De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Taiwan Open - Dames Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Taiwan Open - Dames Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Taiwan

Volledige uitslagen

Taiwan Open - Dames Dubbel 2019

TaiwanTaiwan - Taipei - 3 September 2019 - 8 September 2019


Finale

8 Sep - 08h00Jongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
verslaatSo-yeong Kim
Hee Yong Kong
21-19 18-21 28-26


Halve Finale

7 Sep - 06h10Jongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
verslaatGreysia Polii
Apriani Rahayu
21-18 12-21 21-17
7 Sep - 07h55So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatSiti Fadia Silva Ramadhanti
Ribka Sugiarto
22-20 21-14


Kwartfinales

6 Sep - 10h15Greysia Polii
Apriani Rahayu
verslaatAyako Sakuramoto
Yukiko Takahata
21-14 21-16
6 Sep - 12h20Jongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
verslaatNami Matsuyama
Chiharu Shida
15-21 21-17 21-15
6 Sep - 13h00So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatChisato Hoshi
Aoi Matsuda
21-16 21-16
6 Sep - 15h00Siti Fadia Silva Ramadhanti
Ribka Sugiarto
verslaatSo-hee Lee
Seung-chan Shin
21-19 13-21 21-17


Achtste finales

5 Sep - 06h10Greysia Polii
Apriani Rahayu
verslaatDella Destiara Haris
Rizki Amelia Pradipta
21-14 21-16
5 Sep - 07h00Ayako Sakuramoto
Yukiko Takahata
verslaatZi Qing Li
Chun Hsun Teng
21-15 21-11
5 Sep - 10h05Jongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
verslaatTsz Yau Ng
Sin Ying Yuen
26-24 21-7
5 Sep - 06h55Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatYu Wen Kuo
Wan Ching Lin
21-12 21-12
5 Sep - 07h50Chisato Hoshi
Aoi Matsuda
verslaatYu-Pei Cheng
Tz-Ren Juang
21-8 21-7
5 Sep - 08h55So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatChaladchalam Chayanit
Phataimas Muenwong
21-16 21-7
5 Sep - 12h30Siti Fadia Silva Ramadhanti
Ribka Sugiarto
verslaatChing Hui Chang
Ching Tun Yang
11-7 ab.
5 Sep - 13h15So-hee Lee
Seung-chan Shin
verslaatKai Hsin Chiang
Shih Han Hung
21-12 21-9


1/16de finales

4 Sep - 06h40Greysia Polii
Apriani Rahayu
verslaatPin-Yue Jiang
Ya-Yun Ting
21-16 21-5
4 Sep - 08h35Della Destiara Haris
Rizki Amelia Pradipta
verslaatSzu-Min Wang
Wan Yi Wei
21-16 21-11
4 Sep - 04h45Ayako Sakuramoto
Yukiko Takahata
verslaatAnggia Shitta Awanda
Pia Zebadiah Bernadeth
21-6 21-14
4 Sep - 04h05Zi Qing Li
Chun Hsun Teng
verslaatRui Chen Yap
Yee Yap
21-19 21-16
4 Sep - 13h40Jongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
verslaatXue Xin Gong
Weng Chi Ng
21-6 21-6
4 Sep - 11h30Tsz Yau Ng
Sin Ying Yuen
verslaatChi Ya Cheng
Chih Chen Lee
5-2 ab.
4 Sep - 05h20Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatSetyana Mapasa
Gronya Somerville
21-18 21-15
4 Sep - 04h15Yu Wen Kuo
Wan Ching Lin
verslaatYen-Ting Chang
Hao Yun Wen
21-13 21-23 21-8
4 Sep - 05h15Chisato Hoshi
Aoi Matsuda
verslaatWing Yung Ng
Nga Ting Yeung
21-9 21-12
4 Sep - 05h55Yu-Pei Cheng
Tz-Ren Juang
verslaatAparna Balan
Prajakta Sawant
21-19 21-23 21-15
4 Sep - 14h40Chaladchalam Chayanit
Phataimas Muenwong
verslaatChiao-Yun Liu
Yu Qiao Wang
12-21 21-15 21-17
4 Sep - 15h05So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatYa Ching Hsu
Ling Fang Hu
21-12 17-21 21-12
4 Sep - 16h05Ching Hui Chang
Ching Tun Yang
verslaatChung Ting Chou
Syuan-Pei Wu
21-11 21-15
4 Sep - 16h10Siti Fadia Silva Ramadhanti
Ribka Sugiarto
verslaatYi-Ting Hung
Ying Chun Lin
21-14 22-20
4 Sep - 12h35Kai Hsin Chiang
Shih Han Hung
verslaatEmilie Lefel
Anne Tran
19-21 22-20 21-19
4 Sep - 12h45So-hee Lee
Seung-chan Shin
verslaatNi Ketut Mahadewi Istirani
Tania Oktaviani Kusumah
21-12 21-18

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden