De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Macau Open - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Macau Open - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Macau

Volledige uitslagen

Macau Open - Gemengd Dubbel 2019

MacauMacau - Macau - 29 Oktober 2019 - 3 November 2019


Finale

3 Nov - 05h10Dechapol Puavaranukroh
Sapsiree Taerattanachai
verslaatChi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
21-11 21-8


Halve Finale

2 Nov - 05h10Dechapol Puavaranukroh
Sapsiree Taerattanachai
verslaatYanzhe Feng
Fangling Lin
21-11 22-20
2 Nov - 06h45Chi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
verslaatPang Ron Hoo
Yee See Cheah
21-12 15-21 22-20


Kwartfinales

1 Nov - 05h05Dechapol Puavaranukroh
Sapsiree Taerattanachai
verslaatJhe-Huei Lee
Ya Ching Hsu
21-9 20-22 21-16
1 Nov - 05h55Yanzhe Feng
Fangling Lin
verslaatChun Man Tang
Ying Suet Tse
15-21 21-14 21-17
1 Nov - 05h05Chi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
verslaatHafiz Faisal
Gloria Emanuelle Widjaja
22-20 28-26
1 Nov - 06h05Pang Ron Hoo
Yee See Cheah
verslaatYong Sheng Lin
Wan Ching Lin
14-21 21-18 21-13


Achtste finales

31 Okt - 05h05Dechapol Puavaranukroh
Sapsiree Taerattanachai
verslaatChan Wang
Na Eun Jeong
22-20 21-16
31 Okt - 05h10Jhe-Huei Lee
Ya Ching Hsu
verslaatChing-Yao Lu
Chia Hsin Lee
20-22 21-17 21-17
31 Okt - 07h20Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatAdnan Maulana
Mychelle Crhystine Bandaso
19-21 21-15 21-13
31 Okt - 06h00Yanzhe Feng
Fangling Lin
verslaatHee Chun Mak
Hoi Wah Chau
21-14 21-17
31 Okt - 06h45Chi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
verslaatKo-Chi Chang
Hsin Tien Chang
21-12 21-16
31 Okt - 07h55Hafiz Faisal
Gloria Emanuelle Widjaja
verslaatChun Hei Tam
Nga Ting Yeung
21-13 21-9
31 Okt - 05h45Pang Ron Hoo
Yee See Cheah
verslaatYonny Chung
Shiu Yee Ng
21-15 21-9
31 Okt - 06h10Yong Sheng Lin
Wan Ching Lin
verslaatAshith Surya
Pranjal Prabhu Chimulkar
21-17 21-16


1/16de finales

29 Okt - 07h05Dechapol Puavaranukroh
Sapsiree Taerattanachai
verslaatEnyi Dai
Xinru Zhou
21-14 21-17
29 Okt - 09h05Chan Wang
Na Eun Jeong
verslaatIok Chong Leong
Weng Chi Ng
21-10 21-9
30 Okt - 03h30Jhe-Huei Lee
Ya Ching Hsu
verslaatKunlavut Vitidsarn
Phittayaporn Chaiwan
21-15 21-16
29 Okt - 07h10Ching-Yao Lu
Chia Hsin Lee
verslaatMohamad Arif Abdul Latif
Rusydina Antardayu Riodingin
21-18 21-16
29 Okt - 07h50Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatMing Nok Yeung
Tsz Yau Ng
21-8 21-18
29 Okt - 08h00Adnan Maulana
Mychelle Crhystine Bandaso
verslaatSupak Jomkoh
Supisara Paewsampran
21-19 18-21 27-25
29 Okt - 08h30Hee Chun Mak
Hoi Wah Chau
verslaatTak Ching Chang
Wing Yung Ng
18-21 21-19 21-18
29 Okt - 07h05Yanzhe Feng
Fangling Lin
verslaatYang Lee
Ching Tun Yang
21-19 12-21 21-18
30 Okt - 02h50Ko-Chi Chang
Hsin Tien Chang
verslaatSimon Wing Hang Leung
Gronya Somerville
21-18 21-15
30 Okt - 02h10Chi-Lin Wang
Chi Ya Cheng
verslaatSheng-mu Lee
Chiao-Yun Liu
21-11 21-19
29 Okt - 07h15Chun Hei Tam
Nga Ting Yeung
verslaatMathew Fogarty
Isabel Zhong
21-10 21-10
29 Okt - 07h40Hafiz Faisal
Gloria Emanuelle Widjaja
verslaatSung Seung Na
Hye Jeong Kim
22-20 21-11
29 Okt - 07h50Yonny Chung
Shiu Yee Ng
verslaatPo-Hsuan Yang
Ling Fang Hu
14-21 21-17 21-10
29 Okt - 08h20Pang Ron Hoo
Yee See Cheah
verslaatYeung Shing Choi
Ka Yan Fan
21-15 21-13
Ashith Surya Bye
29 Okt - 08h40Yong Sheng Lin
Wan Ching Lin
verslaatCheuk Him Law
Yi Ting Wu
22-20 21-15

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden