De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Finale BWF World Tour Heren Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Finale BWF World Tour Heren Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Finale BWF World Tour Heren Dubbel 2019

ChinaChina - Guangzhou - 11 December 2019 - 16 December 2019


Finale

15 Dec - 11h15Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatHiroyuki Endo
Yuta Watanabe
24-22 21-19


Halve Finale

14 Dec - 13h05Hiroyuki Endo
Yuta Watanabe
verslaatMarkus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
21-11 15-21 21-10
14 Dec - 15h25Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatYang Lee
Chi-Lin Wang
21-14 21-9


Groep B

11 Dec - 05h05Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatChing-Yao Lu
Po Han Yang
21-16 21-12
11 Dec - 08h00Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatAaron Chia
Wooi Yik Soh
21-19 21-16
12 Dec - 04h10Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatAaron Chia
Wooi Yik Soh
22-20 21-23 21-14
12 Dec - 05h15Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatChing-Yao Lu
Po Han Yang
21-10 15-21 21-19
13 Dec - 05h00Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatMohammad Ahsan
Hendra Setiawan
21-18 21-18
13 Dec - 04h10Aaron Chia
Wooi Yik Soh
verslaatChing-Yao Lu
Po Han Yang
21-17 19-21 21-19
Klassering
RangschikkingSpelerGespeeldGewonnenVerloren
1TPEYang Lee / Chi-Lin Wang330
2INAMohammad Ahsan / Hendra Setiawan321
3MASAaron Chia / Wooi Yik Soh312
4TPEChing-Yao Lu / Po Han Yang303


Groep A

11 Dec - 11h15Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatJunhui Li
Yuchen Liu
21-18 14-21 21-18
11 Dec - 05h40Hiroyuki Endo
Yuta Watanabe
verslaatTakeshi Kamura
Keigo Sonoda
21-19 21-13
12 Dec - 15h10Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatTakeshi Kamura
Keigo Sonoda
21-14 12-21 21-16
12 Dec - 16h05Hiroyuki Endo
Yuta Watanabe
verslaatMarkus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
21-11 14-21 21-11
13 Dec - 15h10Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatTakeshi Kamura
Keigo Sonoda
21-16 21-17
13 Dec - 14h25Hiroyuki Endo
Yuta Watanabe
verslaatJunhui Li
Yuchen Liu
21-12 21-11
Klassering
RangschikkingSpelerGespeeldGewonnenVerloren
1JAPHiroyuki Endo / Yuta Watanabe330
2INAMarkus Fernaldi Gideon / Kevin Sanjaya Sukamuljo321
3CHNJunhui Li / Yuchen Liu312
4JAPTakeshi Kamura / Keigo Sonoda303

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden