De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Akita Masters - Heren Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Akita Masters - Heren Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Japan

Volledige uitslagen

Akita Masters - Heren Dubbel 2019

JapanJapan - Akita - 13 Augustus 2019 - 18 Augustus 2019


Finale

18 Aug - 10h05Xuanyi Ou
Nan Zhang
verslaatAkira Koga
Taichi Saito
21-14 21-19


Halve Finale

17 Aug - 09h10Akira Koga
Taichi Saito
verslaatKaixiang Huang
Cheng Liu
21-14 16-21 21-13
17 Aug - 07h40Xuanyi Ou
Nan Zhang
verslaatJhe-Huei Lee
Po-Hsuan Yang
21-17 16-21 21-10


Kwartfinales

16 Aug - 07h25Akira Koga
Taichi Saito
verslaatMin Hyuk Kang
Jae Hwan Kim
21-18 21-9
16 Aug - 07h00Kaixiang Huang
Cheng Liu
verslaatLeo Rolly Carnando
Daniel Marthin
20-22 21-13 21-18
16 Aug - 06h35Xuanyi Ou
Nan Zhang
verslaatKeiichiro Matsui
Yoshinori Takeuchi
23-21 21-18
16 Aug - 06h15Jhe-Huei Lee
Po-Hsuan Yang
verslaatShohei Hoshino
Yujiro Nishikawa
27-25 21-15


Achtste finales

15 Aug - 03h00Akira Koga
Taichi Saito
verslaatKenya Mitsuhashi
Yoshitaka Ogura
21-18 21-12
15 Aug - 03h00Min Hyuk Kang
Jae Hwan Kim
verslaatMasato Takano
Katsuki Tamate
21-15 21-7
15 Aug - 05h55Leo Rolly Carnando
Daniel Marthin
verslaatHiroki Okamura
Masayuki Onodera
21-18 21-13
15 Aug - 07h35Kaixiang Huang
Cheng Liu
verslaatTakumi Nomura
Yoshiki Tsukamoto
21-19 25-27 21-12
15 Aug - 08h45Xuanyi Ou
Nan Zhang
verslaatWei Jie Chia
Wei Chong Man
21-15 22-20
15 Aug - 09h25Keiichiro Matsui
Yoshinori Takeuchi
verslaatChun Kang Shia
Boon Heong Tan
22-20 21-15
15 Aug - 03h45Shohei Hoshino
Yujiro Nishikawa
verslaatRicky Karanda Suwardi
Angga Pratama
21-13 16-21 21-19
15 Aug - 03h50Jhe-Huei Lee
Po-Hsuan Yang
verslaatYee Jun Chang
Kai Wun Tee
21-6 21-12


1/16de finales

14 Aug - 04h20Akira Koga
Taichi Saito
verslaatJeffrey Lam
Hin Shun Wong
21-5 21-7
14 Aug - 03h00Kenya Mitsuhashi
Yoshitaka Ogura
verslaatYong-dae Lee
Yeon-seong Yoo
w.o.
14 Aug - 02h10Min Hyuk Kang
Jae Hwan Kim
verslaatSung Seung Na
Chan Wang
21-15 17-21 21-16
14 Aug - 04h35Masato Takano
Katsuki Tamate
verslaatHang Yee Low
Eng Cheong Ng
19-21 21-12 21-18
14 Aug - 09h40Hiroki Okamura
Masayuki Onodera
verslaatFarouk Mohammed Hassan
Chun Kar Lung
21-4 21-3
14 Aug - 04h10Leo Rolly Carnando
Daniel Marthin
verslaatMahiro Kaneko
Yunosuke Kubota
21-9 0-0 ab.
14 Aug - 02h10Kaixiang Huang
Cheng Liu
verslaatKazuhiro Ichikawa
Daiki Umayahara
21-12 21-13
14 Aug - 03h10Takumi Nomura
Yoshiki Tsukamoto
verslaatTinn Isriyanet
Kittinupong Kedren
22-20 21-17
14 Aug - 07h30Wei Jie Chia
Wei Chong Man
verslaatLu Chen
Kai Wei Tang
21-16 21-17
14 Aug - 09h05Xuanyi Ou
Nan Zhang
verslaatAyato Endo
Yuta Takei
21-13 22-20
14 Aug - 10h15Chun Kang Shia
Boon Heong Tan
verslaatRyosuke Mase
Kohei Morita
21-16 16-21 21-18
14 Aug - 09h35Keiichiro Matsui
Yoshinori Takeuchi
verslaatChun Wei Wei
Guan Xun Wu
21-19 21-13
14 Aug - 06h10Shohei Hoshino
Yujiro Nishikawa
verslaatAkira Kobayashi
Kohtaro Miyajima
21-18 19-21 21-14
14 Aug - 05h05Ricky Karanda Suwardi
Angga Pratama
verslaatKhim Wah Lim
Zhen Ting Lim
21-12 21-13
14 Aug - 08h20Yee Jun Chang
Kai Wun Tee
verslaatWon Ho Kim
Kyung Hoon Park
21-19 23-21
14 Aug - 06h50Jhe-Huei Lee
Po-Hsuan Yang
verslaatInkarat Apisuk
Tanupat Viriyangkura
19-21 21-11 21-14

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden