De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Spanje Masters - Heren Dubbel - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Spanje Masters - Heren Dubbel - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Spanje Masters - Heren Dubbel 2020

SpanjeSpanje - Barcelona - 17 Februari 2020 - 23 Februari 2020


Finale

23 Feb - 15h55Kim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
verslaatYang Lee
Chi-Lin Wang
21-17 21-19


Halve Finale

22 Feb - 14h20Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatChing-Yao Lu
Po Han Yang
21-14 21-16
22 Feb - 15h55Kim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
verslaatAaron Chia
Wooi Yik Soh
21-16 24-22


Kwartfinales

21 Feb - 17h50Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatMin-Chun Liao
Ching Heng Su
21-12 21-18
21 Feb - 16h00Ching-Yao Lu
Po Han Yang
verslaatGregory Mairs
Tom Wolfenden
21-15 21-14
21 Feb - 20h35Kim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
verslaatJhe-Huei Lee
Po-Hsuan Yang
21-11 21-12
21 Feb - 19h35Aaron Chia
Wooi Yik Soh
verslaatMark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
21-18 21-13


Achtste finales

20 Feb - 17h20Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatBen Lane
Sean Vendy
22-20 21-17
20 Feb - 11h45Min-Chun Liao
Ching Heng Su
verslaatSze Fei Goh
Nur Izzuddin Mohd Rumsani
17-21 21-19 21-18
20 Feb - 16h15Gregory Mairs
Tom Wolfenden
verslaatBodin Issara
Maneepong Jongjit
21-16 22-20
20 Feb - 16h15Ching-Yao Lu
Po Han Yang
verslaatJones Rafli Jansen
Peter Kaesbauer
11-21 21-16 21-14
20 Feb - 15h40Jhe-Huei Lee
Po-Hsuan Yang
verslaatMuhammad Shohibul Fikri
Bagas Maulana
21-16 21-11
20 Feb - 12h10Kim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
verslaatGi-jung Kim
Yong-dae Lee
21-19 14-21 22-20
20 Feb - 15h15Mark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
verslaatChia-Yu Lin
Ming-Tse Yang
21-17 21-12
20 Feb - 17h45Aaron Chia
Wooi Yik Soh
verslaatBjarne Geiss
Jan Colin Völker
21-15 21-18


1/16de finales

18 Feb - 13h05Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatVladimir Ivanov
Ivan Sozonov
21-14 21-17
18 Feb - 13h00Ben Lane
Sean Vendy
verslaatPranaav Jerry Chopra
Krishna Prasad Garaga
19-21 21-16 21-7
18 Feb - 15h30Min-Chun Liao
Ching Heng Su
verslaatChristo Popov
Toma Junior Popov
21-17 21-18
18 Feb - 13h20Sze Fei Goh
Nur Izzuddin Mohd Rumsani
verslaatMads Pieler Kolding
Carsten Mogensen
21-14 21-18
18 Feb - 10h00Gregory Mairs Bye
18 Feb - 12h55Bodin Issara
Maneepong Jongjit
verslaatPhillip Chew
Ryan Chew
21-9 21-17
18 Feb - 14h05Ching-Yao Lu
Po Han Yang
verslaatMathias Bay-Smidt
Lasse Mølhede
21-14 21-17
18 Feb - 13h40Jones Rafli Jansen
Peter Kaesbauer
verslaatJelle Maas
Robin Tabeling
14-21 21-19 21-16
18 Feb - 13h45Muhammad Shohibul Fikri
Bagas Maulana
verslaatRonan Labar
Brice Leverdez
21-13 19-21 21-19
18 Feb - 14h05Jhe-Huei Lee
Po-Hsuan Yang
verslaatMathias Boe
Mads Conrad-Petersen
22-20 21-19
18 Feb - 14h35Gi-jung Kim
Yong-dae Lee
verslaatPramudya Kusumawardana
Yeremia Erich Yoche Yacob Rambitan
21-16 21-14
18 Feb - 14h45Kim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
verslaatLeo Rolly Carnando
Daniel Marthin
21-15 21-18
18 Feb - 14h45Chia-Yu Lin
Ming-Tse Yang
verslaatDaniel Lundgaard
Mathias Thyrri
21-6 21-11
18 Feb - 14h55Mark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
verslaatDuck Young Kim
Sa-rang Kim
16-21 21-13 21-12
18 Feb - 15h20Bjarne Geiss
Jan Colin Völker
verslaatSergi Alcala
Ivan Valenzuela
21-9 21-9
18 Feb - 15h10Aaron Chia
Wooi Yik Soh
verslaatOriol Altimira
Jofre Comella
21-8 21-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden