De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Bangka Belitung Indonesia Masters - Dames Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Bangka Belitung Indonesia Masters - Dames Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Indonesië

Volledige uitslagen

Bangka Belitung Indonesia Masters - Dames Dubbel 2019

IndonesiëIndonesië - Pangkal Pinang - 1 Oktober 2019 - 6 Oktober 2019


Finale

6 Okt - 11h45Siti Fadia Silva Ramadhanti
Ribka Sugiarto
verslaatDella Destiara Haris
Rizki Amelia Pradipta
23-21 21-15


Halve Finale

5 Okt - 07h00Della Destiara Haris
Rizki Amelia Pradipta
verslaatJia Huang
Shuxian Zhang
21-12 23-21
5 Okt - 08h25Siti Fadia Silva Ramadhanti
Ribka Sugiarto
verslaatNami Matsuyama
Chiharu Shida
22-20 21-14


Kwartfinales

4 Okt - 12h05Jia Huang
Shuxian Zhang
verslaatAnna Ching Yik Cheong
Chiew Sien Lim
21-18 21-18
4 Okt - 11h00Della Destiara Haris
Rizki Amelia Pradipta
verslaatXiaofei Chen
Chaomin Zhou
22-20 22-20
4 Okt - 10h00Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatYulfira Barkah
Agatha Imanuela
21-13 21-13
4 Okt - 10h35Siti Fadia Silva Ramadhanti
Ribka Sugiarto
verslaatWenmei Li
Yu Zheng
21-13 21-17


Achtste finales

3 Okt - 05h00Anna Ching Yik Cheong
Chiew Sien Lim
verslaatYue Du
Yinhui Li
w.o.
3 Okt - 13h20Jia Huang
Shuxian Zhang
verslaatLong Zhu Chen
Xin Ying He
21-12 21-17
3 Okt - 13h25Della Destiara Haris
Rizki Amelia Pradipta
verslaatNadya Melati
Tiara Rosalia Nuraidah
21-15 21-9
3 Okt - 13h30Xiaofei Chen
Chaomin Zhou
verslaatVirni Putri
Vania Arianti Sukoco
21-12 19-21 21-13
3 Okt - 12h00Yulfira Barkah
Agatha Imanuela
verslaatJiayuan Chen
Yue Kang
21-11 21-9
3 Okt - 12h10Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatWei-Ling Tai
Yu Chen Wu
21-11 21-8
3 Okt - 12h45Siti Fadia Silva Ramadhanti
Ribka Sugiarto
verslaatNatsu Saito
Naru Shinoya
21-13 21-17
3 Okt - 13h15Wenmei Li
Yu Zheng
verslaatAnggia Shitta Awanda
Pia Zebadiah Bernadeth
21-11 21-19


1/16de finales

Yue Du Bye
2 Okt - 11h05Anna Ching Yik Cheong
Chiew Sien Lim
verslaatMei Xing Teoh
Ling Yap
21-14 21-16
2 Okt - 05h45Jia Huang
Shuxian Zhang
verslaatKai Hsin Chiang
Shih Han Hung
15-21 21-12 21-19
2 Okt - 07h20Long Zhu Chen
Xin Ying He
verslaatYi-Hua Jiang
Chien Hui Yu
21-13 21-15
2 Okt - 07h55Della Destiara Haris
Rizki Amelia Pradipta
verslaatBrigita Marcella Rumambi
Meirisa Cindy Sahputri
21-15 22-20
2 Okt - 08h45Nadya Melati
Tiara Rosalia Nuraidah
verslaatAyu Gary Luma Maharani
Rosyita Eka Putri Sari
17-21 21-18 21-16
2 Okt - 10h15Xiaofei Chen
Chaomin Zhou
verslaatPearly Koong Le Tan
Muralitharan Thinaah
16-21 21-14 21-19
2 Okt - 05h00Virni Putri
Vania Arianti Sukoco
verslaatNi Ketut Mahadewi Istirani
Tania Oktaviani Kusumah
w.o.
2 Okt - 11h45Jiayuan Chen
Yue Kang
verslaatYee See Cheah
Peiy Yee, Payee Lim
21-10 21-17
2 Okt - 07h20Yulfira Barkah
Agatha Imanuela
verslaatSerena Kani
Rayhan Vania Salsabila
21-12 21-17
2 Okt - 07h10Wei-Ling Tai
Yu Chen Wu
verslaatZi Qing Li
Chun Hsun Teng
21-16 14-21 21-19
2 Okt - 05h10Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatWen Chi Hsu
Hsiang Ti Lin
21-11 21-11
2 Okt - 09h55Siti Fadia Silva Ramadhanti
Ribka Sugiarto
verslaatRui Chen Yap
Yee Yap
21-16 21-8
2 Okt - 10h20Natsu Saito
Naru Shinoya
verslaatDenisa Dwi Syawaliah Budiani
Lanny Tria Mayasari
21-16 21-15
2 Okt - 10h30Anggia Shitta Awanda
Pia Zebadiah Bernadeth
verslaatNur Sakinah Aulia
Dinda Haura Salsabila Suhana
21-15 21-18
Wenmei Li
Yu Zheng

Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden