De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Dutch Open - Heren Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Dutch Open - Heren Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Volledige uitslagen

Dutch Open - Heren Dubbel 2019

NederlandNederland - Almere - 8 Oktober 2019 - 13 Oktober 2019


Finale

13 Okt - 16h45Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatMark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
21-19 21-16


Halve Finale

12 Okt - 17h35Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatMin-Chun Liao
Ching Heng Su
19-21 21-12 21-13
12 Okt - 18h55Mark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
verslaatXuanyi Ou
Nan Zhang
21-23 21-12 21-18


Kwartfinales

11 Okt - 20h35Min-Chun Liao
Ching Heng Su
verslaatKaixiang Huang
Cheng Liu
21-19 21-15
11 Okt - 18h55Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatChing-Yao Lu
Po Han Yang
19-21 21-17 21-11
11 Okt - 20h40Mark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
verslaatJelle Maas
Robin Tabeling
21-11 21-7
11 Okt - 21h00Xuanyi Ou
Nan Zhang
verslaatMarcus Ellis
Chris Langridge
20-22 21-17 21-15


Achtste finales

10 Okt - 21h20Min-Chun Liao
Ching Heng Su
verslaatWeijie Dong
Xin Wa Guo
21-19 13-21 21-18
10 Okt - 21h10Kaixiang Huang
Cheng Liu
verslaatBen Lane
Sean Vendy
21-18 21-14
10 Okt - 19h05Ching-Yao Lu
Po Han Yang
verslaatDaniel Lundgaard
Mathias Thyrri
21-14 21-12
10 Okt - 18h45Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatJones Rafli Jansen
Peter Kaesbauer
16-21 21-16 21-19
10 Okt - 18h25Jelle Maas
Robin Tabeling
verslaatTobias Holst
Mikkel Stoffersen
21-12 21-10
10 Okt - 19h05Mark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
verslaatMathias Bay-Smidt
Lasse Mølhede
21-11 21-17
10 Okt - 20h15Xuanyi Ou
Nan Zhang
verslaatTinn Isriyanet
Kittinupong Kedren
21-15 16-21 21-17
10 Okt - 20h45Marcus Ellis
Chris Langridge
verslaatCallum Hemming
Gregory Mairs
21-12 21-17


1/16de finales

9 Okt - 15h15Min-Chun Liao
Ching Heng Su
verslaatVladimir Nikulov
Artem Serpionov
21-10 21-8
9 Okt - 13h10Weijie Dong
Xin Wa Guo
verslaatJeffrey Lam
Hin Shun Wong
21-10 21-11
9 Okt - 12h35Kaixiang Huang
Cheng Liu
verslaatDenis Grachev
Pavel Kotsarenko
21-11 21-13
9 Okt - 14h30Ben Lane
Sean Vendy
verslaatRuben Jille
Ties Van Der Lecq
11-21 21-13 21-17
9 Okt - 11h50Ching-Yao Lu
Po Han Yang
verslaatNikita Khakimov
Alexandr Zinchenko
21-13 21-17
9 Okt - 13h10Daniel Lundgaard
Mathias Thyrri
verslaatFreek Golinski
Johannes Pistorius
21-12 21-18
9 Okt - 10h50Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatJeppe Bay
Mikkel Mikkelsen
21-16 21-10
9 Okt - 10h35Jones Rafli Jansen
Peter Kaesbauer
verslaatAlexander Dunn
Adam Hall
21-18 21-12
9 Okt - 12h20Tobias Holst
Mikkel Stoffersen
verslaatJoel Eipe
Rasmus Kjaer
w.o.
9 Okt - 14h00Jelle Maas
Robin Tabeling
verslaatMitch, Aubrey Nai Chung Tong
Sören Opti
21-10 21-11
9 Okt - 11h10Mathias Bay-Smidt
Lasse Mølhede
verslaatEloi Adam
Julien Maio
23-21 24-22
9 Okt - 12h40Mark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
verslaatBjarne Geiss
Jan Colin Völker
21-14 21-15
9 Okt - 13h20Tinn Isriyanet
Kittinupong Kedren
verslaatFabien Delrue
Ronan Labar
21-14 21-17
9 Okt - 14h30Xuanyi Ou
Nan Zhang
verslaatSebastiaan Li
Niels Veenstra
21-8 21-16
9 Okt - 15h30Callum Hemming
Gregory Mairs
verslaatFelix Hammes
Christopher Klauer
21-7 21-10
9 Okt - 15h45Marcus Ellis
Chris Langridge
verslaatSamy Corvée
William Villeger
21-10 21-15

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden