De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Spanje Masters - Dames Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Spanje Masters - Dames Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Spanje Masters - Dames Dubbel 2019

SpanjeSpanje - Barcelona - 19 Februari 2019 - 24 Februari 2019


Finale

24 Feb - 12h10So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatNami Matsuyama
Chiharu Shida
23-21 15-21 21-17


Halve Finale

23 Feb - 11h20So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatGabriela Stoeva
Stefani Stoeva
21-19 18-21 21-17
23 Feb - 15h40Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatHa Na Baek
Hye Rin Kim
21-13 24-22


Kwartfinales

22 Feb - 16h40Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatWenjing Dong
Xueying Feng
14-21 21-13 21-13
22 Feb - 15h50So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatMei Kuan Chow
Meng Yean Lee
21-6 19-21 21-12
22 Feb - 20h30Ha Na Baek
Hye Rin Kim
verslaatYa Ching Hsu
Ling Fang Hu
21-15 18-21 21-15
22 Feb - 17h30Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatEmilie Lefel
Anne Tran
21-16 21-18


Achtste finales

21 Feb - 11h55Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatChing Hui Chang
Ching Tun Yang
18-21 21-12 21-10
21 Feb - 11h00Wenjing Dong
Xueying Feng
verslaatEkaterina Bolotova
Alina Davletova
21-15 21-12
21 Feb - 13h20Mei Kuan Chow
Meng Yean Lee
verslaatPaula Lopez
Laura Santos
21-6 21-9
21 Feb - 13h20So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatChi Ya Cheng
Chih Chen Lee
21-10 21-12
21 Feb - 14h40Ha Na Baek
Hye Rin Kim
verslaatAlexandra Bøje
Rikke Søby Hansen
21-11 21-6
21 Feb - 13h00Ya Ching Hsu
Ling Fang Hu
verslaatTong Wei Cao
Xiaohan Yu
25-23 21-12
21 Feb - 14h05Emilie Lefel
Anne Tran
verslaatYu Po Pai
Ti-jung Wu
21-10 21-16
21 Feb - 14h55Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatVivian Kah Mun Hoo
Cheng Wen Yap
21-11 18-21 21-14


1/16de finales

20 Feb - 09h05Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatDella Destiara Haris
Tania Oktaviani Kusumah
21-13 21-12
20 Feb - 09h05Ching Hui Chang
Ching Tun Yang
verslaatLinda Efler
Isabel Herttrich
21-15 17-21 25-23
20 Feb - 09h45Ekaterina Bolotova
Alina Davletova
verslaatChloe Birch
Lauren Smith
21-10 21-16
20 Feb - 09h40Wenjing Dong
Xueying Feng
verslaatBlanca Lucas
Lara Lucas
21-9 21-6
20 Feb - 10h20Mei Kuan Chow
Meng Yean Lee
verslaatMaryna Ilyinskaya
Yelyzaveta Zharka
21-13 21-15
Paula Lopez
Laura Santos

Bye
20 Feb - 11h20So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatDelphine Delrue
Léa Palermo
21-14 21-15
20 Feb - 11h05Chi Ya Cheng
Chih Chen Lee
verslaatRachel Honderich
Kristen Tsai
21-14 21-18
20 Feb - 11h35Ha Na Baek
Hye Rin Kim
verslaatAnnabella Jäger
Judith Petrikowski
21-8 21-12
20 Feb - 12h15Alexandra Bøje
Rikke Søby Hansen
verslaatSu-yu Chen
Shuo Yun Sung
22-20 21-10
20 Feb - 13h00Tong Wei Cao
Xiaohan Yu
verslaatPooja Dandu
Sanjana Santosh
21-15 15-21 21-16
20 Feb - 12h20Ya Ching Hsu
Ling Fang Hu
verslaatEva Janssens
Kilasu Ostermeyer
21-18 16-21 21-17
20 Feb - 13h30Yu Po Pai
Ti-jung Wu
verslaatLiana Lencevica
Jekaterina Romanova
21-9 21-6
20 Feb - 14h00Emilie Lefel
Anne Tran
verslaatNadia Fankhauser
Iris Tabeling
21-17 21-13
20 Feb - 14h30Vivian Kah Mun Hoo
Cheng Wen Yap
verslaatSilvia Garino
Lisa Iversen
21-6 21-8
20 Feb - 14h30Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatJohanna Goliszewski
Lara Käpplein
17-21 21-16 21-10

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden