De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Russian Open - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Russian Open - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

Russian Open - Gemengd Dubbel 2019

RuslandRusland - Vladivostok - 16 Juli 2019 - 21 Juli 2019


Finale

21 Jul - 08h20Adnan Maulana
Mychelle Crhystine Bandaso
verslaatEvgenij Dremin
Evgenia Dimova
19-21 21-13 21-15


Halve Finale

20 Jul - 04h50Evgenij Dremin
Evgenia Dimova
verslaatDanny Bawa Chrisnanta
Wei Han Tan
21-13 21-17
20 Jul - 04h00Adnan Maulana
Mychelle Crhystine Bandaso
verslaatDhruv Kapila
Meghana Jakkampudi
21-6 21-15


Kwartfinales

19 Jul - 04h00Evgenij Dremin
Evgenia Dimova
verslaatKrishna Prasad Garaga
Poorvisha S Ram
21-11 21-14
19 Jul - 05h10Danny Bawa Chrisnanta
Wei Han Tan
verslaatRehan Naufal Kusharjanto
Lisa Ayu Kusumawati
21-15 22-20
19 Jul - 04h50Adnan Maulana
Mychelle Crhystine Bandaso
verslaatJakub Bitman
Alzbeta Basova
w.o.
19 Jul - 04h00Dhruv Kapila
Meghana Jakkampudi
verslaatMaksim Makalov
Ekaterina Riazantceva
21-3 21-12


Achtste finales

18 Jul - 02h00Evgenij Dremin
Evgenia Dimova
verslaatIlya Goncharov
Alina Kurguzova
21-7 21-10
18 Jul - 02h40Krishna Prasad Garaga
Poorvisha S Ram
verslaatMatvei Manuylov
Varvara Malik
21-5 21-14
18 Jul - 03h30Danny Bawa Chrisnanta
Wei Han Tan
verslaatAnton Ivanov
Victoria Slobodyanyuk
21-9 21-8
18 Jul - 02h45Rehan Naufal Kusharjanto
Lisa Ayu Kusumawati
verslaatPavel Kotsarenko
Nina Vislova
21-16 21-18
18 Jul - 02h00Adnan Maulana
Mychelle Crhystine Bandaso
verslaatEgor Kholkin
Mariia Sukhova
21-11 21-7
18 Jul - 02h05Jakub Bitman
Alzbeta Basova
verslaatAlexey Panov
Polina Makkoveeva
21-10 21-14
18 Jul - 03h30Dhruv Kapila
Meghana Jakkampudi
verslaatVladimir Nikulov
Anastasiia Semenova
13-21 21-18 22-20
18 Jul - 02h00Maksim Makalov
Ekaterina Riazantceva
verslaatRohan Kapoor
Kuhoo Garg
w.o.


1/16de finales

Evgenij Dremin Bye
Ilya Goncharov Bye
Krishna Prasad Garaga Bye
Matvei Manuylov Bye
Danny Bawa Chrisnanta Bye
Anton Ivanov Bye
Rehan Naufal Kusharjanto Bye
17 Jul - 02h00Pavel Kotsarenko
Nina Vislova
verslaatAnton Derbenev
Ekaterina Khmelj
21-7 21-10
17 Jul - 02h00Egor Kholkin
Mariia Sukhova
verslaatRodion Kargaev
Olga Morozova
16-21 21-19 21-15
Adnan Maulana
Mychelle Crhystine Bandaso

Bye
Alexey Panov
Polina Makkoveeva

Bye
Jakub Bitman
Alzbeta Basova

Bye
Vladimir Nikulov
Anastasiia Semenova

Bye
Dhruv Kapila
Meghana Jakkampudi

Bye
Maksim Makalov
Ekaterina Riazantceva

Bye
Rohan Kapoor
Kuhoo Garg

Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden