De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Korea Masters - Dames Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Korea Masters - Dames Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zuid-Korea

Volledige uitslagen

Korea Masters - Dames Dubbel 2019

Zuid-KoreaZuid-Korea - Gwangju - 19 November 2019 - 24 November 2019


Finale

24 Nov - 06h10Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatMisaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
15-21 21-17 21-18


Halve Finale

23 Nov - 03h10Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatYa Ching Hsu
Ling Fang Hu
21-19 21-16
23 Nov - 05h10Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
verslaatSo-hee Lee
Seung-chan Shin
21-14 8-21 21-17


Kwartfinales

22 Nov - 09h35Ya Ching Hsu
Ling Fang Hu
verslaatXuanxuan Liu
Yuting Xia
26-24 10-21 21-17
22 Nov - 08h20Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatYe-na Chang
Hye Rin Kim
21-13 20-22 21-16
22 Nov - 08h00Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
verslaatHa Na Baek
Kyung-eun Jung
10-21 21-13 21-12
22 Nov - 09h40So-hee Lee
Seung-chan Shin
verslaatGabriela Stoeva
Stefani Stoeva
21-10 22-20


Achtste finales

21 Nov - 12h00Ya Ching Hsu
Ling Fang Hu
verslaatEun Seo Jang
Hyun Ji Jang
21-12 20-22 21-16
21 Nov - 09h45Xuanxuan Liu
Yuting Xia
verslaatAh Ra Go
Chae-ran Yoo
21-18 21-13
21 Nov - 10h00Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatSun Min Lee
Yu Lim Lee
21-11 21-14
21 Nov - 10h50Ye-na Chang
Hye Rin Kim
verslaatSo-yeong Kim
Hee Yong Kong
18-21 21-16 21-15
21 Nov - 09h35Ha Na Baek
Kyung-eun Jung
verslaatAkane Araki
Riko Imai
21-10 21-12
21 Nov - 11h30Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
verslaatChisato Hoshi
Aoi Matsuda
25-23 21-14
21 Nov - 11h20So-hee Lee
Seung-chan Shin
verslaatSetyana Mapasa
Gronya Somerville
16-21 21-11 21-17
21 Nov - 10h30Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatHye-won Eom
Min Ji Kim
21-18 14-21 21-6


1/16de finales

Eun Seo Jang Bye
20 Nov - 06h00Ya Ching Hsu
Ling Fang Hu
verslaatKai Hsin Chiang
Shih Han Hung
21-13 21-12
20 Nov - 01h45Ah Ra Go
Chae-ran Yoo
verslaatMaiken Fruergaard
Sara Thygesen
21-15 21-5
Xuanxuan Liu Bye
Sun Min Lee
Yu Lim Lee
verslaatWiktoria Adamek
Magdalena Swierczynska
21-9 21-7
20 Nov - 02h00Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatMei Kuan Chow
Meng Yean Lee
w.o.
20 Nov - 02h15So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatWing Yung Ng
Nga Ting Yeung
21-14 21-8
20 Nov - 06h50Ye-na Chang
Hye Rin Kim
verslaatChi Ya Cheng
Chih Chen Lee
22-20 21-8
Ha Na Baek
Kyung-eun Jung

Bye
20 Nov - 03h55Akane Araki
Riko Imai
verslaatAleksandra Goszczynska
Karolina Szubert
21-8 21-11
20 Nov - 07h55Chisato Hoshi
Aoi Matsuda
verslaatTsz Yau Ng
Sin Ying Yuen
21-11 21-18
20 Nov - 08h50Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
verslaatNa Eun Jeong
Hye Jeong Kim
25-23 21-7
20 Nov - 09h45Setyana Mapasa
Gronya Somerville
verslaatTing Yu Liang
Sih Yun Lin
22-20 21-18
20 Nov - 08h40So-hee Lee
Seung-chan Shin
verslaatChing Hui Chang
Ching Tun Yang
21-14 21-15
Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva

Bye
20 Nov - 10h40Hye-won Eom
Min Ji Kim
verslaatSeung Yeon Seong
Min Ah Yoon
21-11 13-21 21-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden