De site voor alle sporten

Menu
Badminton - All England - Dubbel Dames - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - All England - Dubbel Dames - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Engeland

Volledige uitslagen

All England - Dubbel Dames 2020

EngelandEngeland - Birmingham - 9 Maart 2020 - 15 Maart 2020


Finale

15 Maa - 13h10Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatYue Du
Yinhui Li
21-13 21-15


Halve Finale

14 Maa - 18h55Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatMisaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
21-12 21-12
14 Maa - 12h30Yue Du
Yinhui Li
verslaatSo-hee Lee
Seung-chan Shin
21-17 21-17


Kwartfinales

13 Maa - 19h45Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
verslaatQingchen Chen
Yifan Jia
21-12 20-22 21-12
13 Maa - 21h15Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatSo-yeong Kim
Hee Yong Kong
21-17 23-21
13 Maa - 12h25So-hee Lee
Seung-chan Shin
verslaatYe-na Chang
Hye Rin Kim
21-17 21-23 21-11
13 Maa - 13h55Yue Du
Yinhui Li
verslaatMayu Matsumoto
Wakana Nagahara
14-21 21-18 21-13


Achtste finales

12 Maa - 19h35Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatChloe Birch
Lauren Smith
21-16 22-20
12 Maa - 17h55Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
verslaatAshwini Ponnappa
Nelakurthi Sikki Reddy
21-13 21-14
12 Maa - 19h10Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatHa Na Baek
Kyung-eun Jung
16-21 21-11 21-12
12 Maa - 16h00So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatJongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
21-13 21-15
12 Maa - 19h25Ye-na Chang
Hye Rin Kim
verslaatVivian Kah Mun Hoo
Cheng Wen Yap
21-23 21-17 21-14
12 Maa - 19h40So-hee Lee
Seung-chan Shin
verslaatSiti Fadia Silva Ramadhanti
Ribka Sugiarto
21-8 21-18
12 Maa - 20h30Yue Du
Yinhui Li
verslaatMei Kuan Chow
Meng Yean Lee
21-10 21-16
12 Maa - 20h15Mayu Matsumoto
Wakana Nagahara
verslaatNami Matsuyama
Chiharu Shida
17-21 21-18 21-17


1/16de finales

11 Maa - 17h10Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatGabriela Stoeva
Stefani Stoeva
21-11 21-12
11 Maa - 18h05Chloe Birch
Lauren Smith
verslaatLinda Efler
Isabel Herttrich
21-18 21-14
11 Maa - 16h50Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
verslaatEmma Karlsson
Johanna Magnusson
21-13 21-13
11 Maa - 17h15Ashwini Ponnappa
Nelakurthi Sikki Reddy
verslaatJenny Moore
Victoria Williams
5-4 ab.
11 Maa - 16h15Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatXuanxuan Liu
Yuting Xia
21-10 21-6
11 Maa - 18h30Ha Na Baek
Kyung-eun Jung
verslaatEkaterina Bolotova
Alina Davletova
21-13 21-6
11 Maa - 17h25So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatPuttita Supajirakul
Sapsiree Taerattanachai
21-14 22-20
11 Maa - 19h25Jongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
verslaatJulie Finne-Ipsen
Mai Surrow
21-15 21-14
11 Maa - 15h25Vivian Kah Mun Hoo
Cheng Wen Yap
verslaatNadia Fankhauser
Iris Tabeling
21-13 21-17
11 Maa - 15h05Ye-na Chang
Hye Rin Kim
verslaatGreysia Polii
Apriani Rahayu
21-17 21-15
11 Maa - 23h00Siti Fadia Silva Ramadhanti
Ribka Sugiarto
verslaatDoha Hany
Hadia Hosny
21-8 21-11
11 Maa - 18h10So-hee Lee
Seung-chan Shin
verslaatYa Ching Hsu
Ling Fang Hu
21-16 21-15
11 Maa - 15h25Mei Kuan Chow
Meng Yean Lee
verslaatWenmei Li
Yu Zheng
15-21 21-15 21-18
11 Maa - 16h00Yue Du
Yinhui Li
verslaatRachel Honderich
Kristen Tsai
21-9 21-17
11 Maa - 22h30Nami Matsuyama
Chiharu Shida
verslaatAnastasiia Akchurina
Olga Morozova
21-15 21-17
11 Maa - 21h15Mayu Matsumoto
Wakana Nagahara
verslaatSelena Piek
Cheryl Seinen
21-12 21-12

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden