De site voor alle sporten

Menu
Badminton - China Open - Heren Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - China Open - Heren Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

China Open - Heren Dubbel 2019

ChinaChina - Changzhou - 17 September 2019 - 22 September 2019


Finale

22 Sep - 12h25Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatMohammad Ahsan
Hendra Setiawan
21-18 17-21 21-15


Halve Finale

21 Sep - 16h05Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatFajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
21-8 21-16
21 Sep - 12h35Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatJunhui Li
Yuchen Liu
22-20 21-11


Kwartfinales

20 Sep - 15h50Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatV Shem Goh
Wee Kiong Tan
21-15 21-17
20 Sep - 13h45Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
verslaatTakeshi Kamura
Keigo Sonoda
23-21 22-20
20 Sep - 13h00Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatYew Sin Ong
Ee Yi Teo
16-21 22-20 22-20
20 Sep - 14h35Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatHiroyuki Endo
Yuta Watanabe
21-15 21-12


Achtste finales

19 Sep - 09h45Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatSol-gyu Choi
Seung-jae Seo
22-20 18-21 23-21
19 Sep - 11h55V Shem Goh
Wee Kiong Tan
verslaatMathias Boe
Mads Conrad-Petersen
21-13 22-24 27-25
19 Sep - 04h05Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatSatwiksairaj Rankireddy
Chirag Shetty
21-19 21-8
19 Sep - 08h45Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
verslaatChing-Yao Lu
Po Han Yang
21-19 21-19
19 Sep - 11h40Yew Sin Ong
Ee Yi Teo
verslaatKim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
21-18 14-21 25-23
19 Sep - 15h10Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatWahyu Nayaka Arya Pankaryanira
Ade Yusuf Santoso
19-21 21-14 21-13
19 Sep - 04h05Hiroyuki Endo
Yuta Watanabe
verslaatYang Lee
Chi-Lin Wang
21-11 21-11
19 Sep - 14h50Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatTakuto Inoue
Yuki Kaneko
18-21 21-17 21-16


1/16de finales

17 Sep - 13h40Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatTakuro Hoki
Yugo Kobayashi
21-17 21-15
18 Sep - 05h05Sol-gyu Choi
Seung-jae Seo
verslaatSung-hyun Ko
Baek-cheol Shin
21-17 21-14
17 Sep - 12h10Mathias Boe
Mads Conrad-Petersen
verslaatChengkai Han
Haodong Zhou
21-19 21-18
17 Sep - 12h15V Shem Goh
Wee Kiong Tan
verslaatJelle Maas
Robin Tabeling
21-6 21-9
17 Sep - 10h05Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatSze Fei Goh
Nur Izzuddin Mohd Rumsani
15-21 21-13 21-16
17 Sep - 13h05Satwiksairaj Rankireddy
Chirag Shetty
verslaatJason Ho-Shue
Nyl Yakura
21-7 21-18
17 Sep - 04h00Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
verslaatBodin Issara
Maneepong Jongjit
21-14 21-11
17 Sep - 04h50Ching-Yao Lu
Po Han Yang
verslaatMin-Chun Liao
Ching Heng Su
21-17 21-17
18 Sep - 08h30Yew Sin Ong
Ee Yi Teo
verslaatGi-jung Kim
Yong-dae Lee
20-22 21-13 21-13
18 Sep - 08h05Kim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
verslaatJhe-Huei Lee
Po-Hsuan Yang
21-14 21-11
18 Sep - 14h35Wahyu Nayaka Arya Pankaryanira
Ade Yusuf Santoso
verslaatMarcus Ellis
Chris Langridge
22-20 21-19
18 Sep - 13h20Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatJiting He
Qiang Tan
21-9 21-19
18 Sep - 07h10Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatVladimir Ivanov
Ivan Sozonov
21-17 21-16
18 Sep - 05h00Hiroyuki Endo
Yuta Watanabe
verslaatAaron Chia
Wooi Yik Soh
21-14 21-17
18 Sep - 12h15Takuto Inoue
Yuki Kaneko
verslaatMark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
21-17 21-19
18 Sep - 15h00Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatManu Attri
B. Sumeeth Reddy
21-15 21-15

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden