De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Fuzhou China Open - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Fuzhou China Open - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Fuzhou China Open - Gemengd Dubbel 2019

ChinaChina - Fu Zhou - 5 November 2019 - 10 November 2019


Finale

10 Nov - 07h15Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatSiwei Zheng
Yaqiong Huang
21-14 21-13


Halve Finale

9 Nov - 07h15Siwei Zheng
Yaqiong Huang
verslaatSoon Huat Goh
Shevon Jemie Lai
21-16 21-10
9 Nov - 08h15Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatYuta Watanabe
Arisa Higashino
21-12 21-16


Kwartfinales

8 Nov - 05h00Siwei Zheng
Yaqiong Huang
verslaatSeung-jae Seo
Yoo-jung Chae
21-14 21-10
8 Nov - 06h50Soon Huat Goh
Shevon Jemie Lai
verslaatDechapol Puavaranukroh
Sapsiree Taerattanachai
21-13 21-18
8 Nov - 12h40Yuta Watanabe
Arisa Higashino
verslaatPraveen Jordan
Melati Daeva Oktaviani
21-15 21-18
8 Nov - 13h40Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatPeng Soon Chan
Liu Ying Goh
18-21 21-13 24-22


Achtste finales

7 Nov - 04h55Siwei Zheng
Yaqiong Huang
verslaatChi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
21-14 25-23
7 Nov - 05h50Seung-jae Seo
Yoo-jung Chae
verslaatSatwiksairaj Rankireddy
Ashwini Ponnappa
23-21 21-16
7 Nov - 11h30Dechapol Puavaranukroh
Sapsiree Taerattanachai
verslaatKian Meng Tan
Pei Jing Lai
21-12 21-17
7 Nov - 09h55Soon Huat Goh
Shevon Jemie Lai
verslaatRinov Rivaldy
Pitha Haningtyas Mentari
23-21 21-13
7 Nov - 07h30Praveen Jordan
Melati Daeva Oktaviani
verslaatChris Adcock
Gabrielle Adcock
21-11 21-13
7 Nov - 04h50Yuta Watanabe
Arisa Higashino
verslaatXiangyu Ren
Chaomin Zhou
21-17 16-21 21-13
7 Nov - 09h15Peng Soon Chan
Liu Ying Goh
verslaatRobin Tabeling
Selena Piek
21-18 21-13
7 Nov - 11h35Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatJiting He
Yue Du
21-11 21-12


1/16de finales

5 Nov - 03h05Siwei Zheng
Yaqiong Huang
verslaatMarvin Emil Seidel
Linda Efler
21-16 21-13
6 Nov - 04h45Chi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
verslaatPranaav Jerry Chopra
Nelakurthi Sikki Reddy
21-14 21-14
5 Nov - 04h10Seung-jae Seo
Yoo-jung Chae
verslaatKai Lu
Lu Chen
24-22 21-18
5 Nov - 03h05Satwiksairaj Rankireddy
Ashwini Ponnappa
verslaatJoshua Hurlburt-Yu
Josephine Wu
21-19 21-19
6 Nov - 04h10Dechapol Puavaranukroh
Sapsiree Taerattanachai
verslaatJhe-Huei Lee
Ya Ching Hsu
21-9 21-15
5 Nov - 07h00Kian Meng Tan
Pei Jing Lai
verslaatYang Lee
Ching Tun Yang
21-10 21-16
6 Nov - 04h20Soon Huat Goh
Shevon Jemie Lai
verslaatMarcus Ellis
Lauren Smith
21-18 21-19
5 Nov - 05h15Rinov Rivaldy
Pitha Haningtyas Mentari
verslaatYuki Kaneko
Misaki Matsutomo
21-13 16-21 21-15
6 Nov - 07h00Chris Adcock
Gabrielle Adcock
verslaatRodion Alimov
Alina Davletova
21-11 21-17
6 Nov - 05h50Praveen Jordan
Melati Daeva Oktaviani
verslaatTakuro Hoki
Wakana Nagahara
21-17 21-19
6 Nov - 08h25Xiangyu Ren
Chaomin Zhou
verslaatKohei Gondo
Ayane Kurihara
21-10 21-17
6 Nov - 06h30Yuta Watanabe
Arisa Higashino
verslaatMark Lamsfuss
Isabel Herttrich
21-13 21-9
6 Nov - 03h10Robin Tabeling
Selena Piek
verslaatNipitphon Phuangphuapet
Savitree Amitrapai
21-17 21-11
6 Nov - 03h10Peng Soon Chan
Liu Ying Goh
verslaatThom Gicquel
Delphine Delrue
21-19 21-19
6 Nov - 04h10Jiting He
Yue Du
verslaatHafiz Faisal
Gloria Emanuelle Widjaja
21-18 21-14
6 Nov - 03h55Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatXuanyi Ou
Xueying Feng
21-18 21-8

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden