De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Spanje Masters - Dames Dubbel - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Spanje Masters - Dames Dubbel - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Spanje Masters - Dames Dubbel 2020

SpanjeSpanje - Barcelona - 17 Februari 2020 - 23 Februari 2020


Finale

23 Feb - 11h10Greysia Polii
Apriani Rahayu
verslaatGabriela Stoeva
Stefani Stoeva
18-21 22-20 21-17


Halve Finale

22 Feb - 13h00Greysia Polii
Apriani Rahayu
verslaatChloe Birch
Lauren Smith
20-22 21-16 21-10
22 Feb - 12h10Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatJongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
21-14 16-21 21-9


Kwartfinales

21 Feb - 19h35Greysia Polii
Apriani Rahayu
verslaatYa Ching Hsu
Ling Fang Hu
20-22 21-11 21-19
21 Feb - 20h10Chloe Birch
Lauren Smith
verslaatMei Kuan Chow
Meng Yean Lee
15-21 21-14 21-19
21 Feb - 19h05Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatLinda Efler
Isabel Herttrich
21-8 21-10
21 Feb - 19h35Jongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
verslaatSelena Piek
Cheryl Seinen
21-13 27-25


Achtste finales

Greysia Polii
Apriani Rahayu
verslaatYingying Chen
Shijun Qiao
w.o.
20 Feb - 15h25Ya Ching Hsu
Ling Fang Hu
verslaatAlexandra Bøje
Mette Poulsen
21-15 26-24
20 Feb - 12h50Mei Kuan Chow
Meng Yean Lee
verslaatVivian Kah Mun Hoo
Cheng Wen Yap
21-15 12-21 21-16
20 Feb - 15h25Chloe Birch
Lauren Smith
verslaatAnastasiia Akchurina
Olga Morozova
21-18 21-17
Linda Efler
Isabel Herttrich
verslaatMaiken Fruergaard
Sara Thygesen
w.o.
20 Feb - 14h05Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatAshwini Ponnappa
Nelakurthi Sikki Reddy
21-18 21-14
20 Feb - 17h20Selena Piek
Cheryl Seinen
verslaatEkaterina Bolotova
Alina Davletova
21-13 21-14
20 Feb - 17h20Jongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
verslaatJenny Moore
Victoria Williams
21-7 21-8


1/16de finales

Greysia Polii Bye
Yingying Chen Bye
Ya Ching Hsu Bye
Alexandra Bøje
Mette Poulsen
verslaatJia Huang
Shuxian Zhang
w.o.
Mei Kuan Chow Bye
Vivian Kah Mun Hoo Bye
Chloe Birch Bye
18 Feb - 12h15Anastasiia Akchurina
Olga Morozova
verslaatMarta Gonzalez
Paula Molins
21-11 21-7
18 Feb - 12h15Linda Efler
Isabel Herttrich
verslaatJulie Finne-Ipsen
Mai Surrow
10-21 21-19 21-17
Maiken Fruergaard
Sara Thygesen

Bye
Ashwini Ponnappa
Nelakurthi Sikki Reddy
verslaatLu Chen
Ya Xu
w.o.
Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva

Bye
Ekaterina Bolotova
Alina Davletova
verslaatPaula Lopez
Lorena Usle
w.o.
Selena Piek
Cheryl Seinen

Bye
Jenny Moore
Victoria Williams

Bye
Jongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai

Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden