De site voor alle sporten

Menu
Badminton - SaarLorLux Open - Dames - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - SaarLorLux Open - Dames - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

SaarLorLux Open - Dames 2019

DuitslandDuitsland - Saarbrücken - 29 Oktober 2019 - 3 November 2019


Finale

Yun LiverslaatLine Christophersen21-12 21-13


Halve Finale

Yun LiverslaatNatalia Perminova21-8 21-7
2 Nov - 15h25Line ChristophersenverslaatYvonne Li16-21 21-11 21-14


Kwartfinales

1 Nov - 14h50Yun LiverslaatSoraya de Visch Eijbergen21-10 21-18
1 Nov - 16h10Natalia PerminovaverslaatLianne Tan19-21 22-20 21-19
1 Nov - 18h10Yvonne LiverslaatNatalya Voytsekh21-12 21-13
1 Nov - 16h50Line ChristophersenverslaatShuya Zheng21-18 21-12


Achtste finales

31 Okt - 11h45Soraya de Visch EijbergenverslaatFabienne Deprez21-11 21-13
31 Okt - 11h40Yun LiverslaatJulie Dawall Jakobsen23-21 21-10
31 Okt - 12h15Natalia PerminovaverslaatSabrina Jaquet21-3 22-20
31 Okt - 12h25Lianne TanverslaatKristin Kuuba21-7 21-18
31 Okt - 12h30Natalya VoytsekhverslaatKsenia Polikarpova21-13 21-19
31 Okt - 13h00Yvonne LiverslaatMartina Repiska21-14 21-11
31 Okt - 12h55Line ChristophersenverslaatIrina Amalie Andersen21-19 21-13
31 Okt - 13h00Shuya ZhengverslaatDaniela Macias Brandes21-16 21-15


1/16de finales

30 Okt - 14h25Fabienne DeprezverslaatAnnalena Diks21-8 21-19
Soraya de Visch Eijbergen Bye
30 Okt - 16h15Julie Dawall JakobsenverslaatMaryna Ilyinskaya21-18 21-14
30 Okt - 15h10Yun LiverslaatBrid Stepper21-14 21-14
30 Okt - 15h25Sabrina JaquetverslaatTheresa Isenberg21-13 21-14
30 Okt - 14h40Natalia PerminovaverslaatAlicia Molitor21-7 21-10
30 Okt - 15h20Lianne TanverslaatJordan Hart21-19 18-21 21-15
30 Okt - 14h20Kristin KuubaverslaatAnn-Kathrin Spöri17-21 21-14 21-15
30 Okt - 15h05Natalya VoytsekhverslaatAnn-Katrin Hippchen21-8 21-17
30 Okt - 15h35Ksenia PolikarpovaverslaatMiranda Wilson16-21 21-13 21-15
30 Okt - 15h45Martina RepiskaverslaatNadia Fankhauser21-18 21-14
30 Okt - 16h55Yvonne LiverslaatMariya Mitsova21-18 25-23
30 Okt - 15h50Line ChristophersenverslaatAnastasiia Semenova21-11 22-20
30 Okt - 17h45Irina Amalie AndersenverslaatMonika Radovska21-6 21-15
30 Okt - 16h20Shuya ZhengverslaatAiri Mikkela21-18 21-18
30 Okt - 16h25Daniela Macias BrandesverslaatIndira Dickhaeuser21-13 11-4 ab.

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden