Finale

24 Nov - 04h00Se Young AnverslaatJi Hyun Sung21-13 21-17


Halve Finale

23 Nov - 04h05Se Young AnverslaatAkane Yamaguchi21-16 21-16
23 Nov - 03h55Ji Hyun SungverslaatSaena Kawakami21-12 21-10


Kwartfinales

22 Nov - 06h00Akane YamaguchiverslaatSe Yeon Lee21-9 21-15
22 Nov - 07h15Se Young AnverslaatYu Jin Sim21-13 21-13
22 Nov - 07h40Saena KawakamiverslaatYiman Zhang21-14 21-16
22 Nov - 08h55Ji Hyun SungverslaatGa Eun Kim21-15 21-11


Achtste finales

21 Nov - 04h00Akane YamaguchiverslaatKirsty Gilmour19-21 21-13 21-12
21 Nov - 04h10Se Yeon LeeverslaatSeong Min Kim21-13 21-15
21 Nov - 05h25Yu Jin SimverslaatGa Eun Park21-23 21-18 21-9
21 Nov - 05h40Se Young AnverslaatZhiyi Wang21-12 21-16
21 Nov - 07h45Saena KawakamiverslaatHyo-min Kim21-16 21-14
21 Nov - 07h50Yiman ZhangverslaatJui Jeon22-20 16-21 21-10
21 Nov - 07h55Ji Hyun SungverslaatBusanan Ongbumrungpan21-15 15-21 21-12
21 Nov - 10h15Ga Eun KimverslaatBing Jiao He21-13 12-21 21-19


1/16de finales

20 Nov - 02h10Akane YamaguchiverslaatNa Yeong Kim21-19 21-14
20 Nov - 02h20Kirsty GilmourverslaatPhittayaporn Chaiwan21-12 21-14
20 Nov - 03h00Se Yeon LeeverslaatJhih Yun Lin17-21 21-17 21-12
20 Nov - 05h35Seong Min KimverslaatIsabel Zhong21-17 21-13
20 Nov - 04h50Yu Jin SimverslaatTing Yu Liang21-11 21-13
20 Nov - 03h50Ga Eun ParkverslaatLianne Tan14-21 21-19 21-18
20 Nov - 05h55Se Young AnverslaatAya Ohori25-23 21-10
20 Nov - 06h55Zhiyi WangverslaatYu Po Pai21-8 15-21 21-15
20 Nov - 07h05Saena KawakamiverslaatPui Yin Yip21-16 21-18
20 Nov - 08h05Hyo-min KimverslaatCarolina Marínw.o.
20 Nov - 07h55Jui JeonverslaatAyumi Mine21-18 21-17
20 Nov - 09h05Yiman ZhangverslaatSayaka Takahashi21-13 21-16
20 Nov - 09h55Busanan OngbumrungpanverslaatYanyan Cai13-21 21-19 21-14
20 Nov - 10h55Ji Hyun SungverslaatNitchaon Jindapol21-15 22-20
20 Nov - 11h45Ga Eun KimverslaatSupanida Katethong21-7 21-14
20 Nov - 12h40Bing Jiao HeverslaatJi Won Bae21-11 21-19

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden