De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Korea Masters - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Korea Masters - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zuid-Korea

Volledige uitslagen

Korea Masters - Gemengd Dubbel 2019

Zuid-KoreaZuid-Korea - Gwangju - 19 November 2019 - 24 November 2019


Finale

24 Nov - 03h10Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatSoon Huat Goh
Shevon Jemie Lai
21-14 21-15


Halve Finale

23 Nov - 08h30Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatPo-Hsuan Yang
Ling Fang Hu
21-12 21-15
23 Nov - 07h00Soon Huat Goh
Shevon Jemie Lai
verslaatJhe-Huei Lee
Ya Ching Hsu
21-17 21-17


Kwartfinales

22 Nov - 06h50Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatWai Lun Ho
Sin Ying Yuen
21-15 21-18
22 Nov - 05h00Po-Hsuan Yang
Ling Fang Hu
verslaatPeng Soon Chan
Liu Ying Goh
21-17 21-16
22 Nov - 06h10Soon Huat Goh
Shevon Jemie Lai
verslaatSeung-jae Seo
Yoo-jung Chae
11-21 21-13 26-24
22 Nov - 05h00Jhe-Huei Lee
Ya Ching Hsu
verslaatSol-gyu Choi
Seung-chan Shin
21-14 15-21 21-19


Achtste finales

21 Nov - 05h30Wai Lun Ho
Sin Ying Yuen
verslaatSimon Wing Hang Leung
Gronya Somerville
21-18 21-13
21 Nov - 04h55Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatSeol Hyun Park
Eun Seo Jang
21-7 21-10
21 Nov - 06h30Peng Soon Chan
Liu Ying Goh
verslaatHiroki Okamura
Chisato Hoshi
16-21 21-14 21-17
21 Nov - 05h10Po-Hsuan Yang
Ling Fang Hu
verslaatChan Wang
Na Eun Jeong
21-17 21-10
21 Nov - 06h00Soon Huat Goh
Shevon Jemie Lai
verslaatWon Ho Kim
Hye Rin Kim
22-20 20-22 21-17
21 Nov - 06h35Seung-jae Seo
Yoo-jung Chae
verslaatSung-hyun Ko
Hye-won Eom
w.o.
21 Nov - 04h00Jhe-Huei Lee
Ya Ching Hsu
verslaatKian Meng Tan
Pei Jing Lai
16-21 24-22 27-25
21 Nov - 04h50Sol-gyu Choi
Seung-chan Shin
verslaatSung Seung Na
Min Ji Kim
21-13 21-19


1/16de finales

20 Nov - 01h05Wai Lun Ho
Sin Ying Yuen
verslaatFang-Chih Lee
Chih Chen Lee
21-15 21-19
Simon Wing Hang Leung
Gronya Somerville
verslaatFang-Jen Lee
Ching Hui Chang
21-14 21-15
19 Nov - 07h55Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatTak Ching Chang
Wing Yung Ng
21-16 15-21 21-13
Seol Hyun Park
Eun Seo Jang
verslaatMing Nok Yeung
Tsz Yau Ng
21-17 21-19
19 Nov - 07h00Peng Soon Chan
Liu Ying Goh
verslaatNipitphon Phuangphuapet
Savitree Amitrapai
23-21 21-16
19 Nov - 07h00Hiroki Okamura
Chisato Hoshi
verslaatNiclas Nohr
Sara Thygesen
21-15 21-18
19 Nov - 07h10Chan Wang
Na Eun Jeong
verslaatCheuk Him Law
Nga Ting Yeung
21-17 16-21 22-20
20 Nov - 01h05Po-Hsuan Yang
Ling Fang Hu
verslaatMin Hyuk Kang
Hye Jeong Kim
21-12 21-5
20 Nov - 01h10Won Ho Kim
Hye Rin Kim
verslaatWeijie Dong
Xiaofei Chen
21-16 18-21 23-21
19 Nov - 07h10Soon Huat Goh
Shevon Jemie Lai
verslaatChi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
21-9 20-22 21-11
19 Nov - 08h20Sung-hyun Ko
Hye-won Eom
verslaatMathew Fogarty
Isabel Zhong
1-0 ab.
20 Nov - 01h10Seung-jae Seo
Yoo-jung Chae
verslaatHyun Beom Choi
Min Ah Yoon
21-8 21-8
19 Nov - 08h00Jhe-Huei Lee
Ya Ching Hsu
verslaatYang Lee
Ching Tun Yang
21-19 20-22 21-15
19 Nov - 08h25Kian Meng Tan
Pei Jing Lai
verslaatXiangyu Ren
Chaomin Zhou
21-10 21-16
19 Nov - 08h30Sol-gyu Choi
Seung-chan Shin
verslaatKohei Gondo
Ayane Kurihara
21-15 21-16
19 Nov - 08h35Sung Seung Na
Min Ji Kim
verslaatRobert Cybulski
Wiktoria Adamek
21-16 21-18

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden